Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: brutal55 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.484
Cevap
1.421
Favori
2.592.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14511452145314541455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şeytanın gözyaşlarına bile kullanılır 😁
    Serum fizyolojik çok iyi bir antiseptiktir. Her yerde kullanabilirsiniz hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 40 gunluk bebegine anakucagi alacagin. Tiny love 3u 1 arada modele karar verdik. Ama en ucuz 499 a bulabildim. Daha ucuza goren duyan varmi acaba bu urunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Bizim de aynısı oldu ve doktora gittik. Göziçinbir krem verdi ve 2 günde geçti. Eczaneye danışın isterseniz.

• nickimsonikimsi kullanıcısına yanıt
    Neden çay değil? Çocukken annem yapardı, kesin olarak çapağı kesiyor, bilimsel bir açıklaması var mı?
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle geçmiş olsun. Şuna bir karar vermek lazım gözde oluşan katman çapak mı iltihap mı bunu iyi belirlemek gerek.

Doğada ki bir çok madde yetişkinlere iyi gelirken bebeklerde nasıl bir reaksiyon göstereceği belli değildir. Bu bağlamda ben olsam gözlerde şuan sadece anne sütü ile temizlemeye çalışır başarısız olursa hekime danışırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PongoLLe

Doktorlar yürütecin omurilik gelişimine zararlı olduğunu söylüyorlar.

Bir yaşına kadar çocuğu zorlamayın, sonrasında özellikle tutunarak ayağa kalkabiliyorsa ilk adım arkadaşı oyuncaklar var onlardan edinebilirsiniz. Ben Bright Starts almıştım, bisiklet olarak da kullanılıyor. Kızım da çok sevdi. Chicco, Fisher Price gibi markaların da çeşitleri mevcut.
    bende öyle duydum cevap için teşekkürler.Bir aldığınız ürünün linkini atma imkanınız varmıdır? Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lament

40 gunluk bebegine anakucagi alacagin. Tiny love 3u 1 arada modele karar verdik. Ama en ucuz 499 a bulabildim. Daha ucuza goren duyan varmi acaba bu urunu?
    https://urun.n11.com/ev-tipi-ana-kucagi/tiny-love-3-u-bir-arada-uykucu-ana-kucagi-mavi-P222396830

Hocam n11 de kuponunuz varsa 11tl indirim yapıyor 488tl ye geliyor.
  • Arkadaşlar ateş ölçer ne tavsiye ediyorsunuz ne kullanıyorsunuz ? Bugün akşama kadar almam gerek.

bi kaç gündür 38-39 derece ateşle boğuşuyoruz :/

Daha önce almış olduğum bi ateş ölçer güven vermiyor artık.
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    Eczaneden en ucuzunu al, mothercare den aldık weewel marka ama çok doğru sonuc verdiğini düşünmüyorum, kulaktan ölçüm almıştık 110 TL idi civarı 1 sene önce

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Neden çay değil? Çocukken annem yapardı, kesin olarak çapağı kesiyor, bilimsel bir açıklaması var mı?
    Hocam bebekken benide tuzlamişlar ama buda bebekte dehidrasyona sebep oluyor ölüme kadar götüruyor bende bunamı bisey olmuyor diyeyim.

Çay da bakteri üremez diye bir kuralmı var?

40 derece cayli pamugu ki bakterilerin en sevdigi sicakliklar bebeginizin gozune gozune sokmak isterseniz siz bilirsiniz bendeki bilgi zararli oldugu iki ayri cocuk doktoruda bana bu bilgiyi teyit etti.

• Emrah_d kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun.
    Biz Medisana standart ölçer kullanıyoruz. 12,5 TL civarı. Ateşi 3 gün takip ediyoruz. Çocuğun iştahı ve keyfi iyiyse çok sıkıntı etmiyorum. Ateş iyi bir şeydir, yabancıyı vücuttan atmaya çalışır vücut. Önemli olan yüksek ve uzun süreli olmamasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 13 Ağustos 2018; 11:58:36 >
  • Arkadaşlar merhaba benim bebek daha iki haftalık bu 1 numaralı bebek bezini ne kadar süre kullanabiliyoruz deneyimli abilerden ricam.

Bu linkteki 1 numaralı molfix sıcak mı sizce?

https://www.hepsiburada.com/molfix-bebek-bezi-aylik-paket-yenidogan-1-beden-2-5-kg-132adet-1-koli-1-beden-p-HBV000004RV0V

• quote:

Orijinalden alıntı: nickimsonikimsi

Hocam bebekken benide tuzlamişlar ama buda bebekte dehidrasyona sebep oluyor ölüme kadar götüruyor bende bunamı bisey olmuyor diyeyim.

Çay da bakteri üremez diye bir kuralmı var?

40 derece cayli pamugu ki bakterilerin en sevdigi sicakliklar bebeginizin gozune gozune sokmak isterseniz siz bilirsiniz bendeki bilgi zararli oldugu iki ayri cocuk doktoruda bana bu bilgiyi teyit etti.

Alıntıları Göster
    Ben merak ettiğimden sordum, varsa bir bilimsel açıklaması biz de yapmayalım. Bakteri olayına bir şey diyemem ama en doğal yolla çözüme kavuşturma şekli çayla yapılıyor. 3-4 aylıkken çapak oluşmuştu, doktor da damla vermişti. Onu kullandık ama o da doğal değil oradan bakarsak. Ben çay tamamen doğru demiyorum ama söylediğinizin bilimsel bir dayanağı var mı merak ettim sadece.

• gonzales20 kullanıcısına yanıt
    bu mavi üstad, bizim bebek kız :)başka bir satıcı n11 de 459 a satıyor. bakalım onda kırmızısı varsa ondan alacağım.indirim kuponu ilede ucuza gelmiş olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_d

Arkadaşlar ateş ölçer ne tavsiye ediyorsunuz ne kullanıyorsunuz ? Bugün akşama kadar almam gerek.

bi kaç gündür 38-39 derece ateşle boğuşuyoruz :/

Daha önce almış olduğum bi ateş ölçer güven vermiyor artık.
    Merhaba,
    Weewell WTN550R Dijital Temassız Termometre ve koltuk altı aldık. İmkanınız var ise ikisini de alabilirsiniz. Çapraz kullanmak, kontrol etmek en mantıklısı. Bu arada temazsız olanlardan korkmayın. Gayet tutarlı ölçüm yapıyor.
    Kullanım olarak temazsızlar kullanmak çok daha kolay.
  • mama sandalyesi tavsiyesine ihtiyacımız var arkadaşlar . 300 400 lira bütçe var
  • Arkadaşlar merhaba

Kameralı bebek telsizi arıyorum. aranızda satmayı düşünen varmı acaba? Wifi li olması tercih sebebimdir ama şart değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ejderelh7

Arkadaşlar merhaba benim bebek daha iki haftalık bu 1 numaralı bebek bezini ne kadar süre kullanabiliyoruz deneyimli abilerden ricam.

Bu linkteki 1 numaralı molfix sıcak mı sizce?

https://www.hepsiburada.com/molfix-bebek-bezi-aylik-paket-yenidogan-1-beden-2-5-kg-132adet-1-koli-1-beden-p-HBV000004RV0V
    Ne kadar kullanacağın kilosuna göre değişiyor zaten. bizim bebek şu an 50 günlük, 4,5 kilo civarı. 2 Numarayı kullanıyoruz. 5 kilodan sonra da 3 bedene geçeriz. Hatta şu an bile geçsek olur, yanlardan hafiften sıkıyor gibi, iz yapmış ayaklarında.

• Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Tabanca şekilli kızılötesi aletlerden başım ağrıdığı için yine kızılötesi doktorların kullandıklarından visio focus lardan alacak gibiyim.
  • arkadaslar iki konuda yardim bekliyorum.

1) Arac koltugu olarak hangi urunu kullaniyorsunuz?

2) Islak mendil olarak hangi urunu kullaniyorsunuz?

Benim cocuk 11 aylik.. yardimlarinizi bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 14511452145314541455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.