Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
38.483
Cevap
1.421
Favori
2.591.843
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14501451145214531454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz de 0 ve 1 aldık. Önce bize de garip geldi ama devam ediyoruz. Sanırım paketle ilgili bir durum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    1e baktın mi hocam o da mi parfümsüz ? Bir de hangi ambalaj yeni mi eski mi ?

• 1 numarayı Joker’den almıştık. Eski paket idi. 2 numaralar Migros’tan yeni paket. Onu daha denemedik tabi.

• awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    Krem kokusu gibi bir koku vardı.
    Kampanyalı ürünleri almayın diyenler de oluyor ama markaya güveniyoruz bir şekilde.

Benim de 0 numara Migros’tan yeni paket naylon kokusu gibi bir şey var, 1 numara happy center parfüm gibi klasik kokusu var bilemedim valla hocam o zaman,,

• 1 numarada turkuaz renginde 25 kuruş kadar bir parça çıktı bizde, krem kokusu gibi kokan köpüğümsü bir şeydi.

• Ama en çok Prima’dan memnun kaldık, ne yapacaksın hocam güvenmek zorunda kalıyoruz.

• Bebeğimiz 1 ayi henüz bitirdi. Sab Simplex gaz damlasi kullaniyoruz. Bana çok etkisi var gibi gelmedi. Daha iyi bir önerisi olan var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba çapak konusunda onerisi olan var mi ? Suan bebeğimiz 1 haftalık. Bir de burnu kapalı gibi ses çıkarıyor bazen ama serum fizyolojik + vakum yaptığımızda ici boş oldugu halde yapabiliyor o sesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Doktorlar yürütecin omurilik gelişimine zararlı olduğunu söylüyorlar.

Bir yaşına kadar çocuğu zorlamayın, sonrasında özellikle tutunarak ayağa kalkabiliyorsa ilk adım arkadaşı oyuncaklar var onlardan edinebilirsiniz. Ben Bright Starts almıştım, bisiklet olarak da kullanılıyor. Kızım da çok sevdi. Chicco, Fisher Price gibi markaların da çeşitleri mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tears0fDevil

Merhaba çapak konusunda onerisi olan var mi ? Suan bebeğimiz 1 haftalık. Bir de burnu kapalı gibi ses çıkarıyor bazen ama serum fizyolojik + vakum yaptığımızda ici boş oldugu halde yapabiliyor o sesi.
    İçilen çaydan çaydanlıkta kalan kısmı ılık bir duruma gelince, pamuk yardımıyla bastırmadan gözünü silebilirsiniz. Etkili bir yöntemdir. 4 aylık bebeğimiz 15 günlükken gözleri 2 defa çapaktan açılmamıştı ve bu yöntemle rahatça açmıştık.
  • tRoya06 kullanıcısına yanıt
    Bizimki de 1,5 aylık. Her akşam aralıksız ağlama krizi başlıyor. Sab Simplex denedik, bize de çare olmadı. Şimdi Zinco diye bir damla aldık. Onu deneyeceğiz.

• aykuttt1987 kullanıcısına yanıt
    Anne sütüyle de silinebilir.

• GizliÖzne35 kullanıcısına yanıt
    Sab Simplex biraz işe yaramıştı bizde. Biogaia da tavsiye edilir.

• Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Çapak için serum fizyolojik ve pamuk, demlenmiş artan ılık çay ve pamuk, son çare Netira göz damlası. Burnuna serum fizyolojiye devam.

• GizliÖzne35 kullanıcısına yanıt
    Sonuçtan haberdar ederseniz memnun olurum.

Merhabalar benim kızım da 40 günlük Doğumdan itibaren doktor önerisiyle zinco kullanıyoruz. En önemli nokta düzenli olarak kullanılması yoksa pek bi etkisi olmuyor maalesef. Bir de biogaia var sulu dışkı ve çevremizdeki ishal salgını şüphesiyle Doğumdan bir hafta sonra doktoru vermişti zinco ile birlikte epey faydasını gördük biz. İyi günler.

Hocam cay may yapmayin kesin bilgi.

Ya serum fizyolojik yada birakin

Askaparta kullanıcısına yanıt
    Deneriz onu da hocam. Doktora götürdük. Bebeğiniz kolik. Çaresiz katlanacaksınız diyorlar.
    Zinco işe yararsa yazarım buradan hocam @tRoya06

Merhaba serum fizyolojik goze de mi uygulanabilir yanlış mi anladim? Biz burnuna kullanıyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14501451145214531454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.