Şimdi Ara

BEBEK İÇİN OTO KOLTUĞU ÖNERİNİZ? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
34
Favori
301.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ikiside iyidir. tobi daha yüksek.
  • ermantpc kullanıcısına yanıt
    İki koltukta isofix ortada kemer var Peg Perego Primo Viaggio Switchable yada Britax Römer King II LS 9-18 kg Oto Koltuğu hangisini tavsiye edersiniz Erman bey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uakdeniz U kullanıcısına yanıt
    king 2 yi alabilirsin.
    Teşekkür Erman bey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Erman bey Britax romer atl king 2 jokerde 1200 tl bea Seafe emniyet kemerli x3 1400 tl britax eski bir model mi hangisini tavsiye edesiniz acaba

Britax biraz alcak ve geriye az yatıyor gibi bea seafe daha yuksek ve geriye daha iyi yatıyor sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maxi Cosi tobi bakın.
  • Merhaba Erman Bey,

konu ile alakalı yazılarınızı genel anlamda okumaya çalıştım.

9-18 kg isofixli bir koltuk alma arayışlarındayım.

Britax Römer Safefix Plus düşünüyorum bu kalite/fiyat aralığında tavsiye eder misiniz
  • Merhabalar herkese, arkadaşlar bizim ufaklık henüz 3.5 aylık, kilosu 7.8 kg, şu an için 9-18 kg bizim için uygun değil genel olarak bu ürünlerden bahsedilmiş burada o yüzden bende danışmak istedim 0-18 kg'lık ürünler var onları biraz inceledim Ferrari' nin Revo ürünü var "Kaza anında darbeyi absorbe eden ve güvenlik seviyesini yükselten teleskopik L.S.P sistem, ECE R44/044 Grup0+1/ sertifikası" gibi özellikleri de varmış. Sizce bu ürün nasıldır? Ayrıca farklı markalarda var mesela i-size özellikleri olan ama fiyatları biraz çok( burada Erman Bey kızabilir belki ama :) maddiyat şu ara biraz dar boğaza sokuyor bizi). Yine de bütün tavsiyelerinize açığım.( şu ara herhangi bir bebek mağazasına gidemiyorum bulunduğum yerden dolayı, çocuk doktoruna gitmek için en az 58 km yol yapmak zorundayım bu yüzden koltuk birazda acil bir ihtiyaç, bir de arabam Honda Jazz 2011 model) Saygılar...

• kartal190387 K kullanıcısına yanıt
    Baya kilolu ufaklık :)

Önce bir ana kucağı alın kullanın en azından 6 aylık oluncaya kadar. Daha sonra 9-18 bakarsınız. Çünkü şimdi almak istediğiniz 0-18 ler isofixsiz olmaz. Ortalama fiyatları da 1800 ve üstü. Cybex yada maxi cosi ana kucağı alın onu kullanın daha sonra 9-18 de yardımcı olurum. Hem bu sırada maddi sıkıntı da geçer belki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Baya kilolu ufaklık :)

Önce bir ana kucağı alın kullanın en azından 6 aylık oluncaya kadar. Daha sonra 9-18 bakarsınız. Çünkü şimdi almak istediğiniz 0-18 ler isofixsiz olmaz. Ortalama fiyatları da 1800 ve üstü. Cybex yada maxi cosi ana kucağı alın onu kullanın daha sonra 9-18 de yardımcı olurum. Hem bu sırada maddi sıkıntı da geçer belki :)

Evet biraz kilolu:)

Yalnız bu isofix meselesini anlamadım dediğim Ferrari Revo' da(Fransız üretimi) isofix var ayrıca araçta da isofix desteği var. Yani isofix' li olması mı sorun? Birde Kiwy SF01 Q-FX (İtalyan malı) var. Bunlar iyi değil mi? Ferrari 360 drece dönüyor Kiwy ise iki yönlü takılıyor.
  • Hocam kafam karıştı ya acaba 9-18 mi alsam direk?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal190387 -- 27 Mart 2017; 21:7:57 >
  • kartal190387 K kullanıcısına yanıt
    kiwy olabilir ama ferrari çakma ürün hocam.
  • Erman Bey merhaba,
    360 derece dönebilen çocuk koltuklarıdnan hangisini önerirsiniz acaba?
    teşekkür ederim size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

kiwy olabilir ama ferrari çakma ürün hocam.

Anladım hocam çok teşekkürler bende kiwy' ye odaklanmıştım zaten.
  • Erman bey buradaki yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkürler:
    ben britax römer versafix ve chicco new oasys evo arasında kaldım,ikisinden birini alacağım artık, hangisini tavsiye edersiniz?
  • Merhabalar,
    7 aylık 10kg 68cm kızıma fiyat sınırlaması olmadan hangi koltuğu önerirsiniz?
    Şimdiden teşekkürler
  • EleCTMaN kullanıcısına yanıt
    Cybex Sirona
    Maxi Cosi Axissfix.
  • Merhabalar erman bey. 11 aylık kızım(9 kilo,72cm boyunda) için oto koltuğu düşünüyorum. En güvenli olduğu söylenen Be safe, britax ve cybex markalarından bir kaç ürün baktım ancak konuya hakim olmadığım için karar veremedim. İstiyorum ki 360 derece dönsün ve özellikle de yatış pozisyonu en iyisi olsun çünkü kızım arabaya bindiği anda uyuyor genelde ve ayda en az 2 kere yolculuk yapıyoruz. Bu arada arabamız opel corsa, bu ürünlerin sığmama ihtimali var mı onu da bilmiyorum. Hangi ürünün hangi modelini almalıyım? Fiyat önemli değil. Yardımcı olursanız çok sevinirim

• Kedi82 K kullanıcısına yanıt
    Cybex sirona ve maxicosi axissfix en rahat modeller.
  • Çok teşekkür ederim 🙏🏼

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.