Şimdi Ara

BEBEK İÇİN OTO KOLTUĞU ÖNERİNİZ? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
34
Favori
301.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır uymaz.
  • Joie Every Stage FX modelini almayı düşünüyorum düşünceniz nedir? Bebek 8kg bir süre sonra oto koltuğuna gecmeyi planlıyorum 9 - 36 kg koltuk tek bir sefer masraf yapmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD9B5CF07 -- 8 Mayıs 2017; 11:39:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9-18 almanız daha doğru.

Zaten Joie alınacak bir marka değil. İlla 9-36 alacağım derseniz Cybex, Kiddy ya da Recaro dışında marka almayın.
  • Merhaba arkadaşlar

Elimden geldiğince forumda araştırdım ama bulamadım
    ikizlerim var şu an için bir adet bebe koltuğu alacağım
    360 derece dönebilen koltuklara bakıyorum bütçeme uygun olan iki model var,
    ferrari revo ve nuna rebl bu modeller hakkında yorumlarınız nedir acaba(bu modeller 0-18kg)
    bu arada çocuklarım birisi 8,8 ve 6,8 kg ve yedi aylıklar
    Cevap için teşekkürler
  • orkunsubutay O kullanıcısına yanıt
    fırsatta cevapladım :)
  • ermantpc kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

fırsatta cevapladım :)

merhabalar. bizim kız 8. ayın içinde. puset de haliyle dar gelmeye başladı. ne önerebilirsiniz marka model olarak (Esasen fiyat çok da önemli değil, neticesinde çocuğumuzun sağlığı için. ama kafamızdan geçen rakam da 750 tl'den 1500 - 1600 lere kadar) . teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarfeys -- 17 Mayıs 2017; 14:53:1 >
  • Scarfeys kullanıcısına yanıt
    Römer Trifix
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Römer Trifix

Teşekkürler. model fark eder mi?http://www.hepsiburada.com/britax-romer-safefix-plus-isofix-oto-koltugu-9-18-kg-flame-red-p-HBV0000002TSK?magaza=bebeist şu mesela
  • Scarfeys kullanıcısına yanıt
    Bu da olur.
  • ermantpc kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜRLER.
  • Merhaba,

Cybex pallas 2 fix ile Recaro Monza nova is arasında seçim yapmak gerekirse ne olur? Ne fark var aralarında?

Ebebek'te Recaro 930 TL'ye inmiş. Cybex'i bulamadım gerçi, piyasada yok mu bilmem? M-fix ise pahalı epey, elemek zorunda kaldım.

• nicomedian kullanıcısına yanıt
    Pallas 2 fix te kendinden yatış bazası var. Daha fazla yatar.

Onun dışında ikisi de iyi koltuk
  • Bizde 6 aylik oglumuz icin oto koltugu arayisindayiz ama kafamiz cok karisik acikcasi. Recaro Young Sport Hero baktik bugun ve yumusakligi ve rahatligi cok hosumuza gitti fakat isofix yok, isofixsiz bir koltuk ne kadar guvenlidir? Bir kac yerde de okuduguma gore ters takilan koltuklar daha guvenilirdir seklinde bilgiler var, bu konuda fikriniz nedir? Bulundugumuz sehirde ebebekten baska guvenilir bir magaza yok malesef seceneklerimiz cok sinirli, bize onerileriniz olursa cok memnun oluruz.

• Kangaroobaby24 K kullanıcısına yanıt
    İlk seçenekler Cybex Sirona ve Maxi Cosi Axissfix olsun. 9-36 bakmayın zaten. 9-18 almalısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kangaroobaby24

Bizde 6 aylik oglumuz icin oto koltugu arayisindayiz ama kafamiz cok karisik acikcasi. Recaro Young Sport Hero baktik bugun ve yumusakligi ve rahatligi cok hosumuza gitti fakat isofix yok, isofixsiz bir koltuk ne kadar guvenlidir? Bir kac yerde de okuduguma gore ters takilan koltuklar daha guvenilirdir seklinde bilgiler var, bu konuda fikriniz nedir? Bulundugumuz sehirde ebebekten baska guvenilir bir magaza yok malesef seceneklerimiz cok sinirli, bize onerileriniz olursa cok memnun oluruz.

https://www.youtube.com/watch?v=tuZFVPv3Rpk

istatistiklere göre önden kaza riski daha fazla olduğu için ters kullanım herzaman daha iyidir.

15 ayına kadar ani fren bile çocuğun omurilik yapısına zarar verebilir.

• Tesekkurler cevaplariniz ve onerileriniz icin.
  • Erman bey merhaba,

9 aylık (erken doğduğu için 7 aylık gibi) 7.5 kg'lık oğluma ana kucağı küçük gelmeye başladığı için koltuk bakmaya başladım. Arabamız Golf. Genelde İstanbul - Çanakkale arası gideceğiz özellikle yazın. Uyurken rahat etsin diye yatış pozisyonu da olan mümkünse ISOFIX'li maksimum 1000 TL'ye güvenli ve rahat bir koltuk alabilir miyiz?

İstanbul'da e-bebek mağazasında Britax ürünleri göremedim, bunları nerede görebiliriz? Bir de bir arkadaşım Baby&Plus önerdi ama sizin düşünceniz nedir? ISOFix mutlaka tavsiye ediyor musunuz güvenlik için?

Siz de satış mı yapıyorsunuz? İstanbul'daki forumdaşlara nasıl yardımcı olabilirsiniz?
  • deblod kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat aralığında alabileceğin en iyi model Maxi Cosi Tobi. Başka marka/modele bakma bile.
  • nania cosmo agora carmin diye bir ürün gördüm.
    isfoxli 9-18 kg fransa üretimi diyor.

tavsiye edermisiniz acaba bizim çocuk 9 aylık ve 9 kg .
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.