Şimdi Ara

Bebek Doğdu :) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
512
Cevap
0
Favori
18.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah hepinizden razı olsun. temennileriniz ve yorumlarınız bizi rahatlatıyor Dualarınızı esirgemeyin lutfen. yarın inşallah dualarınız vesilesiyle çocuk saglıklıdır haberi alırız insallah
  • İnşallah sağlıklı bir şekilde doğar..

@Tyler Durden dayı sal daha her mesajın Allah veya Kur'an ile ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eren -- 25 Mayıs 2010; 21:52:56 >
  • bütün dualara AMİN diyeyim..Yeri değil ama akraba evliliğimi_?
  • Allah'ın izniyle inşallah sağlıklı bir çocuğun olur. Allah'tan bunu dile bende dua edicem çocuğun için inşallah doğduğunda ve sonrasında hep sağlıklı olur.
  • Allah acil şifalar versin.. Allah yanınızda olsun
  • Allah acil şifalar versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcountry

Allah'ın izniyle inşallah sağlıklı bir çocuğun olur. Allah'tan bunu dile bende dua edicem çocuğun için inşallah doğduğunda ve sonrasında hep sağlıklı olur.
  • Allah herkesten, düşmanımdan uzak tutsun. Bunu daha önce de başkalarından duydum risk vs diye de çok şükür öyle olduğunu görmedim. Sağsalim sağlıklı bir şekilde gelir dünyaya inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOĞA_AŞKI -- 25 Mayıs 2010; 22:37:38 >
  • Umarim sağlıklı dünya tatlisi bir yeğenimiz olur Acil şifalar dilerim.
  • ultrasonda benim oğlanın kafasına da vücuduna göre büyük demişlerdi.
    hamdolsun sapasağlam doğdu ve büyüdü.

bir kusuru olsaydı da sabredip kabul edecektik.
    herkesin bir sınavı vardır, Allah bize kolayca başarabileceğimiz, üstesinden gelebileceğimiz sınavlar verir inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

Ben 7 aylık doğmuşum herkes ölür demesine rağmen şu an 17 yaşındayım, normal bir insandan farkım yok.

bende 6.5 aylık doğmuşum doktor falan yaşmaz demiş.900gram ölçmüşler (doğduktan daha sonra) şu an normale göre biraz zayıfım sadece

allah yardımcınız olsun
  • Allah yardımcısı olsun bu durumda bekleyen herkesin, umarım sağlıklı doğar.. İyi düşünmeye çalışın
  • ALLAH (c.c) yardımcınız olsun.Dualarımız sizinle.Siz inanın herşey gönlünüzce olacak yarın hayırlı haberleri alıp bizle paylaşıcaksınız anında.
  • Allah Yardımcınız Olsun.Allah Sağlıklı Olmasını Nasip Eder İnşallah.
  • Allah yardımcınız olsun.
  • benzeri başımızdan geçmişti çok şükür 2 yaşını geçti şu an kerata....
    umarım iyi haberlerinizi en kısa zamanda alırız......
  • Allah acil şifalar versin inşallah birşey çıkmaz dua edicem.
  • Insallah saglikli bir cocugunuz olur.
  • Allah yardımcınız olsun inşallah saglıklı bir şekilde doğar ama olurda anormal bir dogum olursa onada şükredin Allah onunda sabrını verir size.. ben 6 aylık dogdum ölürüm diye 1 ay isim bile konulmamış ama bana ama şimdi cok şükür 18yasındayım ve gayette saglıklıyım öldürmeyen Allah öldürmez.. teyzemin cocuguna %90 dawn sendromu dediler ama dogdugunda sapasaglam dogdu şimdi 2 yaşında bir bebek.. canınızı sıkmaın duanızı eksik etmeyin..
  • hocam uzmeyın kendınızı allah yardımcınız olsun insallah sağlıklı bır cocugun olur
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.