Şimdi Ara

Bebek Doğdu :) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
513
Cevap
0
Favori
18.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah yardımcınız olsun.
  • benim kardeşim içince kafası büyük doğabilir demişlerdi. allaha şükür sağlıklı bi şekilde doğdu. şu an 5 yaşında.
    allah yardımcınız olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 25 Mayıs 2010; 20:21:45 >
  • Benim bir yakınımında ultrosonda öylegöründü hatta o şekilde doğdu ama sonra normale döndü seninkide umarım bu kadar bile olmaz.
  • Allah yardımcınız olsun.
  • Sevgili kardesim bizde yasadik o durumlari seni cok iyi anliyorum anne baba olmak kadar heyecan verici bir sey yoktur. Benim bildigim "kucuk kafa" ya da normal gelisim egrisine uymayan kafa ölcusu o kadar tehlikeli degil ve endise edecek bir sey yok -tabii ki ayrintisi ne bilmiyorum- . Asil olan cocugun omurilik soganini ölcuyorlar ense kismini ordanda zaten direk söyluyorlar ne oldugunu. Kan uyusmazligindan bahsetmis bir arkadas. Kan uyusmazligi denen sey koca ile karinin kan uyusmazligi degil anne ile karninda ki cocugun kaninin birbirine uymamasidir. Kafanin vucuda ya da genel gelisim evresine göre kucuk olmasi abartilacak bir sey degildir uzulme. Sen simdi böyleysen dogunca ne yapacaksin bilmiyorum? Ben geceleri uyanir nefesini dinlerdim. Allah korktuguna ugratmasin kardes.
  • Allah yardımcınız olsun
  • Allah yardımcınız olsun inşallah doktor yanılmıştır
  • Allah yardımcınız olsun
  • İnşallah sağlıklı doğar.Bu durumla çok karşılaşılmış inşallah sizinki de yanlış anlaşılmadır.
  • allah yanınızda olsun inşallah..umarım yanlış görmüşlerdir..banada son ana kadar erkek demişler..sonrasında ultrasonda ölü oldumu solemişler..annem babam yıkılmıs cok cok kötu olmuslar..ama şükürler olsun sapasaglamım ayrıca kız oldum:d:d
  • Allah yardımcınız olsun. İnşallah yanlış anlaşılmadır.
  • İnşallah sağlıklı doğar.
  • Allah şifalar verir inşallah
  • İnşallah sağlıklı bir şekilde doğar. Allah yardımcınız olsun...
  • Allah yardımcınız olsun... İnşallah sağlıklı doğacak.. Allahın izniyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: <flame>

allah yanınızda olsun inşallah..umarım yanlış görmüşlerdir..banada son ana kadar erkek demişler..sonrasında ultrasonda ölü oldumu solemişler..annem babam yıkılmıs cok cok kötu olmuslar..ama şükürler olsun sapasaglamım ayrıca kız oldum:d:d

İşte güzel bir örnek olmuş. Ultrasonda öyle görünüyor diye moralinizi bozmayın. Allah umarım sizlere ve herkese sağlıklı, hayırlı ve düzgün bir evlât nasip eder.

Dualarımız sizlerle.

Allah'In İzni İle Hayırlı Haberlerini Bekliyoruz.
  • ALLAH Şifa Versin
  • Allah yardımcınız olsun...
  • Allah yardımcın olsun dostum...hakkına hayırlısı ne ise o olsun..dualarım seninle
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.