Şimdi Ara

Bebek Doğdu :) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
512
Cevap
0
Favori
18.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mehmet YILDIRIM
    İnşallah yanlış anlaşılmadır, Allah şifa versin.

+1942
  • Allah Yardımcın Olsun İnaşallah sağlıklı bir çocuğun olur.
  • Allah'a bol bol dua et ve tevekkülde bulun, sakın ümitsizliğe kapılma bizlerde dualarımızla yanındayız. En kısa zamanda güzel haberi bekliyoruz arkadaşım.

Gözlerim doldu, banada şu tetkiki yaptırmazsan benzer şeyler olabilir dediler bende sanki o tetkikleri yaptırsam ve çocuğunuz sakat olabilir deseler aldıracakmıydım hayır asla, Yüce Rabbim bana uzun zaman sonra ne nasip ettiyse ona razıyım dedim ve Tevekkülde bulundum. Şuan 4,5 aylık Maşallah sağlıklı bir oğlum var. Allah sanada bu güzelliği, mutluluğu tattırsın. Sağlıklı, sıhhatli bir evladı kucağına alırsın İnşallah, Allah yardımcın olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAdmin -- 25 Mayıs 2010; 16:55:58 >
  • Hocam İnşallah Yanlış bir kanıya varmışlardır. :(
    Umuyorum ki sapasağlam doğacaktır bebeğiniz.
    Bu arada Kontrollerini eksiksiz yapıyordunuz umarım.
    Kontrollerini düzenli bir şekilde yaptıysanız ve bu hata dile getirilmediyse gerçekten de bi yanlış anlaşılmadır bence...
  • Allah yardımcınız olsun, umarım sağlıklı doğar.
  • İnşaallah bir sorun yoktur,Allah şifa versin.
  • aynı durum arkadaşımada söylenmişti ama çocukda sorun yoktu fazla para kazanma amacı olarak düşünüyorum artık.
  • İnşallah sağlıklı bir şekilde doğar evladınız.Üzmeyin kendinizi abi. Yanılma payı da var. Allah sabırlar güç kuvvet versin sizlere.
  • allah yardıumcınız olsun.dualarınız allah katında kabul olur ınsallah.
    sızın adınıza allahtan ıstegım,dılerım sonsuzlugun sahıbı sızı bu dunyada bu sekılde sınamaz
  • Allah inşallah nurtopu gibi akıllı ve sağlıklı bir evlat nasip eder.
  • Yarın özel bir hastaneye de götüreğiz arkadaşlar. Ne olur dualarınızı eksik etmeyin sizlerden Allah rızası için dua bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Yarın özel bir hastaneye de götüreğiz arkadaşlar. Ne olur dualarınızı eksik etmeyin sizlerden Allah rızası için dua bekliyoruz

İnşallah sağlıklı doğar kardeşim dualarımız seninle meraklanma.
  • Allah'dan umut kesilmez abi . Dualarımız seninle umarım yanlış görülmüştür . Allah büyük ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Kafası vucuduna göre küçük diyorlar tekrar ultrasonda su an dua edin arkadaşlar insallah yanlıs görmüşlerdir hastane önünde bekliyorum su an ve çok kötüyüm kalbim sancı yapıyor

Hocam, öncelikle geçmiş olsun. Annem bana hamileyken ultrasonda benim kafam çok büyük gözüküyormuş. Doktor babama çocuğunuz özürlü doğacak demiş. Ancak çok sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmişim. Karamsarlıpa düşmeyin. Ultrason yanıltabiliyor.
  • umarım sağlıklı doğar. hocam inşallah yanlış anlaşılmadır.
  • Allah sağlıklı sıhhatli nasip eder işallah...
  • Allah yardımcınız olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giallo Rosso

Allah yardımcınız olsun.
  • Benim iki ayrı kuzenimin çocuklarına doğana kadar özürlü doğacak dediler. hatta birisi neredeyse aldırıyordu. şuan ikiside çok sağlıklı. biri şuan 5-6 yaşlarında diğeri 7-8 aylık.
  • İnşallah Sağlıklı olur...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.