Şimdi Ara

Bazı tasarımcılar neden Mac kullanır. (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
2
Favori
27.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • https://youtu.be/SOH0hdYR36Y isterseniz bakın macpro 10000 dolar vs pc 10000 dolar parası tuzlu ama apple eskide kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • macOS kullanılır, pardon HackOS

hatta hackos orjinal sistemden daha iyi sonuçlar bile çıkarır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 29 Kasım 2017; 6:1:2 >
  • yeni düşünceleri alalım
  • mac in bir espirisi olmadığı gibi nefret ettiğim bir işletim sistemidir kendisi, işyerinde var. Arada bir o bilgisayara geçmek zorunda kalırsam sövüyorum, birkaç dakika bile o işletim sistemine maruz kalmak beni sinir ediyor
  • Mac artık adı var, 2000 lerin başın da tasarımcılar için cok büyük bi lütuftü ama artık gerek sistem , gerek monitörler olarak piyasada herşeyin muadili var. Şuanda Mac ların tek artısı ekran ile bütünleşik şık kasaları ve ismi, başka hiç bir espirisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaYC

tartışmayı o boyutta görüyorsunuz ama hala yorum yapıyorsunuz. madem tartışma amacını aştı yorum yapma.

F/P diye bir oran var. Apple a 10000 dolar verip bir mac alıyorsun diyelim. Apple ın cihazlarına uyguladığı zerafete tasarıma veriyorsun bu paranın yarısını. geri kalan ile donanım alıyorsun. Windows sitem topladığında böyle bir sıkıntın olmuyor paranın tümünü donanıma veriyorsun. Performans canavarı bir sistem için sadece işlevi olan ürünleri seçersin. görüntü diyorsan ona göre seçersin. ama apple sistemde böyle birşey yok. steve jobs sana ne verirse onu alıyorsun. macbook un içindeki donanım piyasadaki en düşük notebooklarda bulunuyor. ama macbook 2 milyar diğerleri 600-800 arası.

ya paranız çok olarak apple için. yada yapacağınız iş az olacak.
    apple sistemde az parayla çok iş yapamazsın. (en üst sistemi alsanda çok iş yapamıyorsun o ayrı bi konu zaten)
    hocam atıp tutup appleları dizmişsin. fikrini değiştiren ne oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkPlace

hocam atıp tutup appleları dizmişsin. fikrini değiştiren ne oldu?

Alıntıları Göster
    kel sahibinin gazına gelecek paracıklar kazanmaya başlamış
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.