DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Bazen Agresif Bazen Deli Dolu Seviyoruz Seni Emre Belözoğluu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
77
Cevap
0
Favori
2.296
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Bazen Agresif Bazen Deli Dolu Seviyoruz Seni Emre Belözoğluu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      24 Mesaj
      26 Şubat 2013 12:53:47 Konu Sahibi

• Yüzbaşı
      759 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:00:10
      Rakiplere korku saldın seviyoruz seni Emre herkese inat arkanda 25 milyon taraftar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      552 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:09:41
      Yarın bi gün 2-3 maç ceza alınca görrüm agresif halini sevenleri

• Binbaşı
      1128 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:10:56
      Gökhan'la voltran'ı oluşturmuşlar

████ Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz Fenerbahçe.
      [Dexter ● Game Of Thrones ● How I Met Your Mother ● Wilfred ● Vikings ● Lost ● Prison Break ● Spartacus ● Two And A Half Men ● Supernatural ● The Bing Bang Teory ● The Walking Dead ● Breaking Bad ● New Girl ● Avatar Anime Series ● Suits ● ]
      [ Vinnie Paz ● Ados ● Allame ● Anıl Piyancı ● Contra ● Dilkeş ● Hidra ● Grogi ● Joker ● İnfaz ● Kaptan ● Hayki ● Massaka ● Mode XL ● No.1 ● Norm ● Red ● Tankurt Manas ]
      [P.E.S Series ● C.O.D Series ● P.O.P Series ● Assasin's Creed Series ● Infamous Series ● Diablo Series ● NFS Series ● Crysis Series ● Portal Series ● Darksiders Series ]
    • Binbaşı
      1589 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:12:21
      Millet çemkirmeye devam ettikçe, biz de inadına FENERBAHÇE'nin evladı Emre Belözoğlu diye haykıracağız.

''Eksik kaldıktan sonra oyunun kontrolünü ele geçirdik ama golü bulamadık ve puan farkı 10’a düşmüş oldu.'' Ersun Yanal / 6 Nisan 2014
    • Binbaşı
      1245 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:14:52
      adamın dibi

Şans bana güldüğünde dişleri döküktü
    • Yüzbaşı
      408 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:15:46
      Ömer Temelli'nin açıklamalarının akşamı Emre'nin küfür ettiği ispatlandı. Ömer Temelli bakalım çıkıp "Emre beni yanlış bilgilendirmiş, özür dilerim" diyebilecek mi? Amacım Fenerbahçe'ye laf atmak değil böyle boş boş konuşan adamların ders alması. Taraftarlar tartışır ama sen o takımı resmi ağızdan temsil eden kişisin. Olayın iç yüzünü tam olarak bilmeden Emre "küfür etmedim" dedi diye böyle karşı takıma laf atacak açıklamalar yapman doğru mu? Bizde de Adnan Öztürk gitti işi gücü yok Meireles'e laf attı. Sen kendi takımınla ilgilensene. Mikrofon görünce ağız ishali oluyoruz. Yapımız bu.

• Yüzbaşı
      744 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:18:06
      Türkiye'deki en büyük rakibiniz olan Galatasaray taraftarı olarak çok korkuyoruz Emre Belezoğlu'ndan napıcaz bilmiyorum o varken şampiyon olamıyoruz geçen yılda şampiyonluğu elimizden aldı kabul etmek gerek korku saldı bizlere BJK ne durumda bilmiyorum adımızıda konuştum

Eski Kullanıcı Adı: esrar006

• Teğmen
      240 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:21:53
      Bilmoyorum ama.Emreyi bende.severim kisiligi beni ilgilendirmez birkac kere gorusmuslugumuz vardi abimin askeriydi Burdurda .Takim.icin herseyini veren oyuncu. Kufur Etmeyen oyuncumu var sanki adam prof adam tahrikte yapar rakibide sinirlendiri. Bu Galatasaraydada boyleydi Fenerdede Nekadar antipatik bir kisi olsada Takim.icin herseyini veren ender.oyunculardan

Bir dinin doğal olması için akla, fenne,ilme ve mantığa uygun olması lazım.Bizim dinimiz bunlara tamamen uygundur .MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
      EVCİL HAYVANLARLA İLGİLİ AKLINIZA TAKILAN TÜM SORULARI SORABİLİRSİNİZ
    • Yarbay
      3830 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:24:50
      quote:

Orijinalden alıntı: esrar006

Türkiye'deki en büyük rakibiniz olan Galatasaray taraftarı olarak çok korkuyoruz Emre Belezoğlu'ndan napıcaz bilmiyorum o varken şampiyon olamıyoruz geçen yılda şampiyonluğu elimizden aldı kabul etmek gerek korku saldı bizlere BJK ne durumda bilmiyorum adımızıda konuştum

Bittik biz dostum

• Yarbay
      3229 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:25:34

• Yarbay
      3229 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:31:10
      quote:

Orijinalden alıntı: KUSCUM4283

Bilmoyorum ama.Emreyi bende.severim kisiligi beni ilgilendirmez birkac kere gorusmuslugumuz vardi abimin askeriydi Burdurda .Takim.icin herseyini veren oyuncu. Kufur Etmeyen oyuncumu var sanki adam prof adam tahrikte yapar rakibide sinirlendiri. Bu Galatasaraydada boyleydi Fenerdede Nekadar antipatik bir kisi olsada Takim.icin herseyini veren ender.oyunculardan

ula hemşo senin gibi bir galatasaraylıyı gördükçe kötü laf edemiyorum takımınıza

• Yarbay
      4881 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:48:28
      kimi, sahanın ortasında basın tribününe hareket çeken, ingiltereden ırçılıklık yüzünden kovulan, rakip takım futbolcusuna "fazla kasma seni fb ye aldırtacam" diye msj atan, zokoroya ırkçılık yapan, rakip takım td sine ve yedek klubesine küfürler eden futbolcuyu sever, kimide rakibiyle pozisyon gereği çarpıştıktan sonra maçtan sonra ilk iş rakibini ziyaret eden futbolcuyu sever. Başkanımızında dediği gibi aramızda çok fark var. Bunu her zaman kanıtlıyorsunuz tşk ederiz.

• Android Beta Kullanıcısı
      4584 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:50:47
      quote:

Orijinalden alıntı: SonSadrazam

Rakiplere korku saldın seviyoruz seni Emre herkese inat arkanda 25 milyon taraftar var

+1 ARKANDAYIZ.

• Yarbay
      2771 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:55:35
      emre

candır canandır.

• Yüzbaşı
      759 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:56:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

kimi, sahanın ortasında basın tribününe hareket çeken, ingiltereden ırçılıklık yüzünden kovulan, rakip takım futbolcusuna "fazla kasma seni fb ye aldırtacam" diye msj atan, zokoroya ırkçılık yapan, rakip takım td sine ve yedek klubesine küfürler eden futbolcuyu sever, kimide rakibiyle pozisyon gereği çarpıştıktan sonra maçtan sonra ilk iş rakibini ziyaret eden futbolcuyu sever. Başkanımızında dediği gibi aramızda çok fark var. Bunu her zaman kanıtlıyorsunuz tşk ederiz.

Kendi arkadaşinin ağzını burnunu kıran biri değil onu çekme bunu çek diyen biride değil , bu takıma aşık cesur yürekli çocuk inadınıza her yaptığıni destekleriz

• Yarbay
      12251 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:58:22
      quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Intel i5-6500 / MSI H110M PRO-VD / EVGA GTX970 FTW+ / 16 GB DDR4 / Crucial BX200 / Zalman Z3 Plus
    • Yarbay
      3229 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:58:45
      quote:

Orijinalden alıntı: SonSadrazam

Alıntıları Göster

Kendi arkadaşinin ağzını burnunu kıran biri değil onu çekme bunu çek diyen biride değil , bu takıma aşık cesur yürekli çocuk inadınıza her yaptığıni destekleriz

ÇAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT DİYE Bİ SES GELMİŞTİ DEMEK Kİ BURADAN GELMİŞ

• Yarbay
      4881 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:59:51
      Alıntı yapanlar ağlamayın lütfen. herşey açık ve net yazdıklarımın bir tanesine yalan diyemiyorsunuz, anca saptırıyorsunuz konuyu, o yüzden yaw he he

• Yarbay
      2708 Mesaj
      26 Şubat 2013 14:12:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

Alıntıları Göster

ÇAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT DİYE Bİ SES GELMİŞTİ DEMEK Kİ BURADAN GELMİŞ

Desteklerinizi gördük samandıradan çıkan futbolculara saldırdığınız zaman , tekme tokat dövdüğünüz zaman

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.