Şimdi Ara

Bazen Agresif Bazen Deli Dolu Seviyoruz Seni Emre Belözoğluu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
2.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Alıntı yapanlar ağlamayın lütfen. herşey açık ve net yazdıklarımın bir tanesine yalan diyemiyorsunuz, anca saptırıyorsunuz konuyu, o yüzden yaw he he

Yok biz eğleniyoruz seninle..Kendinizi bilmeden böyle konuşunca daha sevimli oluyorsunuz
  • gs taraftarı ne kadar kabul etmesede emre fb ye cok faydalı bir oyuncu bende ilk başlarda ben dogustan fenerliyim dedigi için nefret ediyordum kendimizi kandırılmıs hissediordum ama srtık alıstık napalım yani adam fenerliyse fenerlidir ayrıca kasımaşa macındaki olaydan bizim taraftara ne onuda anlamıyorum madem emrede korkmuyorsunuz niye sizden balşka konuya maydanoz olan yok.Bırakın gitsim emreyi meyreleşi biz kendi takımımıza bakalım biz zaten kazanmaya devam ettikce bizim için sorunyok ister şotaya küfretsin ister yalçına bize neeeeeeeeeee
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

quote:

Alıntı yapanlar ağlamayın lütfen. herşey açık ve net yazdıklarımın bir tanesine yalan diyemiyorsunuz, anca saptırıyorsunuz konuyu, o yüzden yaw he he

Yok biz eğleniyoruz seninle..Kendinizi bilmeden böyle konuşunca daha sevimli oluyorsunuz

Buda bir dışa vurum tabiki, gerçeklerden uzak olsada.
  • Nesi uzak, bak üstte vermiş arkadaş örnekleri..Sen onlara bak..O adama senede 3.5-4 milyona yakın para veriyorsunuz birde..Diğerinede imparator diyorsunuz..

Ha bu arada ahlak bekçiliği yapan sizler, milli maçta, milli futbolculara ağız dolusu küfürler edenlersiniz. O nedenle büyükler güzel demiş...Lafa bakılmaz, ayinesi iştir kişinin...

GS camiasına şu anda böyle bakılıyor..Uzaktan bakıp bakıp gülüyoruz...Kendin temiz olsan, yapmasan belki ciddiye alınırsında, ee kardeşim, yaptıklarınız ortada..Onu değil bunu çek diyen bir TD niz var başta..Emre ne ki ? Saha içinde küfretmiş..Çokmu garip, ilk kez mi oluyor, futbolcular hiç etmiyor yani ? Sizinkiler filan tertemiz çocuklar
  • hayırdır bu kadar sevginin sebebi nedir Genç fbliler?
  • Sırf şuraya yapılan gsli yorumlarından belli Emre'nin etkisi,kendi bölümlerinde bile onunla ilgili konu açmışlar ondan sonra biz bu lige fazlayız diye atarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reLo

quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

quote:

Orijinalden alıntı: SonSadrazam

quote:

kimi, sahanın ortasında basın tribününe hareket çeken, ingiltereden ırçılıklık yüzünden kovulan, rakip takım futbolcusuna "fazla kasma seni fb ye aldırtacam" diye msj atan, zokoroya ırkçılık yapan, rakip takım td sine ve yedek klubesine küfürler eden futbolcuyu sever, kimide rakibiyle pozisyon gereği çarpıştıktan sonra maçtan sonra ilk iş rakibini ziyaret eden futbolcuyu sever. Başkanımızında dediği gibi aramızda çok fark var. Bunu her zaman kanıtlıyorsunuz tşk ederiz.

Kendi arkadaşinin ağzını burnunu kıran biri değil onu çekme bunu çek diyen biride değil , bu takıma aşık cesur yürekli çocuk inadınıza her yaptığıni destekleriz

ÇAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT DİYE Bİ SES GELMİŞTİ DEMEK Kİ BURADAN GELMİŞ

Desteklerinizi gördük samandıradan çıkan futbolculara saldırdığınız zaman , tekme tokat dövdüğünüz zaman

BİZ TARAFTARIZ YANİ KULÜBÜN GERÇEK SAHİBİ. YERİ GELİR BAŞKANI YUHLARIZ YERİ GELİR HOCAYI İSTİFAYA ÇAGIRIRIZ YERİ GELİR ÇOK SİNİRLENİR KÜFÜRDE EDERİZ HATTA YERİ GELİR DAYAK BİLE ATARIZ. BURDA UTANMASI GEREKEN O DAYAGI ATAN TARAFTAR DEĞİL GÜNDE 2 SAAT ANTREMAN YAPARAK HAFTADA DA 90 DAKİKA MAÇ YAPARAK MİLYONLARI CEBE İNDİRDİĞİ HALDE SAHADA RUHU İLE TERİ İLE HATTA YERİ GELİR KANI İLE MÜCADELE ETMEYEN FUTBOLCUDADIR. O TRİBÜNE GİDEN 55 BİN TARAFTARIN 25 BİNİ AY SONUNU KARA KARA DÜŞÜNEREK GETİRİYOR AMA FORMA AŞKI ,TAKIM AŞKI İLE GİDİP 150 LİRAYA BİLET ALIYORDA AVAZI ÇIKTIGI KADAR BAGIRIYORSA ORADA SENDE ELİNDEN GELENİ YAPACAKSIN . FENER GS'YE BJK'YE YENİLEBİLİR AMA KENDİNDEN KAT KAT MALİ VE OYUNCU KALİTESİ OLARAK DAHA DÜŞÜK OLAN TAKIMLARA SÜREKLİ YENİLİYORSA DAYAĞI HAK ETMİŞTİR. BEN UTANMIYORUM O DAYAK ATAN TARAFTARDAN ELLERİNE SAĞLIK BİLE DİYORUM .
    HANİ Bİ ATA SÖZÜ VARDIR "nush ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanin hakki kotektir" ....
    AMA TAKIMDAKİ OYUNCULARIN BİRBİRİNİ DÖVMESİ VE ÖZELLİKLE BU DÖVEN KİŞİ YABANCI İSE GERÇEKTEN FENERLİ VEYA GALATASARAYLI VEYA BEŞİKTAŞLI DEĞİLSE BU ÇOK AYIP VE UTANILASI BİŞEYDİR VE YÖNETİMİN BUNA RAGMEN UFAK TEFEK CEZALARDA GEÇİŞTİRMESİ DAHA AYIP BİŞEYDİR AYNI RAUL'UN MAÇTAKİ SORUMSUZLUGU VE CEZA VERİLMEYİŞİ GİBİ
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kimi, sahanın ortasında basın tribününe hareket çeken, ingiltereden ırçılıklık yüzünden kovulan, rakip takım futbolcusuna "fazla kasma seni fb ye aldırtacam" diye msj atan, zokoroya ırkçılık yapan, rakip takım td sine ve yedek klubesine küfürler eden futbolcuyu sever, kimide rakibiyle pozisyon gereği çarpıştıktan sonra maçtan sonra ilk iş rakibini ziyaret eden futbolcuyu sever. Başkanımızında dediği gibi aramızda çok fark var. Bunu her zaman kanıtlıyorsunuz tşk ederiz.

Kendi arkadaşinin ağzını burnunu kıran biri değil onu çekme bunu çek diyen biride değil , bu takıma aşık cesur yürekli çocuk inadınıza her yaptığıni destekleriz

ÇAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT DİYE Bİ SES GELMİŞTİ DEMEK Kİ BURADAN GELMİŞ

Desteklerinizi gördük samandıradan çıkan futbolculara saldırdığınız zaman , tekme tokat dövdüğünüz zaman

BİZ TARAFTARIZ YANİ KULÜBÜN GERÇEK SAHİBİ. YERİ GELİR BAŞKANI YUHLARIZ YERİ GELİR HOCAYI İSTİFAYA ÇAGIRIRIZ YERİ GELİR ÇOK SİNİRLENİR KÜFÜRDE EDERİZ HATTA YERİ GELİR DAYAK BİLE ATARIZ. BURDA UTANMASI GEREKEN O DAYAGI ATAN TARAFTAR DEĞİL GÜNDE 2 SAAT ANTREMAN YAPARAK HAFTADA DA 90 DAKİKA MAÇ YAPARAK MİLYONLARI CEBE İNDİRDİĞİ HALDE SAHADA RUHU İLE TERİ İLE HATTA YERİ GELİR KANI İLE MÜCADELE ETMEYEN FUTBOLCUDADIR. O TRİBÜNE GİDEN 55 BİN TARAFTARIN 25 BİNİ AY SONUNU KARA KARA DÜŞÜNEREK GETİRİYOR AMA FORMA AŞKI ,TAKIM AŞKI İLE GİDİP 150 LİRAYA BİLET ALIYORDA AVAZI ÇIKTIGI KADAR BAGIRIYORSA ORADA SENDE ELİNDEN GELENİ YAPACAKSIN . FENER GS'YE BJK'YE YENİLEBİLİR AMA KENDİNDEN KAT KAT MALİ VE OYUNCU KALİTESİ OLARAK DAHA DÜŞÜK OLAN TAKIMLARA SÜREKLİ YENİLİYORSA DAYAĞI HAK ETMİŞTİR. BEN UTANMIYORUM O DAYAK ATAN TARAFTARDAN ELLERİNE SAĞLIK BİLE DİYORUM .
    HANİ Bİ ATA SÖZÜ VARDIR "nush ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanin hakki kotektir" ....
    AMA TAKIMDAKİ OYUNCULARIN BİRBİRİNİ DÖVMESİ VE ÖZELLİKLE BU DÖVEN KİŞİ YABANCI İSE GERÇEKTEN FENERLİ VEYA GALATASARAYLI VEYA BEŞİKTAŞLI DEĞİLSE BU ÇOK AYIP VE UTANILASI BİŞEYDİR VE YÖNETİMİN BUNA RAGMEN UFAK TEFEK CEZALARDA GEÇİŞTİRMESİ DAHA AYIP BİŞEYDİR AYNI RAUL'UN MAÇTAKİ SORUMSUZLUGU VE CEZA VERİLMEYİŞİ GİBİ

Aynen devam o zaman siz.Bu yazının üstüne birşey denmez zaten.Dayak atmayı kendinize hak görüyorsanız
  • Şu admin alımları boşa yapılıyor sanırım konuya bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen devam o zaman siz.Bu yazının üstüne birşey denmez zaten.Dayak atmayı kendinize hak görüyorsanız

keşke blogunu açmasaydım
  • Emreli FB 2 kere son macta sampiyonluk kacirdi, bir taneside GS ye. Emre rakibi korkutacak bir futbolcu degil. Ha size cok faydasi olur orasi ayri konu. Fakat baska bir konuda dedigim gibi, Sow ve Alex ten korkarim(dim) ama Emre den asla.

Emreli FB GS ye karsi cok muazzam etkiler yapmadi. Emre sanirsam son 3 mactir GS nin stadina dahi gelmedi.

Emre

1-) Malesef Irkclik olaylarina karisan birisi
    2-) Milli forma ile taraftara kufur etmis birisi
    3-) Milli forma ile basin mensuplarina hakaret cekmis birisi
    4-) Cangele ye seni oldurucem, bogazini kesicem isareti yapmis birisi
    5-) Kendi teknik direktoru ile kavga etmis kufurlesmis birisi. Sezon basinda Aykut Kocaman, Emre asla affedilemez seyler yapti demistir.

Arkadaslar cirkinligi cirkinlik ile ortmeyelim.

GS de de mutlaka antipati toplayan, antipatik ve yanlis hareket yapan futbolcular var. Ama asla ve asla Emre ile yarisamaz bu kisiler.

Kasimpasa teknik direktoru bile Emre nin bu kufurlerinden sikayet ediyor ise, ki bu adam Shota Arveladze, dobra bir adamdir. Emre nin kendisine hakim olmasi lazim.

Emre cok kontrolu kaybediyor. Cesmede her yaz gorurum, acayip sakin biri, fakat stres ile mucadele edemiyen birisi. Bir olay oldumu, basit birsey dahi, direk damarina basilmis gibi hissediyor ve baska bir insan sekline burunuyor.

Bunu yapan tek futbolcu Emre mi? Tabi ki hayir. Ama Emre bunlari EN FAZLA yapan kisi.

Ha tamam, bir GS li olarak bana dusmez Emre nin FB ye yakisip yakismiyacagi, ama tek diyecegim sey Turk Milli Takimi formasina yakismiyor. Milli takimi birakmasini 4 gozle bekliyorum.

"Muhahahah' diyecek trollere sunu soyliyim. Isterse milli takim ilk 11i sirf FB li futbolcu olsun. Orasi Milli takimdir ve ben onlarin en basarili seviyeye gelmelerini isterim. Yeter ki Emre denen sahis orada olmasin.

Son olarak, Emre nin irkcilik olayina deginmek istiyorum.

Bence Emre irkci DEGIL. Siyahi futbolcular veya baska futbolcular ile alip veremedigi olamaz, zaten Turk milletinde gercekten irkcilik, hele hele siyahi topluma karsi hic olmaz. Fakat Emre, bu laflari sadece karsi tarafi rencide edip, moralini bozmak adina soyluyor.

Emre nin futbolu birakmasini 4 gozle bekliyorum. Varsin Arda Turan FB ye gitsin, ama Emre futbolu keske biraksa.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

keşke blogunu açmasaydım

Ben buraya nadir yazan bir insanım beni hngi ara blokladın merak ettim :) buda moda blokladım seni..Takılın kafanıza göre.Açma nolur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: A35A

Emreli FB 2 kere son macta sampiyonluk kacirdi, bir taneside GS ye. Emre rakibi korkutacak bir futbolcu degil. Ha size cok faydasi olur orasi ayri konu. Fakat baska bir konuda dedigim gibi, Sow ve Alex ten korkarim(dim) ama Emre den asla.

Emreli FB GS ye karsi cok muazzam etkiler yapmadi. Emre sanirsam son 3 mactir GS nin stadina dahi gelmedi.

Emre

5-) Kendi teknik direktoru ile kavga etmis kufurlesmis birisi. Sezon basinda Aykut Kocaman, Emre asla affedilemez seyler yapti demistir.

GS de de mutlaka antipati toplayan, antipatik ve yanlis hareket yapan futbolcular var. Ama asla ve asla Emre ile yarisamaz bu kisiler.

Kasimpasa teknik direktoru bile Emre nin bu kufurlerinden sikayet ediyor ise, ki bu adam Shota Arveladze, dobra bir adamdir. Emre nin kendisine hakim olmasi lazim.

Emre cok kontrolu kaybediyor. Cesmede her yaz gorurum, acayip sakin biri, fakat stres ile mucadele edemiyen birisi. Bir olay oldumu, basit birsey dahi, direk damarina basilmis gibi hissediyor ve baska bir insan sekline burunuyor.

Bunu yapan tek futbolcu Emre mi? Tabi ki hayir. Ama Emre bunlari EN FAZLA yapan kisi.

Ha tamam, bir GS li olarak bana dusmez Emre nin FB ye yakisip yakismiyacagi, ama tek diyecegim sey Turk Milli Takimi formasina yakismiyor. Milli takimi birakmasini 4 gozle bekliyorum.

"Muhahahah' diyecek trollere sunu soyliyim. Isterse milli takim ilk 11i sirf FB li futbolcu olsun. Orasi Milli takimdir ve ben onlarin en basarili seviyeye gelmelerini isterim. Yeter ki Emre denen sahis orada olmasin.

Bence Emre irkci DEGIL. Siyahi futbolcular veya baska futbolcular ile alip veremedigi olamaz, zaten Turk milletinde gercekten irkcilik, hele hele siyahi topluma karsi hic olmaz. Fakat Emre, bu laflari sadece karsi tarafi rencide edip, moralini bozmak adina soyluyor.

Emre nin futbolu birakmasini 4 gozle bekliyorum. Varsin Arda Turan FB ye gitsin, ama Emre futbolu keske biraksa.

Melo ve Burak antipatiklikte Emre ye hocalık yapar...

2. yarıdaki FB nin futbolundaki değişim başta Emre, sonra Webo nun etkisidir..Şu anda Emre nin sağladığı yarar, sizin Sneijder den çok daha fazla.Bunu dünkü maçı ve Kasımpaşa maçını izleyenlerde rahatça görür.

Geçen sene FB şampiyonluğu son maçta kaçırdı. O takımdan giden bir sürü önemli adam vardı, üstüne yaşanan süreç. Emre tek başına kurtaracak değil. Takım oyununa etkisini burada hiç tartışmayalım..Güneş gibi belli..

Rakiplerde bunu çok iyi görüyor, biliyor. Ama dile getirmiyor. Ancak bu şekilde Emre ye psikolojik baskı kurarak birşeyler elde etme çabasındalar.
  • Emre konusunda rakip taraftarları anlıyorum.
    Şimdi yıllar yılı sevdikleri erkek aslında o hayal ettikleri erkek olmadığında yaşadıkları hayal kırıkları olurmuş, agresif davranırlarmış daha sonra. O hesap.
    Adam, aldıkları en iyi sonuç ve kupaların en önemli çarklarından. Sanıyorlar ki kendi renklerinde.
    Yurt dışına çıkıp tekrar ülkeye döneceği zaman o kadar eminlerki kendi kulüplerine imza atacağına.
    Hoppa bir gün uyandıklarında ne görsünler Emre sarı laci çubuklunun içinde bu da yetmezmiş gibi çocukluğumdan beri Fenerbahçeliyim diye açıklamalarını. Valla kolay kolay hazmedilecek birşey değil. Haklılar. Süper bücür gitmiş yerine çubuklu tosun gelmiş ben kızmıyorum onlara. Bir de performansı ülkede oynanan futbolun üzerinde olunca kıskançlıklar ikiye katlandı. Nasıl ki biz zamanında sarı kırmızı forma içinde futbolunu izlerken gıpta edip katil emre diye bağırıyorsak şimdi arkadaşların agresifliği de normal.

Dayağı hak gören genç arkadaşa,

Siz kimsiniz hangi grup? Şu abisi takvim bastırıp parları cukkalayan kişinin yüzde 50 liderliğini yaptığı grup mu?
    Bilmiyorum yaşınıda 37sinde bir kişi olarak sana diyorum ki peşinden gittiğiniz insanların kim olduğuna iyi bakın.
    Yarın başkan 40bin takvim alırsa bu seferde en büyük başkan diye bağırtırlar sizi.
    Mersin maçında takım öndeyken yönetim istifa diyen grup benim için Fenerbahçeli olamaz!
    Dayak falan kimsenin hakkı da değildir kendini kandırma. Ayrıca o bayık tezahuratlar, maçın en hararetli dakikalarında kendi aralarında şakalaşmalar maç izlememe taraftralıksa sizinle hiç uyuşmuyor anlayışımız.
    Ay sonunu zor getirecekse gelme kardeşim stada zorunda mısın? Geliyorsan da ağlamayacaksın, futbol bu oyun. Yenmekte var yenilmekte arkadaş. takım sevdanız için başkana, reise, abiye ihtiyacınız yok. Kendi aklınız ve kalbiniz yeterli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dj yazısını gördükten sonra okumadım okumam. Normalde kolay kolay bloklayan biri değilim ama şu nicki görüpte bloklamayanda sorun vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

quote:

Orijinalden alıntı: A35A

Emreli FB 2 kere son macta sampiyonluk kacirdi, bir taneside GS ye. Emre rakibi korkutacak bir futbolcu degil. Ha size cok faydasi olur orasi ayri konu. Fakat baska bir konuda dedigim gibi, Sow ve Alex ten korkarim(dim) ama Emre den asla.

Emre

Melo ve Burak antipatiklikte Emre ye hocalık yapar...

2. yarıdaki FB nin futbolundaki değişim başta Emre, sonra Webo nun etkisidir..Şu anda Emre nin sağladığı yarar, sizin Sneijder den çok daha fazla.Bunu dünkü maçı ve Kasımpaşa maçını izleyenlerde rahatça görür.

Geçen sene FB şampiyonluğu son maçta kaçırdı. O takımdan giden bir sürü önemli adam vardı, üstüne yaşanan süreç. Emre tek başına kurtaracak değil. Takım oyununa etkisini burada hiç tartışmayalım..Güneş gibi belli..

Rakiplerde bunu çok iyi görüyor, biliyor. Ama dile getirmiyor. Ancak bu şekilde Emre ye psikolojik baskı kurarak birşeyler elde etme çabasındalar.

Melo ve Burak sana gore antipatik olabilirdi

Lutfen

1-) Irkcilik yaptilar mi?
    2-) Milli formalari ile kufur ettiler mi?
    3-) Ben seni oldurucem hareketi yaptilar mi?

bunlari yazarmisin?

Melo ve Burak GS de diye sana antipatik gelebilir ama Emre nin ne oldugunu ve ne kadar oldugunu herkes cok iyi biliyor.

Ama sende bir GS ye savas acayim modu var. Bir kac konuda da bunu gosterdin. Senin sorunun Emre ile.

Ben ise bu konusmamda FB de ki Emre beni ilgilendirmez, ama keske milli takimda oynamasin diyerek olayi FB disina cekmeye calismistim. Umarim mesajimi tekrar okursun.

Emre bildigi bir lige hazir geldi. Katkisi fazla olabilir. Ama o katki ile bize bi avantaj saglamadiniz. Puan farki Emresiz olarakda Emre olarakda ayni.

Emre ye psikolojik baski diyosun, ana avrat kufur ettigini gormedin galiba Kasimpaca macinda. Ayrrica bu kufurler sonrasi onu uyaran Uche oluyor. Sen takim kaptanisin boyle davranamazsin diyor. Mac sonu da Shota durumu anlatmaya calisiyor.

GS nin bu durumla bir ilgisi var mi? GS o macta nasil bir baski yapti da Emre nin uzerine oynadi bi aciklarmisin?

Dedigim gibi Emre li FB nin 2 kupasi var. 1 Turkiye, 1 de lig ki lig halen daha saibeli.

Hayret. Aykut Kocamanin Emre asla affedilemez isler yapti demesine bi yorum yapmamissin. Sanirim cimbizla istedigini seciyosun sen konusmalarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epic Sax Guy

quote:

Dj yazısını gördükten sonra okumadım okumam. Normalde kolay kolay bloklayan biri değilim ama şu nicki görüpte bloklamayanda sorun vardır

tabi buda bir pskolojik yaklaşım, doğrular karşısında kendini gerçeklerden soyutlama çabası. Bu arada ne olur bloklama beni ağlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

Emre konusunda rakip taraftarları anlıyorum.
    Şimdi yıllar yılı sevdikleri erkek aslında o hayal ettikleri erkek olmadığında yaşadıkları hayal kırıkları olurmuş, agresif davranırlarmış daha sonra. O hesap.
    Adam, aldıkları en iyi sonuç ve kupaların en önemli çarklarından. Sanıyorlar ki kendi renklerinde.
    Yurt dışına çıkıp tekrar ülkeye döneceği zaman o kadar eminlerki kendi kulüplerine imza atacağına.
    Hoppa bir gün uyandıklarında ne görsünler Emre sarı laci çubuklunun içinde bu da yetmezmiş gibi çocukluğumdan beri Fenerbahçeliyim diye açıklamalarını. Valla kolay kolay hazmedilecek birşey değil. Haklılar. Süper bücür gitmiş yerine çubuklu tosun gelmiş ben kızmıyorum onlara. Bir de performansı ülkede oynanan futbolun üzerinde olunca kıskançlıklar ikiye katlandı. Nasıl ki biz zamanında sarı kırmızı forma içinde futbolunu izlerken gıpta edip katil emre diye bağırıyorsak şimdi arkadaşların agresifliği de normal.

Dayağı hak gören genç arkadaşa,

Siz kimsiniz hangi grup? Şu abisi takvim bastırıp parları cukkalayan kişinin yüzde 50 liderliğini yaptığı grup mu?
    Bilmiyorum yaşınıda 37sinde bir kişi olarak sana diyorum ki peşinden gittiğiniz insanların kim olduğuna iyi bakın.
    Yarın başkan 40bin takvim alırsa bu seferde en büyük başkan diye bağırtırlar sizi.
    Mersin maçında takım öndeyken yönetim istifa diyen grup benim için Fenerbahçeli olamaz!
    Dayak falan kimsenin hakkı da değildir kendini kandırma. Ayrıca o bayık tezahuratlar, maçın en hararetli dakikalarında kendi aralarında şakalaşmalar maç izlememe taraftralıksa sizinle hiç uyuşmuyor anlayışımız.
    Ay sonunu zor getirecekse gelme kardeşim stada zorunda mısın? Geliyorsan da ağlamayacaksın, futbol bu oyun. Yenmekte var yenilmekte arkadaş. takım sevdanız için başkana, reise, abiye ihtiyacınız yok. Kendi aklınız ve kalbiniz yeterli.

Sen futbolu ar ve namus olarak goruyorsan kendini duzeltmeni tavsiye ederim.

Emre size gidince UEFA kupasi da mi size gitti? veya Super Kupa?

Senin aklinda soyle bir imaj var sanirim. Emre FB ye gittigi icin, GSliler UEFA veya Super Kupaya bakinca Emre nin yuzunu goruyor gibi.

Hoppa bir gun uyandiginda Emre yi gormusuz sari lacivertli. E kime ne bundan?

Bu arada katil Emre dediginiz adami takim kaptani yapmakda bi basari. Tebrik ediyorum.

O yuzden Emre nin FB ye gitmesi hazmedilemiyecek bir sey demen tam bir komedi.

Emre nin futboluna kimse birsey demiyor. Eger Emre GS de iken nasil FB ye gider diyen GS li arkadaslarim var ise, onlarada duygusalligi birakmalarini tavsiye ederim.

Futbol bu. Yarin Arda Turan da FB ye gidebilir. Bu isler para isidir. Ama Emre nin olayi para degildi. Emre gercekten Fenerli. Bunu ben Cesme de ki cevremden biliyorum ayrica yillar once spor salonunda Emre nin kuzeni nin demeclerinden biliyodum. Kisacasi sahsi olarak soyliyim. Emre Intere gittiginden beri FBli oldugunu biliyorum. Her nekadar bazi GSli arkadaslarimiz para icin FByi secti desede.
  • emre yi sevmem ama bize oldugu kadar kimseye faydası olmamıştır..4 yıl lig şampiyonlugu+uefa kupasının kazanılmasında payı büyük..kısaca misyonunu fazlasıyla yerine

getirdi..

şimdi kim alıyor kim satıyor no problem posası onları olsun
  • Irkçılık yapmadı Emre, abartmayın..Dindar biri ırkçı olmaz. Küfür etti o ayrı konu..Zokora onun anasına küfretmeseydi onuda yapmazdı..Gözünüz sadece Emre yi görüyor..

Melo daha nasıl antipatik olacak ? Her türlü çirkeflik var. Geçmişide malum..GS de yaptıklarıda..Daha ne yapması lazım ? Emre onun yaptıklarının 10 da 1 ini yapmadı. Küfür etmediğinimi sanıyorsun Melo nun..Burak ise milletin emeklerini çaldı..Küfretse daha iyi..O mimikleriylede zaten yeteri kadar antipati topluyor...Bunlar gerçekler

Yahu daha kaç maç olduda puan farkı farklı olacak ? Bizim son maçlarımızı biliyorsun değilmi ? Zorlu maçlar hepsi..Hepsindende galip çıktık..Sivas maçında tek kale oynadık, adamlar olmayacak 2 gol attı. Emre farkı bariz ortadadır. FB ilk yarı 6 maçta 6 gol atmış (Alex te var), şimdi 12 gol..Nasıl fark yok ?

Ana avrat küfretmiyor, s..tir git diyor. Bunu demeyen varmı ? Kasımpaşa kenar yönetimi ne yapmış ? Onları niye yazmıyorsun ? Maç zaten gergin geçiyor. Onlara ne oluyorda kenardan müdahale ediyor, üstüne isim vererek saldırıyor...Şota demedimi Emre küfretmedi diye...Eee ? Hala neyi yazıyorsunuz ?

Aykut un o demecini sen kendin dinledinmi yoksa yazılı basındanmı okudun ? Kaldıki takım arkadaşını odaya kapatıp , agız burun dagıtan biri bile korkudan affedilip, üstüne yıllık 3.5-4 milyona yakın para ile alınıyorsa.

Emre nin hocasıyla sözlü olan sorunu hayli hayli halledilirdi, halledildide..İkiside çıktı tv ye konuştu, Emre de Aykutta söyledi. Barıştık, hallettik, geçmişte kaldı dediler..Sen fi tarihindeki yazılı haberi dikkate alacağına neden canlı kanlı taze demeci dikkate almıyorsun ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.