Şimdi Ara

Bazen Agresif Bazen Deli Dolu Seviyoruz Seni Emre Belözoğluu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
2.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emreyi sevmenmin nedeni hırslı saldirgan küfürbaz ve kimseye boyun eğmemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

cürümleri kadar yer yakarlar...Önce kendi içlerindeki pislikleri temizlesinler sonra konuşsunlar...Bu kadar korkutacağını bilseydik transfer etmezdik

• quote:

Orijinalden alıntı: Epic Sax Guy

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Alıntı yapanlar ağlamayın lütfen. herşey açık ve net yazdıklarımın bir tanesine yalan diyemiyorsunuz, anca saptırıyorsunuz konuyu, o yüzden yaw he he

Dj yazısını gördükten sonra okumadım okumam. Normalde kolay kolay bloklayan biri değilim ama şu nicki görüpte bloklamayanda sorun vardır

hiç kimsenin yazdığını okumadımda epic sax guy sanki çok cooooooooooooooooooooool nick. bırakın bu artist 20.yy popiyimmm ben yeaaaa tavırlarını.

• Bu sizin korkmadığınızı göstermiyor...

Dünkü maç gösterdiki inanılmaz bir stres ve baskı içindesiniz..Bunu sahadaki GS lilerde, hocanızda, taraftarınızda dün bol bol dışa vurdu...Emre de Sneijder den fazla fayda sağlayınca ister istemez ona bir yüklenme olacaktır..Bende Drogba nın ceza almasını isterim GS den..Bu kadar basit
  • quote:

Irkçılık yapmadı Emre, abartmayın..Dindar biri ırkçı olmaz. Küfür etti o ayrı konu..Zokora onun anasına küfretmeseydi onuda yapmazdı..Gözünüz sadece Emre yi görüyor..

Melo daha nasıl antipatik olacak ? Her türlü çirkeflik var. Geçmişide malum..GS de yaptıklarıda..Daha ne yapması lazım ? Emre onun yaptıklarının 10 da 1 ini yapmadı. Küfür etmediğinimi sanıyorsun Melo nun..Burak ise milletin emeklerini çaldı..Küfretse daha iyi..O mimikleriylede zaten yeteri kadar antipati topluyor...Bunlar gerçekler

Yahu daha kaç maç olduda puan farkı farklı olacak ? Bizim son maçlarımızı biliyorsun değilmi ? Zorlu maçlar hepsi..Hepsindende galip çıktık..Sivas maçında tek kale oynadık, adamlar olmayacak 2 gol attı. Emre farkı bariz ortadadır. FB ilk yarı 6 maçta 6 gol atmış (Alex te var), şimdi 12 gol..Nasıl fark yok ?

Ana avrat küfretmiyor, s..tir git diyor. Bunu demeyen varmı ? Kasımpaşa kenar yönetimi ne yapmış ? Onları niye yazmıyorsun ? Maç zaten gergin geçiyor. Onlara ne oluyorda kenardan müdahale ediyor, üstüne isim vererek saldırıyor...Şota demedimi Emre küfretmedi diye...Eee ? Hala neyi yazıyorsunuz ?

Aykut un o demecini sen kendin dinledinmi yoksa yazılı basındanmı okudun ? Kaldıki takım arkadaşını odaya kapatıp , agız burun dagıtan biri bile korkudan affedilip, üstüne yıllık 3.5-4 milyona yakın para ile alınıyorsa.

Emre nin hocasıyla sözlü olan sorunu hayli hayli halledilirdi, halledildide..İkiside çıktı tv ye konuştu, Emre de Aykutta söyledi. Barıştık, hallettik, geçmişte kaldı dediler..Sen fi tarihindeki yazılı haberi dikkate alacağına neden canlı kanlı taze demeci dikkate almıyorsun ?

Fettulah Gulenci olup, gol sonrasi secdeye yatilip dindar olunuyosa, var Turk egitiminin haline.

Dindar adam kufur eder mi peki? Hadi bide burdan yak?

Melo irkcilik yaptimi? soylemde bulundumu?
    Melo milli forma ile taraftarina kufur etti mi?
    Melo saha icinde rakibine seni oldurucem hareketi yaptimi?
    Melo hocasina kufur etti mi?

Melo ve Emre nin tek ortak yani kavga olaylari. FB de de Emre hem brezilyalilar ile hem hocasi ile kavga yasadi. Melo nun Riera olayi var sadece.

Tukuruk olayi var bide ki tam komedi. Sansal BuyukA bile, bu kameralar tukuru olsa gostrirdi diyor, ama neyse girmeyelim o konuya.

Emre 10 da 1 ini yapmadi Melonun demissinde. Melo neler yapti. Anlat ta gorelim.

Aykut Kocaman Emre icin o aciklamayi yapti.

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2012/06/03/emre-affedilmez-isler-yapti

Bu arada tab hallettik diyecekler sorunu. Kavgaliyiz oynuyoruz diyecek hali yok. Ha zatn sorun keske hallolmus olsun. ORasi ayri. Ama hocasi ile ciddi kavga yasadigi gercegini degistirmiyor bu.

• quote:

Bu sizin korkmadığınızı göstermiyor...

Dünkü maç gösterdiki inanılmaz bir stres ve baskı içindesiniz..Bunu sahadaki GS lilerde, hocanızda, taraftarınızda dün bol bol dışa vurdu...Emre de Sneijder den fazla fayda sağlayınca ister istemez ona bir yüklenme olacaktır..Bende Drogba nın ceza almasını isterim GS den..Bu kadar basit

Siz oyle gormek istiyosunuz.

6 puan onde olan GS. Baski asil sizde. Pusuda bekliyen takim Fenerbahce.

Ama bi triplere sokmussun kendini, yok baski icindesiniz filan. Ne alakasi var?

2. takim ister FB olsun ister Eskisehirspor olsun, sonucta kimse son haftalarda puan kaybetmek istemez. 6 puanlik var cok buyuk bir fark degil asla. Ama biz eger inanilmaz bir stres icindeysek FB bizden en az 6 kat stresli olmali.

iste sen baskasi ceza alsin isterim diyerek kendi kimligini ortaya koydum.

Birak Drogba ceza almasin, GS yi o sekilde yenin ve sampiyon olun
    veya birak Emre adam akilli futbolunu oynasin her mac 90 dakika oynasin catur cutur, 6 puan geriden gelin sampiyon olun bizde helal olsun diyelim.

O zaman senin rakiplerinin hep oyunculari sakatlansin, cezalansin, iyi transfer yapmasinlar, bi tek FB olsun bu ligde. Olacak is mi?

Emre nin futbolunu bu kadar sevip ( ki haklisiniz sevin) onun yanlislarini ortme cabalari nedir anliyamadim.

• Bana koydurma Melo nun vukuatları..Yani neyin çabasındasın ? Hala Melo gibi adamı savunuyorsun.

Stresinizi dün gördük..Saha içinde, dışında her şekilde belliydi. Şimdi bunu inkar etmenin anlamı nedir. FB dede stres var, yok demedim, ama üstte olan daha stresli olur. Buda gerçektir.

Emre için bu kadar çırpınmanıza dair yazdım. Sizin içinizden geçenleri söyledim. Yoksa küfür etmiş etmemiş kimse sallamaz. Her maçta herkes küfrediyor. Neden özellikle Emre ye baskı kuruluyor ? GS liler hiç küfretmedi yani öylemi..Sende inandın buna...?
  • Ben yıllardır takip ederim futbolu Fenerbahçe taraftarının bir adamı bu kadar koruduğunu yücelttiğini görmedim. Üstelik ölümüne korudukları adamın saymakla bitmeyen vukuatlarının yanında Galatasaray'ın yetiştirdiği bir oyuncu olması da çok manidar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bana koydurma Melo nun vukuatları..Yani neyin çabasındasın ? Hala Melo gibi adamı savunuyorsun.

Stresinizi dün gördük..Saha içinde, dışında her şekilde belliydi. Şimdi bunu inkar etmenin anlamı nedir. FB dede stres var, yok demedim, ama üstte olan daha stresli olur. Buda gerçektir.

Emre için bu kadar çırpınmanıza dair yazdım. Sizin içinizden geçenleri söyledim. Yoksa küfür etmiş etmemiş kimse sallamaz. Her maçta herkes küfrediyor. Neden özellikle Emre ye baskı kuruluyor ? GS liler hiç küfretmedi yani öylemi..Sende inandın buna...?

Koyarmisin lutfen.

Melo GS de ne yapti.

Yenik olan takim her zaman stresli olur. 2-0 yenigiz, lay lay lom mu yapsaydik?

Ben kufur etmiyen GS li yok mu dedim?

Sadece Emre nin vukaatlari cok daha fazla dedim.

Aksini ispat edermisin.

Bekliyorum

1-) Melo nun hocasi ile kavgasi var mi?
    2-) Melonun tek ortak noktasi Emre gibi kendi takim arkadaslari ile kavga etmesi. Bir tek bu secenek dogru
    3-) Melo irkcilik yapti mi?
    4-) Melo Turk bayragina hakaret ettimi? veya Melo kendi ulkesinin milli takimini giyerken kendi taraftarina kufur etti mi?
    5-) Melo rakip futbolcuya ben senin bogazini kesicem isareti yaptimi.

Feci kiviriyosun shadow Fox

3 mesajdir sana hadi goster diyorum, ama sen hep olayi farkli yone cekip cevap veremiyosun.

Ustte olan daha stresli olurmus. Sen iyi misin? Her zaman alttaki daha stresli olur. Ust taraf rahattir. Hata yapma payinin oldugunu bilir ama altta ki hata yapma payi olmadigindan daha stresli olur.

• konumu baltalamayın gs liler FENERBAHÇE konusu bu edebinizi aşmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: derdiyok46

konumu baltalamayın gs liler FENERBAHÇE konusu bu edebinizi aşmayın

Fenerbahce bolumu herkes yazabilir.

Edebi asmadan bahsedene bak. Insanlarin ozgurlugunu kisitliyor.

Fenerbahce ile ilgili olan konular var burada. Herkes yorum yapabilir bu konulara.

Edebinizi asmayinmis. Bak sen. Vay vay vay. Senden edep ogrenicez ha?
  • fenerlilerin meloyu sevmemesinin tek nedeni volkana attığı malum gol ve sonrasında yaptığı efsaneleşen pitbull sevincidir.Aynı şekilde Burağı sevmemelerinin en büyük sebebi de kendilerinde başarısız olması ve kadıköyde trabzon formasıyla attığı fenerin şampiyonluğuna mal olan goldür.Yok karaktersiz adam,yok kendini yere attı çamura battı,melo şöyle çirkef bunlar kılıf sadece.O kadar çirkeflikten hoşlanmıyosan emre,bilica,lugano vs. daha nicelerine niye sahip çıktın o zaman,karakteri sadece rakiplerde mi arıyosunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A35A

Koyarmisin lutfen.

Melo GS de ne yapti.

Aksini ispat edermisin.

Bekliyorum

2-) Melonun tek ortak noktasi Emre gibi kendi takim arkadaslari ile kavga etmesi. Bir tek bu secenek dogru
    4-) Melo Turk bayragina hakaret ettimi? veya Melo kendi ulkesinin milli takimini giyerken kendi taraftarina kufur etti mi?

3 mesajdir sana hadi goster diyorum, ama sen hep olayi farkli yone cekip cevap veremiyosun.

Ustte olan daha stresli olurmus. Sen iyi misin? Her zaman alttaki daha stresli olur. Ust taraf rahattir. Hata yapma payinin oldugunu bilir ama altta ki hata yapma payi olmadigindan daha stresli olur.

Riera olayı çok basit olay değilmi ? Sen daha önce öyle bir vukuat gördünmü ligimizde ?
    BJK maçında tribünlere yaptıklarını, FB stadında yaptıklarını, önceki kulüplerde yaptıklarını, maçlardaki mimik ve hareketlerini ? Mili takımda yada sizin maçlarda küfretmediğini ne biliyorsun ? Portekizce okuyabiliyormusun ?
    Savunduğun adama bak Allah aşkına ya..Bi dur düşün yani..Emek hırsızlığı ayrı konu. Bak hırsızlık diyorum. Küfür ne ki bunun yanında ?
    Emre ye milli maçta küfretmediniz mi ? Volkan a ? milli forma giyerlerken hemde...Adamlar orada ülke için oynuyor, sizler küfrediyorsunuz. Zokora olayında paso ırkçılık yaptı bilmem ne..Zokora nın anasına küfretmesi ne ? sonraki maçta Emre ye hareketi ne ? Emre az bile yapmış bu çirkefe..

Ligde lider olan her zaman stresi daha çok hisseder. Bu senelerdir böyle.Liderliği korumak daha streslidir. Neyin rahatlığı, 10 puan fark atarsın rahat olursun. 3 puanla, 6 puanla rahat olunmaz. Tam tersi olur...Dünkü maçtaki o kadar stres, sinir nedendi acaba ?

• quote:

quote:

Koyarmisin lutfen.

Melo GS de ne yapti.

Aksini ispat edermisin.

Bekliyorum

Riera olayı çok basit olay değilmi ? Sen daha önce öyle bir vukuat gördünmü ligimizde ?
    BJK maçında tribünlere yaptıklarını, FB stadında yaptıklarını, önceki kulüplerde yaptıklarını, maçlardaki mimik ve hareketlerini ? Mili takımda yada sizin maçlarda küfretmediğini ne biliyorsun ? Portekizce okuyabiliyormusun ?
    Savunduğun adama bak Allah aşkına ya..Bi dur düşün yani..Emek hırsızlığı ayrı konu. Bak hırsızlık diyorum. Küfür ne ki bunun yanında ?
    Emre ye milli maçta küfretmediniz mi ? Volkan a ? milli forma giyerlerken hemde...Adamlar orada ülke için oynuyor, sizler küfrediyorsunuz. Zokora olayında paso ırkçılık yaptı bilmem ne..Zokora nın anasına küfretmesi ne ? sonraki maçta Emre ye hareketi ne ? Emre az bile yapmış bu çirkefe..

Ligde lider olan her zaman stresi daha çok hisseder. Bu senelerdir böyle.Liderliği korumak daha streslidir. Neyin rahatlığı, 10 puan fark atarsın rahat olursun. 3 puanla, 6 puanla rahat olunmaz. Tam tersi olur...Dünkü maçtaki o kadar stres, sinir nedendi acaba ?

Evet daha once bir cok takim arkadasi kavga etti. Saha ici veya disi

Ibrahim Uzulmez - Ibrahim Toraman
    Emre Belozoglu - Deivid

bunlar birer ornek.

Maclarda mimik ve hareketlerinde ne art niyet var yazarmisin? Bu arada Ispanyolcam var. Ispanyolca ve Portekizce 40% oraninda aynidir. Ben daha once Melonun kendi taraftarina kufur ettigini gormedim.

Emre Belozoglu ama kendi taraftarina kufur etti. Milli maca bakabilirsin.

Melo yu savundugum bir yazi gosterirmisin? Lutfen goster. Ben Melo yu nerede savundum? Sadece Emre 10a 1 ini yapiyor Melonun yaptiklarina dedin ve ona tepkimi koydum.

Gercekten alemsin Shadow. Demedigim seyleri demisim gibi gosteriyorsun. Enteresan.

Milli macta ben GS li gormedim. Bir cok Turk gordum. Sen diyosan o insanlar Turk degildi orasini bilemem.

Ama bu konusma ile bile, Milli takim taraftarini GS li yapman ile amacinin boluculuk oldugunu cok guzel gostermis oldun.

Tekrar soyliyim, dunku macta ki stres 2-0 yenik olmanin ve 3 puan cantada keklik olmasi gereken bir macin stresiydi. Ama senin kafanda su var

GS li birisi " Of abi ya OF OF OF. Adamler Emre yi aldi 6 puan arkamizdalar. Of ya OFFF "

inan boyle dusunen bir GSli goremiyorum etrafimda.

Ama Sneijderin golu ile mutlu olan, Drogba nin yirtici performansi ile sevinen cok GSli goruyorum etrafta.

Hayal dunyasindan, gercek dunyaya terfi etmeni bekliyorum. Soylemedigim cumleleri ve yapmadigim savunmalarim yapmisim gibi gostermeye calismak bile, hayal dunyasinda yasadigini gosterir. Bol sans.

• Kavga demiyorum, kavga her zaman olur..Odaya kapatıp ağız burun dalmasından bahsediyorum. Psikopat adam, sorunlu...

Hep polemik yapıyorsun. Melo daha antipatik dedim, nereden nereye geldi konu..O küfredenlerinde GS li olmadığını söyleme şimdi, gülerler..Maç Arena da..Kimlerin ettiğide belli. Kimlerin garezi var bu adamlara oda belli..Bölücülükle alakası yok, herkesin bildiği şey. FB li mi küfredecek, BJK limi ? Kimin derdi var, maç hangi sahada. Bırak bu polyannacılığı Allah aşkına ya..

Gerçek dünyaya senin terfi etmen lazım. Hayal dünyasında yaşıyorsun, kabak gibi gerçekleri inkar peşindesin devamlı...Şu yazdıklarını bir oku baştan sona

Son söz olarak, GS liler böyle ahlak bekçiliğine soyunmasın. TD nizin hal hareketleri malum. Canlı kameralar önünde yaptıkları malum. Yani kalkıp Emre ye filan sizin laf söylemeniz düşmez. Düşmemeli...

• Bu milliyet ne saçmalıyor?Emre yandı pfdk ya sevkedilirse 2-3 maç ceza alıcakmışmış?Milliyet editörünün anasına sövse maç sırasında hakem cezalandırmadıkça kimse ceza veremez.Fatih ceza alacığını bildikleri için Emreyide yanlarında götürelim çabasını kimse yemez.Daha 2 maç önce Sabri hakemin arkasından sövdü kameralarada takıldı böyle başlık attınız mı no post çoçukları?
  • Melonun vukuatlarını isteyen arkadaşa ithaf olunur

Brezilya’yı yaktı (2 Temmuz 2010 / Hollanda-Brezilya)
    Önce kendi kalesine gol attı ardından Robben’e yaptığı hareketle kırmızı kart gördü. Brezilya’nın Dünya Kupası’ndan elenmesine neden oldu.

Balotelli’ye dirsek (5 Aralık 2009 / Juventus-Inter)
    Juventus'ta oynarken Balotelli’ye dirsek attı. Bu hareketi ile sahanın karışmasına neden oldu. Kırmızı kart gördü.

Gattuso’yu çıldırttı (17 Ağustos 2009 / Milan-Juventus)
    Gattuso ile birbirine girdi. Takım arkadaşları ikiliyi ayırırken, özel bir maç olması kendisini kırmızı karttan kurtardı.

Tekmeyle daldı (6 Ocak 2010 / Juventus-Parma)
    Ayak tabanıyla rakibinin suratına tekme atınca direkt kırmızı kart gördü. Uzun bir süre İtalyan basınında eleştirildi.

Mahmut’a kafa (11 Eylül 2011 (İstanbul Belediye-Galatasaray)
    Mahmut Tekdemir’e kafa attı. Bu hareketi sonrası saha karıştı. Hakemler müdahaleyi göremediği için kırmızı karttan kurtuldu.

Çıldırtan hareket (20 Kasım 2011 / Beşiktaş-Galatasaray)
    İnönü'deki derbide Beşiktaş tribünlerine doğru çirkin bir harekette bulundu. Bunun sonucunda ise 1 maç ceza aldı.

17 AĞUSTOS 2011 OLYMPIAKOS - GALATASARAY
    Galatasaray'a Juventus'tan kiralık olarak transfer edilen ve aldığı astronomik ücretle kamuoyunu uzunca bir süre meşgul eden Felipe Melo'nun sarı-kırmızılı takımın sezon öncesinde Yunanistan'da Olympiakos ile oynadığı maçta İspanyol Albert Riera'ya yerden yataraken yaptığı hareket dikkatlerden kaçmadı. İlginç bir tesadüftür ki; Melo ile Riera şu anda sarı-kırmızılı forma altında, Galatasaray'da...

MELO RİERA KAVGASININ TEMELİ BU MAÇTA ATILDI ve melonun ne kadar kindar biri olduğu ortaya çıktı

rierayı dövmesi ayrı bir felaket
    bunu görmeyip emre/aykut tartışmasını büyütmek size yakışır

elalemin brezilyalısına sahip çıkacağınıza
    Emreye küfür etmek daha kolay geliyor değilmi size?

böyle devam edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Kavga demiyorum, kavga her zaman olur..Odaya kapatıp ağız burun dalmasından bahsediyorum. Psikopat adam, sorunlu...

Hep polemik yapıyorsun. Melo daha antipatik dedim, nereden nereye geldi konu..O küfredenlerinde GS li olmadığını söyleme şimdi, gülerler..Maç Arena da..Kimlerin ettiğide belli. Kimlerin garezi var bu adamlara oda belli..Bölücülükle alakası yok, herkesin bildiği şey. FB li mi küfredecek, BJK limi ? Kimin derdi var, maç hangi sahada. Bırak bu polyannacılığı Allah aşkına ya..

Gerçek dünyaya senin terfi etmen lazım. Hayal dünyasında yaşıyorsun, kabak gibi gerçekleri inkar peşindesin devamlı...Şu yazdıklarını bir oku baştan sona

Son söz olarak, GS liler böyle ahlak bekçiliğine soyunmasın. TD nizin hal hareketleri malum. Canlı kameralar önünde yaptıkları malum. Yani kalkıp Emre ye filan sizin laf söylemeniz düşmez. Düşmemeli...

He ya agzini burnunu dagitti ama sirf 1 gozu mor. Demek ki neymis? Basinin abartmasinin gazina gelmiyecekmissin.

Eger sen halen daha Turk Milli takimi futbol oynarken, tribunde sirf GSliler var dersen asil sana gulerler.

Bu sey gibi. 3-4 mesaj ustte. Emre dindar adam irkcilik yapmaz diyip, daha sonra benim, dindar adam sa neden kufrediyor mesajima cevap verememen gibi bir durum. Halen daha bekliyorum o cevabi.

Ama zaten dindarligi Fetocu olup, gol sonrasi secdeye yatmak olarak gorursen, hayatta seni daha cok kisi manipule eder.

Ben orada Milli takim macinda, milli takim futbolcusuna kufur eden adamlarida savunmuyorum, ama milli takim taraftarina kufur edenide savunana asil guluyorum.

Ben gercek dunyadayim da sen halen daha cevap veremedin sordugum bir cok soruya.

Kabak gibi gercekleri gormeyenin kim oldugu cok acik. Yazdiklarimi bastan sona okudum ve seni tanimamama ragmen senin adina cok uzuldum.

GSliler ahlak bekcisi olmasin demissin. 2.5 sezondur sahamiz kapanmiyor. Sizin masallah hem Avrupa hem Turkiyede kapaniyor sahaniz.

Turkiye bir CUMHURIYET tir. Insan istedigini elestirebilir.

Bize laf dusmezmis. Al bi boluculuk daha. Sen kimsin milletin oz iradesini engellemeye calisiyorsun anlamis degilim.

Lutfen. Daha dolu cevap yazarsan sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Melonun vukuatlarını isteyen arkadaşa ithaf olunur

Önce kendi kalesine gol attı ardından Robben’e yaptığı hareketle kırmızı kart gördü. Brezilya’nın Dünya Kupası’ndan elenmesine neden oldu.

Juventus'ta oynarken Balotelli’ye dirsek attı. Bu hareketi ile sahanın karışmasına neden oldu. Kırmızı kart gördü.

Gattuso ile birbirine girdi. Takım arkadaşları ikiliyi ayırırken, özel bir maç olması kendisini kırmızı karttan kurtardı.

Ayak tabanıyla rakibinin suratına tekme atınca direkt kırmızı kart gördü. Uzun bir süre İtalyan basınında eleştirildi.

Mahmut Tekdemir’e kafa attı. Bu hareketi sonrası saha karıştı. Hakemler müdahaleyi göremediği için kırmızı karttan kurtuldu.

İnönü'deki derbide Beşiktaş tribünlerine doğru çirkin bir harekette bulundu. Bunun sonucunda ise 1 maç ceza aldı.

Galatasaray'a Juventus'tan kiralık olarak transfer edilen ve aldığı astronomik ücretle kamuoyunu uzunca bir süre meşgul eden Felipe Melo'nun sarı-kırmızılı takımın sezon öncesinde Yunanistan'da Olympiakos ile oynadığı maçta İspanyol Albert Riera'ya yerden yataraken yaptığı hareket dikkatlerden kaçmadı. İlginç bir tesadüftür ki; Melo ile Riera şu anda sarı-kırmızılı forma altında, Galatasaray'da...

MELO RİERA KAVGASININ TEMELİ BU MAÇTA ATILDI ve melonun ne kadar kindar biri olduğu ortaya çıktı

böyle devam edin

Iyi gulduim ha

Buyuk vukaat.
    Kendi kalesine gol atti. Vay pislik Melo.

Gattuso ile birbirine girmis. Kirmizi gormus. O zaman her kirmizi goren vukaatli.

Mahmut a Kafa atmis. Hamen gormez ise ve raporda yok ise, fakat o pozisyon TVde yayinlanir ise PFDK ceza vermeli Neden vermedi?

Tribunlere cirkin harekette bulunmus BJK karsisinda. Walla en azindan kendi milli takimi taraftarina kufur etmemis ne diyelim.

Riera yerde yatarken hareket yapmis. Vay anam vay. Ne hareketti o. Tam vukaat.

Melo nun GS de tek problem Riera kavgasi.

Da o kirbac ne is anlamadim. degisik fantezilerin var ise bunu foruma neden gosteriyorsun? O senin ozelin.

Neyse

Halen daha Irkcilik veya kendi takim taraftarina kufur etmek gibi bir sey gormuyorum Meloda.

Devam edin devam.

Ben Melo yu korumuyorum, koruyamam cunku kavga olayinda korunacak birsey yok, ama sizler irkciligi koruyacaksaniz zaten o zaman herkes kendi yoluna. Bol sans.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Melonun vukuatlarını isteyen arkadaşa ithaf olunur

böyle devam edin

Iyi gulduim ha

Buyuk vukaat.
    Kendi kalesine gol atti. Vay pislik Melo.

Gattuso ile birbirine girmis. Kirmizi gormus. O zaman her kirmizi goren vukaatli.

Mahmut a Kafa atmis. Hamen gormez ise ve raporda yok ise, fakat o pozisyon TVde yayinlanir ise PFDK ceza vermeli Neden vermedi?

Tribunlere cirkin harekette bulunmus BJK karsisinda. Walla en azindan kendi milli takimi taraftarina kufur etmemis ne diyelim.

Riera yerde yatarken hareket yapmis. Vay anam vay. Ne hareketti o. Tam vukaat.

Melo nun GS de tek problem Riera kavgasi.

Da o kirbac ne is anlamadim. degisik fantezilerin var ise bunu foruma neden gosteriyorsun? O senin ozelin.

Neyse

Halen daha Irkcilik veya kendi takim taraftarina kufur etmek gibi bir sey gormuyorum Meloda.

Devam edin devam.

Ben Melo yu korumuyorum, koruyamam cunku kavga olayinda korunacak birsey yok, ama sizler irkciligi koruyacaksaniz zaten o zaman herkes kendi yoluna. Bol sans.

Kendi takım taraftarına mı küfür etmiş yoksa.ultraslan grubu milli takım futbolcusuna saha içinde küfür ederken iade mi etmiş?Tt arena da değil diğer tüm stadlarda Milli maçlarda kale arkalarında o stadlarda oynayan takımların amigoları olur ve tezarühatları onlar belirler.

Sen öyle değil diyorsan git bir dahaki maçta kale arkasının orta yerlerine tt arena da gsye söv bakalım Milli takım taraftarı ordaysa sana yüzde 25 30 luk bir kısmın tepki vermesi gerekir.Biz maç sonunda yazarsın ordaki grup milli takım taraftarımı yoksa ultraslan grubu mu?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.