Şimdi Ara

Baywatch (2017) | Dwayne Johnson

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
2.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Beyazperde
    Baywatch Geri Dönüyor!

İlk olarak 1989 yılında ekranlara gelen ve Pamela Anderson'un dünya çapında şöhrete kavuşmasını sağlayan Baywatch, bu sefer beyazperdeye geliyor!

90'lı yıllarda ülkemizde de Sahil Güvenlik adıyla gösterilen dizinin remake projesi uzun bir süredir yapımcıların masasında bekliyordu. Paramount, sonunda nadasa bıraktığı projeyi hayata geçirmek için yeni adımlar atmayı başardı.

Yönetmen koltuğuna Seth Gordon'un oturacağı kesinleşen filmin başrolünde yer alacak olan isim ise Dwayne Johnson olacak! Projenin prodüksiyon aşamasına önümüzdeki yıl geçilmesi planlanıyor!

12 Ağustos 2015 - Beyazperde
    Dwayne Johnson ve Zac Efron Bir Arada!

90'lı yılların ünlü dizisi Baywatch bir diğer adıyla Sahil Güvenlik beyazperdeye uyarlanıyor. Filmin başrolleri ise kesinleşti: Dwayne Johnson ve Zac Efron. Paramount Pictures yapımcılığında sinemada izleme fırsatı bulacağımız filmin yönetmenliğini Seth Gordon üstlenecek. Kuralcı ve disiplinli can kurtaranı Dwayne Johnson, kuralları umursamayan genç can kurtaranı ise Zac Efron canlandıracak. Filmin senaryo koltuğunda Damian Shannon ve Mark Swift oturacak.

Çekimleri 2016 yılında başlayacak filmin kadrosu şimdiden heyecan yarattı bile!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 23 Nisan 2017; 11:52:11 >

• Dwayne Johnson ve Zac Efron Baywatch filmi için bir araya geliyor.

• .

(
    )

.

(
    )

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Küçükken izlerdim hep güzel diziydi.Jason Mamoa'nın oynadığı daha iyiydi devam serisi daha iyiydi.
    Dwayne Johnson ve Zac Efron iki sevdiğim oyuncu bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya.
  • Güzel güzel
  • Suyu ısıtalım esmer hatun erkenden niyetimi bozdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok manyak çalışmışlar
  • ilk resmi posterleri yayınlandı.

hepside hareketli poster. hareketli poster mi olur demeyin oluyormuş.

http://www.filmpuani.com/index.php/2017/01/27/baywatch-sahil-guvenlik-filminden-hareketli-posterler/
  • Ben bunu sinemada izlemem

• baywatch a dair tek hatıdladığım şey koca memeli hatunların sahilde bıngıl bıngıl koştuğu.

önceki kadro buymuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 28 Ocak 2017; 20:5:25 >
  • Fragmanlarda CGI berbat gerçekten. Filmde nasıl gözükür bilemem.
  • Merak ettiğim filmlerden

Alexandra dadario mükemmel bir hatun ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • the rock varsa izlenilebilecek bir film olabilir.
  • Sanırım trde 2 haziranda girecek.Saçmalık yapmışlar

• Filmi bir ben izledim heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: armadillo dalagı

Filmi bir ben izledim heralde

Bari yorumunu da yazsaydın nasıl olmuş falan.

Trailerdaki kadar komik eglenceli mi?

• _THANOS_ _ kullanıcısına yanıt
    Vakit geçirmelik bir film,gidip öyle sinemada izlemeye değmez bence.Trailerdaki kadar eğlenceli mi bilemedim zaten adamlar filmdeki çoğu şeyi trailerde göstermişler.Bir kaç sahne dışında kahkayı basamadım.Senaryo biraz zayıf geldi.Oyunculuklarda iyi denebilir.Filme 10 üzerinden 6.5 verirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armadillo dalagı -- 4 Haziran 2017; 23:57:8 >
  • Tipik Hollywood filmi, çok fazla bi şey beklemeyin, Dwayne Johnson'ın ve Zac Efron'ın diğer komedi filmlerinden farklı değil.

Biraz cinsel şakalar, bi kaç göğüs, bi kaç popo biraz komedi öyle işte.

Eski Sahil Güvenlik bölümlerini izlediyseniz, keyfine bunu da izleyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.