Şimdi Ara

Bayramda Kemer - Kaş - Fethiye #Pansiyon

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
12
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gezi ve Turizm >> Gezi ve Turizm Genel >> Bayramda Kemer - Kaş - Fethiye #Pansiyon
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1407 Mesaj
    Arkadaşlar Merhaba,

Bayramda güney ege ve akdenize gitmeyi düşünüyoruz arabayla, ama plan yapmak istemiyoruz. Kafamıza göre gezelim diye karar aldık, bayram olmasından dolayı pansiyonlar full olabilir mi? Açıkta kalma ihtimalimiz var mı?

Ne tavsiye edersiniz? Ne bu yerlere daha önce gitmediğimden ne de bayramda yurtiçi tatil yapmadığımdan kafamda kestiremiyorum.

|
    |
    Tatil süresi uzun olduğundan muhtemelen en dolu dönemlerinden birini yaşayabilir tatil bölgeleri.Yinede açıkta kalacağınızı sanmam ama fiyatlar en üst seviyede olacaktır.Gerçi şu anda alsanız pek değişiceğini sanmıyorum fiyatların; zira çok bir zaman kalmadı bayrama.

Orijinalden alıntı: Teufel

Tatil süresi uzun olduğundan muhtemelen en dolu dönemlerinden birini yaşayabilir tatil bölgeleri.Yinede açıkta kalacağınızı sanmam ama fiyatlar en üst seviyede olacaktır.Gerçi şu anda alsanız pek değişiceğini sanmıyorum fiyatların; zira çok bir zaman kalmadı bayrama.
    Bizim amacımız sadece uyumak ve duş almak olacak. Konfora çok gerek yok, bölgede kişi başı 100 tl'ye yer bulabilrir miyiz ?

3 kişi gidiyoruz. Pansiyonların fiyatlarını da göremiyorum internetten booking'de kapandı.

Van kullanarak giriş yapabilirsiniz Booking'e.20-21 tarihleri 1 gece 3 kişi Kaş için en düşük 395 TL gözüküyor ve o tarihte %95 doluluk mevcut.Son oda ve kahvaltı mevcut değil.Bir üst fiyatlı olan 508 TL.Onda da son oda mevcut.

Fethiye daha uygun gözüküyor.Ortak banyolu daire bir gece için 169 TL gözüküyor.
    |
    |
    Böck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

21 Ağustos giriş 26 Ağustos çıkış tarihlerinde 3 kişilik yer arıyorum Kaş için gecelik max 450-500 arası. Bulabilen varsa lütfen acil yazsın
    |
    |
    Bahsedilenler: Teufel

Orijinalden alıntı: Teufel

Van kullanarak giriş yapabilirsiniz Booking'e.20-21 tarihleri 1 gece 3 kişi Kaş için en düşük 395 TL gözüküyor ve o tarihte %95 doluluk mevcut.Son oda ve kahvaltı mevcut değil.Bir üst fiyatlı olan 508 TL.Onda da son oda mevcut.

Fethiye daha uygun gözüküyor.Ortak banyolu daire bir gece için 169 TL gözüküyor.
    Van dediğin VPN mi hocam. Booking i kullanabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: tryunar

Van dediğin VPN mi hocam. Booking i kullanabiliyor muyuz?

Alıntıları Göster
    Vpn hocam evet.Otomatik düzeltme yapmış.Vpn le booking i kullanabilir; rezervasyon da yaptırabilirsiniz.Ama booking fiyatını öğrendikten sonra direk otelle iletişime geçin daha uygun bir fiyat verebilirler.
    |
    |
    bence bir bakın. helede yarım adada denk gelirse çok güzelolur.
    |
    |
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Aralarında en uygunu fethiye, denize uzak otobana yakın kesimlerde çok uyguna yerler var.
    |
    |

hocam merhaba ben kurban bayramına fethiye tatili düşünüyorum. nasıl yardımcı olursunuz. teşekkür ederim.
    |
    |
    ttuna13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Media Sözlük
bankalar.org
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.