Şimdi Ara

Bayraktar TB2, Rus BUK hava savunma sistemini imha etti (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
8.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    😀 sen konuların neresinden gidiyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İktidar destekçisi Dh yine şaşırtmadı

Devam edin böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karabağ zaferini hazmedemeyen selçuk bayraktar ın amerikadaki hocası da beddua vari söylemlerde bulunmamışmıydı. it ürür kervan yürür.

• lawyer25 kullanıcısına yanıt

Birader iyi güzel Bayraktar'la gurur duyalım da, Atatürk'e ne diye sallıyon sen şimdi? Atatürk'ün heykelinin Bakraktar'la ne bağlantısı var?

• Ya memleketin bir evladının yaptığı bir ürün savaş doktrinini değiştirmiş gurur duyuyoruz.

Dingil dingil siyasi yazı yazanlar bu memleketin evladı değil misiniz nedir bu haset damarınızdaki kanda bir bozukluk mu varki işi siyasete çeviriyorsunuz.

Ancak bu piskoljik bozukluğu gs yada fb avrupada maç oynayınca avrupa takımını tutanlar gibi baktığını düşünüyorum

Şunu bilin düşman Allah göstermesin memlekete girdimi seni ayırmayacak bu memleketin evlatlarının yaptığı bu sistemlerden medet umacaksınız hala laf anlamıyorsan

Sana laf analatabilicek bir alim uzman bir insan bulmak zor piskolojin bozuk senin
    Acaba memlekete kaç paralık faydan var bide dön ona bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemdar1933 -- 1 Mart 2022; 18:52:56 >
  • alemdar1933 kullanıcısına yanıt

Güzel bir konuya değinmişsin. Tabii ki ayırmayacaklar. Diyecekler ki, Antalya şehrini terk edin. Yani Rus da gelse, Amerikalı da gelse, Yunan da gelse, her şeyden önce kendim için savaşırdım. Bu ülkede kimseyi sevmem fakat gitmiyorum çünkü beni de başka yerlerde sevmezler.. Yani sevmiyorsan git demek de kolay değil.. Fakat bazılarını sevmemekle kalmam artı olarak nefret ederim.. Bu terörist tohumlarını (üzerine alınan alınabilir alınan zaten teröristtir) elimden gelseydi derhal fırınlara gönderirdim.. Bu sözüm için ban yiyeceksem yiyeyim şikayet edileceksem edileyim.. Sorun yok.. Bu ülke vatan hainleriyle dolu. Bunu ben söylemiyorum. İsmet İnönünün böyle bir sözü var

Hiçbir ülke yoktur ki, kendi içinden bizim kadar hain yetiştirebilsin..

• spike87 kullanıcısına yanıt

İkinci kez yazıyorum ancak yine bir eksiğimiz kendimide dahil ederek yazıyorum bu memlekette ki en büyük eksiğimiz tarihi bilmemek zaman ve koşullara bakmadan bugünden konuşmak

osmanlı da sultanlar yani cumhuriyette kurucumuz m.kemal de bu memleketindir osmalıdada hatalar vardı cumhuriyettede vardı onların zamanıydı ve hepsi bu toprakları gelecekte olan bizlere ulaştırabilmek için mücadele ettiler Allah hepsinden Razı olsun tarih geleceğe bakmak içindir geçmişle dövüşmek ve sövüşmek için değil alpaslan olmasa anadolu osmanlı olmasa istanbul m.kemal olması türkiye hepsi bu bayrağı bir sonraki bizlere bizlerde geleceğe ulaştırmak için çalışıyoruz.

biz biriz kardeşiz sen ben yok biz varız kavga etsekte kol kırılsın yen içinde kalsın az önce dediğim gibi gs-fb avrupa maçı oynatken nasıl asimile edilmişizki karşı takımı tutabiliyorsun bu basit bir örnek

kardeşler biz biriz Türkiyeyiz memleket için çalışan emek veren akpli-chpli-mhpli kim varsa hepsinden Allah razı olsun bölmeye çalışanada bu toprak haram olsun soyu kurusun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o zaman fiyatını 10 katına çıkararak satmaya devam edelim. daha çok kazanalım.

• spike87 kullanıcısına yanıt
    Atatürk e sallamam ben kardeşim. Atatürk'ü savunuyorum diyenlerin icraatlerine bi göndermeydi sadece. Markette bile satılıyor bu drone lar diye dalga geçtiler sihalarla çünkü. Adamların ufku bu kadar dar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • amerika reaper ihayı 34 milyona satıyor bin bir güçlük çıkarıp, biz ise böyle etkinliği defalarca kanıtlanmış hava savunmalarını tankları mahveden sistemi 3-4 milyon dolara satıyoruz devletçe her konuda enayiyiz. ciddi bir zam yapılmalı bu araçlara..

• yc#1 kullanıcısına yanıt

bende bundan bahsediyorum..twitterda, haberlerde hep TB2 yi köpürtüyorlar..Savunması olmayan konvoyu tb2 ile değil RPG ile bile vurabilmek bu kadar basitken ,TB2 yi dolayısıyla türkiyeyi RUS hedefi haline getiriyor BAZI ABD sevici ve piyonları

• Türkiye olarak dikkatli olmalıyız ancak biz üretip satarken daha en başta böyle olacağını bile bile satıyoruz. Bundan devletimiz habersiz, plansız iş yapmaz.

• Düne kadar heykel yaptılar başka birsey yok Allah aşkına bu vatan için 1930 dan sonra yapılan 2012 kadar ne var ????? Turgut özel hariç ….

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • pineloop P kullanıcısına yanıt
    Alll bir hayin daha bitmez bunlar bitmeyecekte !!!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • suriyedeki yaklaşımlarının cevabını çok iyi alıyor itler.

• airspeed kullanıcısına yanıt

ESH Forum yicek bilgi dolu yorumlara muhtaç

• Doç. Dr. Sinan Sağıroğlu D kullanıcısına yanıt

Tele 1 izleyen doktor konuştu

• karamitat kullanıcısına yanıt

Karamitat kanka çok güzel nokta cevaplar veriyorsun. Tebrik ederim

Ama benden sana uyarı

Bu forumda muhalif olmak için yalan yanlış bilgi verenlere karşı doğru bilgi verirsen trol olursun, yandaş olursun, ahaber izleyen olursun...

• Doçent gibilere laf anlatamazsın kanka boşver

Değil mi ordinaryus kanka en iyi sen bilirsin @Doç. Dr. Sinan Sağıroğlu ama tersten  

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.