Şimdi Ara

Baymak Elegant Plus A++ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.473
Cevap
28
Favori
181.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce Baymak Elegant Plus 12 A++ 12000 Btu İnverter Klima aldım 1.703 TL liraya kargo ve montaj ücretsiz + klima parfümü hediyeli
    Bayram sonrasına kaldı denemek montaj ettirmek.
  • SerdarS. kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun nerden aldınız acaba fiyat baya uygun gibi bende düşünüyorum almayı
  • smlshnfdn S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolun,http://urun.n11.com/klima/baymak-elegant-plus-12-a-12000-btu-inverter-klima-P184792553 80 liralık indirim kuponuyla aldım, son 8 adet şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS.

Eyvallah sağolun,http://urun.n11.com/klima/baymak-elegant-plus-12-a-12000-btu-inverter-klima-P184792553 80 liralık indirim kuponuyla aldım, son 8 adet şuan.

Valla fiyat o kadar iyi ki araştırma aşamasındayken aldım geçtim 2 tane. 100 tl mobilde indirim kuponuyla 9 binlik ve 12 binlik klimayı toplamda 3261'e aldım. 50 TL de parapuan kazandım. 3211 liraya geldi. Aydın'daki bayinin 9 binliği 1800'e sattığını düşünürsek fiyat çok iyi geldi.

Araştırma aşamasında aldığımdan şimdi aklımdaki şüpheleri gidereyim. Evim Aydın'da. Sıcak memleket. Ancak ev kuzey cepheli. İki oda da hiç güneş görmüyor. Üstümüzde bir kat daha var. Onun da üstünde çatı var. Ev sıfır. O yüzden yalıtım vs. on numara. 15 metre kare olan yatak odama 9 binlik, 22 metre kare olan oturma odama 12 binlik aldım. Yeterli olur mu?

Ayrıca, ev sıfır olduğundan bina henüz dolmadı. İlk sene merkezi kalorifer binayı yeterince ısıtamaz diye korkuyorum. En azından yatak odamda geceleri üşümemek için merkezi kalorifere destek olup bizi ısıtabilir mi?

• cenk78 kullanıcısına yanıt
    Seçimleriniz ideal olmuş, gayet yeterli hocam.
  • cenk78 kullanıcısına yanıt
    Evet ben 2 gün fiyat araştırdım bundan uygun fiyatlısı yok şuan, kuruluma gelecek olan servis vakumlama yapmıyorsa sen gelme o zaman deyin
    Vakum cihazı olan servis göndersinler, klima seçimleriniz oda boyutları için uygundur.
    Onu servisine daha önce sormuştum. Vakumlama yapıyoruz dediler. Bayağı ilgili gözüküyorlardı.
  • baymak klima çöptür çinin en vasat klimalarıdır.
  • bu klimanın fiyatları neden bu kadar değişken? 2500'e de var 3000'e de var. Ucuz olanlar eski seri mi yoksa?

Ya da 3000 tl olanlar 2017 model mi? (18000'luk olanlar için soruyorum)
  • Ürünü silence modu yani sessiz moduna heves ederek aldım ancak gece yatarken sessiz moda alıp çalıştırırsanız fanlar çok düşük hızda çalıştığı için cihazın iç ısısı yükseliyor ve P6 hatası verip donup kalıyor, fişini söküp takmadan da düzelmiyor. Servisi aradım bu bir hata değil cihaz kendini koruyor sessiz modda çalıştırmayın dediler. Fanı otomatik hızda çalıştırın dediler. Otomatik hız olunca da bir sessizliği kalmıyor kendi kendine üfleme hızı ayarlayıp siz yatarken gürültü yapıyor. Kısaca satarken vaat ettikleri sessizlik bir işe yaramıyor. Onun dışında güçlü cihaz.

Erkek (32) - Antalya - Türkiye

Bunun dışında bir memnuniyetsizlik gormedim. 2 tane aldıracağım eşe dosta.
    Hocam merakımı maruz görün, bizde 12.000'lik 2 adet aldık yarın teslim edecekler, vakum olayı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

12.000 btu alarak bende aranıza katıldım klimadan gayet memnunum ve gayet sessiz çalışıyor baymak a sallayanlar var arkadaşlar bu urunu alırken samsung ar5600 ile elegant plus ın arasında kalmıstım ama arada 300-400 tl farkıda degerlendirerek ve samsungun dış unite şikayetlerinide dikkate alarak baymağı seçtim bakın baymak iyi yada kötü demiyorum arkdaşlar f/p olarak gayet memnun edici sizi üzmez.arkdaşlar bi kaç resim ekliyorum dijital termostad var evde onunla ölçüm yaptım ağiz çıkış dereceleri resimde gördüğünüz gibi ürün 16 derecede ve son seviye fanda çalışırken alınmış değerlerdir.
     Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++

selam
    ben evime 2 adet taktırdım 9000 lik ve 12000 btu merak ettiğim bir sorunum var size sorayım
    şimdi 16 derece ile 32 derece arasında cıkış sıcaklığını seçebiliyoruz fakat ben gördüğüm kadarı ile hangi derecede tutarsam turayım klima hava cıkış sıcaklıgında bir değişim sertleşme veya yumusama olmuyor yani 16 ya alıncada aynı soguk geliyor 24 veya 26 yada sadece klima kumandadan aldıgı ısıya göre kendini termostata sokuyor fakat termostatta bile kumandadaki ısı 1 derece artınca hemen cıkmıyor yani termostat devreye gırınce dıs ünite duruyor fakar siz odada otururken hemen farkediyorsunuz ısı değişimini fakat klima kendini geç devreye sokuyor ayrıca ben istiyorumki klima istenilen sertlikte hava üflesin ve bu derecede stabil kalsın hem termostat acısından sıkıntı oluyor hemde sürekli aynı sertlıkte hava ufluyor ve cok soguk yapıyor odamı ben anlamadım ama sanırım klima 16 ya ayarlı ikende 24 derecede ayarlı ikende farklı ısı hissedilmesi gerekmezmi eğer boyle yapılmış ise sadece klima termostattan ibaret çalışıyor bana çok saçma geldi.
    cevabınız için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wikingtoro -- 28 Haziran 2017; 17:37:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS.

Az önce Baymak Elegant Plus 12 A++ 12000 Btu İnverter Klima aldım 1.703 TL liraya kargo ve montaj ücretsiz + klima parfümü hediyeli
    Bayram sonrasına kaldı denemek montaj ettirmek.

ürün geldi mi?Fiyat 1890 olmuş :(
  • Arkadaslar bende 12000 lik alicam. Lutfen memnunmusunuz degilmisiniz cevap verin. Sizin tavsiyenizi dikkate alicagim. Birde kargoya verdiklerinde sorun olurmu acaba. Yani bu kargocularq guvenilmiyo atio tutmasinlar klimayi sonra ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wikingtoro

quote:

12.000 btu alarak bende aranıza katıldım klimadan gayet memnunum ve gayet sessiz çalışıyor baymak a sallayanlar var arkadaşlar bu urunu alırken samsung ar5600 ile elegant plus ın arasında kalmıstım ama arada 300-400 tl farkıda degerlendirerek ve samsungun dış unite şikayetlerinide dikkate alarak baymağı seçtim bakın baymak iyi yada kötü demiyorum arkdaşlar f/p olarak gayet memnun edici sizi üzmez.arkdaşlar bi kaç resim ekliyorum dijital termostad var evde onunla ölçüm yaptım ağiz çıkış dereceleri resimde gördüğünüz gibi ürün 16 derecede ve son seviye fanda çalışırken alınmış değerlerdir.
     Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++

selam
    ben evime 2 adet taktırdım 9000 lik ve 12000 btu merak ettiğim bir sorunum var size sorayım
    şimdi 16 derece ile 32 derece arasında cıkış sıcaklığını seçebiliyoruz fakat ben gördüğüm kadarı ile hangi derecede tutarsam turayım klima hava cıkış sıcaklıgında bir değişim sertleşme veya yumusama olmuyor yani 16 ya alıncada aynı soguk geliyor 24 veya 26 yada sadece klima kumandadan aldıgı ısıya göre kendini termostata sokuyor fakat termostatta bile kumandadaki ısı 1 derece artınca hemen cıkmıyor yani termostat devreye gırınce dıs ünite duruyor fakar siz odada otururken hemen farkediyorsunuz ısı değişimini fakat klima kendini geç devreye sokuyor ayrıca ben istiyorumki klima istenilen sertlikte hava üflesin ve bu derecede stabil kalsın hem termostat acısından sıkıntı oluyor hemde sürekli aynı sertlıkte hava ufluyor ve cok soguk yapıyor odamı ben anlamadım ama sanırım klima 16 ya ayarlı ikende 24 derecede ayarlı ikende farklı ısı hissedilmesi gerekmezmi eğer boyle yapılmış ise sadece klima termostattan ibaret çalışıyor bana çok saçma geldi.

Arkadaşın sorduğu bu soruya acil cevap bekliyorum bende. inverter klimada dereceyi kaça ayarlarsan o ısıda hava üflemiyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROUGE44 -- 29 Haziran 2017; 18:2:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

quote:

quote:

Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++

selam

Arkadaşın sorduğu bu soruya acil cevap bekliyorum bende inverter klimada dereceyi kaça ayarlardan o ısıda hava üfleme yorumu ?

Hocam ilk anlarda oda sıcaklığını düşürmek için siz hangi dereceye ayarlarsanız ayarlayın makine sabit bir soğukluğu verebilir. Bu ölçümü bir de oda sıcaklığı düştükten sonra yapmak lazım. Bu benim bilgim değil sadece tahminim.

• Bugün sonunda aldım ben de. yaklaşan 40 derecelik kuzey afrika sıcaklarına karşı koymak lazım
  • Bende bayiden aldım bugün 1750 ye. c.tesi kurulacağını söylediler. İnşallah memnun kalırım
  • Ben 9000 btu dan çok memnunum. 26 dereceye ayarlı 24.5 kadar düşürüyor şuan fazla bile bana 27 çekmek lazım. Nem alması yetiyor zaten.
  • quote:

quote:

Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++
     Baymak Elegant Plus A++

selam

Bu soruya hala cevap bekliyorum bilgili bir arkadaş aydınlatabilirmi bizi lütfen

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.