Şimdi Ara

**BAYMAK DOLCEVİTA DPY** Kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
3.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BAYMAK DOLCEVİTA DPY premix yoğuşmalı kombi

24kW,28kW,33kW,42kW,45kW kapasite seçenekleri

SERMETA Paslanmaz çelik premix eşanjör

Cold Burner Door teknoloji grubu

Yüksek Modülasyon oranı (minimum ısıl güç 4.7kW)

Pirinç hidrblok grubu

Modülasyonlu fan

WİLO modülasyonlu sirkülasyon pompası

ÖNAYSAN genleşme tankı

HONEYWELL RESİDEO gaz valfi

Modülasyonlu oda termostatı bağlantı imkanı (baymak idee oda termostatı) opentherm

50c - 30c işletmede minimum ısıl güç 4.7kW...>modülasyon aralığı %19.8 - %100

https://www.baymak.com.tr/media/4986/dolce-vita-dpy-tam-yogusmali-kombi-brosur.pdf

https://www.baymak.com.tr/media/5008/dolce-vita-dpy-premix-tam-yogusmali-kombi-kullanma-kilavuzu.pdf

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• **BAYMAK DOLCEVİTA DPY** Kullanıcıları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürünü aldım, takıldı.

Yalnız servis yerden ısıtma diye 50 dereceye sınırladı, gerek yok dedim borular erir dedi eleman. **BAYMAK DOLCEVİTA DPY** Kullanıcıları 

Parametre listesi var mı acaba,

• 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun güzel bir kombi aldınız

yerden ısıtma olduğu için kombiyi 50c'nin altında çalıştırmalısınız 35c-40c civarı uygun

sizden bir ricam var kombinin kapağını kaldırıp içinin resmini çekebilirmisiniz? özellikle plakalı eşanjör ve etrafını yani kombinin alt kısmını

• disintegration kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim,

Hocam bu aklımda idi aslında ama kombinin kapağını kaldırınca bazı şeyler net değil.

Plakalı eşanjör vesaireyi görmek için kumanda panelini sökmek gerekiyor, ekstra bir kapak daha yapılmış yukarıda.

Kumanda panelini yandan ya 2 vida tutuyor tornavida ile sökersin panel aşağı iniyor veya tırnaklıdır tırnağından çıkartabilirsin basit bir işlem

• **BAYMAK DOLCEVİTA DPY** Kullanıcılarıgökdeniz TOPRAKyoutube
    Ankarada kombi tesisat proje gibi işlerinizde yardıma ihtiyaciniz var ise arayarak yada videolarimizin altına yorum ekleyebilirsiniz. ankara ici ücretsiz kesifimiz vardır vatsap telegram gibi kanallardan resim video gibi iletiler göndererek fiyat ve teklif alabilirsiniz 05077304829 05077304829 youtube kanalimiza lutfen abone olmayi unutmayiniz. hangi kombi alınır? en iyi yoğuşmalı kombi markaları 2021 kombi tavsiyesi. en iyi kombi hangisi en iyi kombi markası. en az yakan kombi Ankara'da tutulan kombiler. parçası ucuz az yakan kombi tesisat proje peteğim ısınmıyor. Kombi fiyatları. kombi seçimi. kombi önerileri kombi tavsiyeleri. en ucuz kombi fiyatlari. en uzun ömürlü kombiler. kombi resetleme kombim su eksiltiyor kombiye su basma kombi bakımı temizlemesi kombi filitre temizlemesi ankara dogalgaz KOMBİ en az yakan tasarruflu kombiler kombi fiyatlari kombi ömrü hangi kombiyi almaliyim kombi tavsiyeleri kombide olması gereken özellikler iyi bir kombi seçimi nasil yapilir en çok garantili kombiler ek garantili kombiler dikey baca kombiler bacali kombiler hermetik kombi en ideal kombi fiyatlari Tüm sorunlarınızda kombi ihtiyacınızda kombi almak degistirmek istediğinizde lutfen bizimle iletişime geçiniz 05077304829
    https://www.youtube.com/watch?v=FIXGqsav5wk
  • kombi almak isteyen arkadaşlar özellikle markaya değil kaliteye para vermek isteyen arkadaşlara sesleniyorum

f/p kombilerde devamlı olarak önerdiğim warmhaus ewa,baymak lambert lpy ve baymak dolcevita dpy kombilerinin iç dizaynlarını gösteren videolar gelmeye başladı

şu videoda baymak lambert lpy tanıtılıyor. kombinin komponentlerine bakabilirsiniz

dolar 10 liraya dayandığı için çok değil 1-2 ay öncesine kadar 4000liraya satılan bu cihazların fiyatı maalesef arttı

özetle şunu söylemek istiyorum 4000-4200liraya bu özelliklerde bu kalitede kombi yok

sarmal yekpare paslanmaz çelik premix eşanjör (honeywell/resideo) + cold burner door teknolojisi

honeywell (resideo) gaz valfi

wilo yonos para değişken devirli modülasyonlu sirkülasyon pompası

ana bağlantı boruları bakır (kompozit değil)

hidroblok grubu tamamen pirinç ( kompozit plastik değil)

opentherm bağlantı seçeneği (baymak idee modülasyonlu oda termostatı bağlanabilir)

yüksek modülasyon ( %20 - %100)

plastik yok çelik+bakır+pirinç

baymak lambert lpy 30 kasım'a kadar

baymak dolcevita dpy 30 aralık'a kadar

5 yıl garanti

• BAYMAK LAMBERT VE DOLCEVİTA SERİSİ yoğ kombilerin oda termostatı bağlantı videosu

**BAYMAK DOLCEVİTA DPY** KullanıcılarıKontrolyum Otomasyonyoutube
    #kombi #termostatmontajı #kombitermostatı #komb**** #tesisat #odatermostatı #termostat Bu videoda gösterilmek istenen asıl konu hangi marka kombiniz olursa olsun oda termostatı montajı yapılıp yapılamayacağını siz de kontrol ederek anlayabilirsiniz. Bir çok termostat modeli aynı çalışma prensibine sahiptir. Videoda anlatıldığı üzere termostat bağlantısını sizde çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer kombinizi açmadan termostat bağlanabilirliğine emin olmak istiyorsanız aşağıdaki linkten web sitemiz üzerinde kombi uyumluluk tablosundan kontrollerinizi sağlayabilirsiniz. Tüm oda termostatı modellerimizi aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. Kombi ile uyumlu modeller başlık kısımlarında belirtilmiştir. https://www.kontrolyum.com/oda-termostati-ve-kombi-uyumu Videoda anlatılan RT226-P3 modeli cep telefonu ile kontrol edilebilen kablosuz oda termostatıdır. Ayrıca aynı tip RT226-P1 kablolu ve RT226-P2 kablosuz modelleri de mevcuttur. https://www.kontrolyum.com/arama?q=RT226-P Diğer kombi uyumlu termostat modellerimiz için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Bu listede kombi ile uyumlu modellerin başlıklarından Kombi Termostatı olarak belirtilmiştir. https://www.kontrolyum.com/elektrikli-sulu-yerden-isitma-kombi-mekanik-dijital-oda-termostatlari Web sitemizden aşağıdaki kodu kullanarak termosta alış verişlerini ücretsiz kargo veya indirim tutarı avantajı ile yapabilirsiniz. ÜCRETSİZ KARGO KUPONU: FP48HWMAJ3 25 TL İNDİRİM KUPONU: ZB8VT5E66B Anlatan : Levent Sezen Kamera : Ferhat Besler Tarih : 04.08.2021 Yer : Kontrolyum Merkez Ofis
    https://www.youtube.com/watch?v=IZu1a0akcUA

**BAYMAK DOLCEVİTA DPY** KullanıcılarıKontrolyum Otomasyonyoutube
    #kombi #termostatmontajı #kombitermostatı #komb**** #tesisat #odatermostatı #termostat Bu videoda gösterilmek istenen asıl konu hangi marka kombiniz olursa olsun oda termostatı montajı yapılıp yapılamayacağını siz de kontrol ederek anlayabilirsiniz. Bir çok termostat modeli aynı çalışma prensibine sahiptir. Videoda anlatıldığı üzere termostat bağlantısını sizde çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer kombinizi açmadan termostat bağlanabilirliğine emin olmak istiyorsanız aşağıdaki linkten web sitemiz üzerinde kombi uyumluluk tablosundan kontrollerinizi sağlayabilirsiniz. Tüm oda termostatı modellerimizi aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. Kombi ile uyumlu modeller başlık kısımlarında belirtilmiştir. https://www.kontrolyum.com/oda-termostati-ve-kombi-uyumu Videoda anlatılan RT226-P3 modeli cep telefonu ile kontrol edilebilen kablosuz oda termostatıdır. Ayrıca aynı tip RT226-P1 kablolu ve RT226-P2 kablosuz modelleri de mevcuttur. https://www.kontrolyum.com/arama?q=RT226-P Diğer kombi uyumlu termostat modellerimiz için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Bu listede kombi ile uyumlu modellerin başlıklarından Kombi Termostatı olarak belirtilmiştir. https://www.kontrolyum.com/elektrikli-sulu-yerden-isitma-kombi-mekanik-dijital-oda-termostatlari Web sitemizden aşağıdaki kodu kullanarak termosta alış verişlerini ücretsiz kargo veya indirim tutarı avantajı ile yapabilirsiniz. ÜCRETSİZ KARGO KUPONU: FP48HWMAJ3 25 TL İNDİRİM KUPONU: ZB8VT5E66B Anlatan : Levent Sezen Kamera : Ferhat Besler Tarih : 04.08.2021 Yer : Kontrolyum Merkez Ofis
    https://www.youtube.com/watch?v=IZu1a0akcUA
  • **BAYMAK DOLCEVİTA DPY** Kullanıcıları

• Bauhaustan Aralık 2021 de aldığım baymak dolcevita dpy24 kombinin 4 ay sonra üç yollu T vanası bozuldu.

Banyo yaparken petekler de ısınmaya başladı..

Servis geldi bu parça baymakta garantiye girmiyor dedi. 450 TL civarında masrafı var..

Müşteri hizmetlerini aradım onlar da aynısını söyledi..

Baymak almak isteyenlere; kombilerde ençok arıza veren parça üç yollu T vana ve bu parça baymakta garantiye girmiyor..

Baymak kombi alacak olanların garantisi yok gibi düşünmeleri isabetli olur.

• aykaç A kullanıcısına yanıt

9 yıllık baymak duo tec kombide ki bu kombi 7yıl garantiliydi yedinci yılda modülasyonlu fan ücretsiz değişti. Son cümlenize katılmıyorum

Sonuç alamadıysanız şikayet var.com'a yazın

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kolarifer sistemi için firmalardan teklif alırken firmanın birisi bana aslında söylemişti, abi baymakta parçalar genellikle garantiye sokmuyorlar, yıllık bakım vs. şeyleri söyleyip yokuşa sürüyorlar demişti. Ben dinlememiştim.

Şimdiki aklım olsa bosch alırdım, sizinki gibi 7. yılında olan çamaşır makinemin ön paneli paslandı 1 defa aradım hiç birşey demeden tespit bile yapmadan geldiler paslanan paneli, eskiyen deterjan çekmecesini değiştirdiler.

• aykaç A kullanıcısına yanıt
    Fatura aldıysanız hakem heyetine şikayet edin paranızı geri alırsiñiz diye düşünüyorum. Demekki bu baymak 'ın garanti vaatlerine güvenmemek lazımmış

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • baymak servisine 10 yıl içinde 2 defa işim düştü şahsen ben değil ailem

ikisinde de sıkıntı olmadı garanti kapsamı dahilinde yedinci yılda modülasyonlu fan değişti

bir yakınımın da pompası değişmişti. bu işlemler garanti kapsamı dahilinde ücretsiz değişti

bu kombiler öyle sık bozulan cihazlar değil

10 yıllık baymak duo tec kombiye anahtar vurulmayan cihazlar var

• disintegration kullanıcısına yanıt

Hocam marka Dolcevita olduğu için farklı bir yaklaşım sergileniyor olabilir mi?

Benim de Dolcevita, cihazı montaja gelen servis biraz böyle isteksiz gibiydi.

Artı geçen gün aramışlar bakım yapalım diye kombi sıfır ne bakamı denildi,

garanti için bakım yapılması gerekir gibi bir şey denmiş, sanki problem yaşanır gibi geliyor bana da.

Dolcevita ile alakası yok. yektili servisler para kazanmak için bakım masalı için arayabilirler

hiçbir problem yaşanmaz

• Konuyu takip eden ve almayı düşünenler için durumu güncelliyorum.

Daha önce bahsettiğim gibi banyo kullanımında petekler ısındığından servis gelip bu parçanın Baymak'ta garantiye girmediğini beyan etmiş, parçayı temizleyip geri takmıştır.

Bir kaç ay bu şekilde kullandık.

Geçen hafta yeniden aynı sorunu yaşadık, servis geldi, teknisyen aynı şeyi söyledi

'abi bu parça baymakta garantiye girmiyor, ücretli işlem yapılır 450 TL'

Daha 8 aylık cihaz, sözüm ona 5 yıl garantili...

Baymak bu cihazı satarken üç yollu vana garantiye girmiyor diye insanlara söylesin, duyursun..

insanlar da bunu bilerek alsın.. bizim gibi mağdur olmasınlar..

• Hakem heyetine başvurdum, ücretsiz parça değişimi veya onarım istedim, gelişmeleri paylaşacağım..

Cihazın garantisi olmasa alıp kendim takacağım 100 liralık parça...

Şunu da anlamıyorum, servis geliyor cihazı açıyor, vanayı söküp bakıyor..

Sonuçta temizlemesi zor birşey değil.. komplike bir parça değil.. Kardeşim o kadar söktün aleti temizleyiversen sonra takıversen eline mi yapışır..

• Baymak duo tec ile kasa dışında bire bir aynı mı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.