Şimdi Ara

(DAİKİN) DAYLUX PREMİX Kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
27.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • (DAİKİN) DAYLUX PREMİX (Airfel İntegrity Condense) Premix Yoğuşmalı Kombi

50c - 30c işletmede minimum ısıl güç 4.9kW.......>modülasyon aralığı %20.4 - %100

https://www.airfel.com.tr/Kullanim-Kilavuzlari/Integrity-Condense-Kombi-Kullanim-Kilavuzu.pdf

https://www.daylux.com.tr/

özellikler:

* 1:5 MODÜLASYON
    ** dış hava sensör desteği (opsiyonel)
    *** program saati (timer)
    ****kullanım suyunda eco/comfort özelliği (ön ısıtma)
    *****alçak/yüksek elektrik voltajında çalışma özelliği 170volt & 260volt
    ******GRUNDFOS Frekans Kontrollü Yeni Nesil Sirkülasyon Pompası (%65 daha verimli)
    ******* Yüksek Korozyona dayanıklı magnezyum-silisyum-alüminyum alaşımlı ana eşanjör
    ******** SCOT Teknolojisi (otomatik gaz adaptasyonu)
    ********* Pirinç Hidrolik Grup
    ********** İzolasyonlu Gövde İle TAM SESSİZ Çalışma

DAYLUX PREMİX

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Airfel, yeni Integrity serisinin yoğuşmalı olmayan modellerini sitesine koymuş ama, yoğuşmalı olan Integrity Condense modelini henüz koymamış. Programlanabilir oda termostatı kullanmayanlar için, kombiye entegre zaman programı çok iyi olmuş. Bunun dışında, yapısal olarak, benim de kullandığım bir önceki modele göre bir üstünlüğü var mı acaba? Bir de kullanma kılavuzunda dikkatimi çeken, info tuşuna 6sn basılı tutularak parametre menüsüne girildiği bilgisi oldu. "Bu fonksiyon sadece yetkili servisler tarafından kullanılmalıdır" ibareli bir bilginin "kullanıcı" kılavuzunda paylaşılması ilginç olmuş. Bizim kombide bu şekilde parametre menüsüne girilip girilemediğini akşam eve gidince deneyeceğim. Sonucu paylaşırım.
  • coyote kullanıcısına yanıt
    kombinin iç parçalarına baktım en çok ana eşanjörü dikkatimi çekti,ana eşanjör yapısı geçen haftalarda incelediğim arçelik dgk 22 ey premix ile altus alr 25 premix'e benziyor,bakır ana eşanjör olma olasılığı yüksek,ayrıca kombinin kullanma kılavuzunu değiştireceklerini sanıyorum bu kadar parametre ayarı barındıran kılavuz olmaz bazı kullanıcılar cihazla oynayabilir
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    altus bence iyi bir kombi yapmis..imkan olsa icindeki malzemeyi incelemek lazim.

fiyatida gayet uygun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isnuerog İ kullanıcısına yanıt
    altus alr 25premix ve arçelik dgk ey premix aynı kombidir

bunu forumda ilk defa ben yazıyorum,

altus alr 25 premix internette 1550liraya bulunuyor bu kadar yüksek dolar kurunda bence iyi fiyat arkasında arçelik gibi bir devin teknik servis desteği var
    1550liraya yoğuşmasız kombi alıyorsun
    standart 3 yıl garanti sunuyor,ilave garantiyi de araştırmak lazım fiyatı uygunsa düşünülebilir,bence de kesinlikle alınabilecek bir kombi
    vestelde bu ise el atsa keske..

vestel de piyasaya girsin altus gibi 1550liraya premix yoğuşmalı ve %24 modülasyon yapabilen kombi alalım

yerli üretim premix yoğ kombilerde baymak premixlere (duo tec,novadens extra,falke condense,lambert lpy,dolcevita dpy) modülasyon aralığında en çok yaklaşan kombi airfel integrity condense oldu

baymak premixler minimum ısıl güç 4.7kW ve modülasyon aralığı %19.5 - %100
    airfel integrity condense 4.9kW ve modülasyon aralığı %20.4 - %100
    Akşam kontrol ettim, yeni kombinin parametre menüsüne giriş yöntemi, bizim digifel premix modelinde işe yaramıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coyote kullanıcısına yanıt
    o zaman anakartlar farklı, digifel premix'te siemens tabanlı anakart vardı
  • airfel integrity condense

ana eşanjör

arçelik dgk ey 22 premix

ana eşanjör

farkli bir esanjor modeli kullanmislar.tipki 3 esanjorlu modellerin yogusma esanjorune benziyor.

premix yoğuşmalı kombilerin iç yapılarını incelerim ilk defa bu tip eşanjör yapısına denk geldim
    altus alr 25 premix katalogunda da aynı bilgiler var,arçelik dgk ey22premix için de aynısını söyleyebiliriz
    ama airfel integrity condense için elimizde yeterli bilgi olmadığı için net değerlendirme yapmak zor ama böyle bir olasılık ta var

• kastanoğlu K kullanıcısına yanıt
    merhaba

airfel integrity plus konvansiyonel yani yoğuşmasız bir kombi,bu başlıktaki integrity condense ise premix teknolojili tam yoğuşmalı kombi,farklı cihazlar
    yalnız integrity plus'ta modülasyonlu oda termostatı seçeneği eklemişler bakalım hangi oda termostatı görmek lazım
  • İlginç airfelin sitesinde condensi yoğuşmasız kombiler katogorisine koymuşlar;http://www.airfel.com.tr/Kullanim-Kilavuzlari/Integrity-Condense-Kombi-Kullanim-Kilavuzu.pdf
  • kastanoğlu K kullanıcısına yanıt
    Kombi daha piyasaya çıkmadı
    İlerleyen dönemlerde sitede düzenleme yapacaklarını sanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • airfel digifel premix

airfel integrity condense

• quote:

Orijinalden alıntı: isnuerog

farkli bir esanjor modeli kullanmislar.tipki 3 esanjorlu modellerin yogusma esanjorune benziyor.

1yıl sonunda öğrenebildik silikonlu alüminyum eşanjör (aluminium-silicon heat exchanger)

Bildiğimiz paslanmaz çelik eşanjör ve alüminyum-silisyum-magnezyum,veya farklı alaşımlı eşanjörlerde farklı tipte

Bu cihaz Doğu avrupada satılıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.