Şimdi Ara

Bayan Şöför Bana El Kol Hareketi Yapıp Küfür Etti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trafikte bir ara yoldan ana yola çıkıyorum. Ana yolda arabalar durmuş ama iki araba arasında benim geçebileceğim kadar boşluk gördüm. Ben de oraya doğru seyirttim haklı olarak . Yoksa sabaha kadar bekle.

Yola çıkınca bir baktım ortada bir araba kalmış içinde bir bayan şöför. Arabasını önden arkadan sıkıştırmışlar , o da gidemiyor. Gidemeyince de hem arkası hem önü arabayla dolmuş. Sonra bir baktı camdan ben de sağdan geliyorum. Aslında ben onun durumunu oraya gelinceye kadar farkedemedim. Kaldı ki onun da benle bir durumu yoktu. Arada boşluk vardı ben FIRT diye geçecektim oradan küçücük arabam. Ona hiçbir zararım yoktu.

Neyse bu bayan baktı ben de sağından geliyorum. Bana dönüp eliyle koluyla töbe estağfurulah bir hareketler yaptı birşeyler söyledi. Tam duyamadım ama "sen de nereye geliyon a.k.." gibi birşey dedi.

Hayır hiç bir şeye yanmıyorum. Aracını önden arkadan sıkıştırmışlar onlara bişey demiyor, geliyor bana sövüyor. Benim hiçbir suçum yok ki.

Bir de genelde hep sövenler erkek şöför oluyor. Taksiciler, dolmuşcular bana kızmasın. Denk gelirse , el kol hareketi çekip gaza basıp kaçıyorlar. Ama ne bileyim şimdi bir bayan şöförün böyle davranması biraz garibime gitti. Hani biraz kibarlık vs beklersin ya ne bileyim. Çok ağırıma gitti. Durduk yere küfür yedik bayandan.

• Afiyet olsun

• Bunun onur kırıcı bı davranış olduğunu söylemeliydin ona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defiant82 -- 17 Ekim 2020; 20:3:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle bayan değil kadın. Nasıl erkekler el kol hareketi yapıp küfür ediyorsa kadın da yapabilir. Erkeklerin el kol hareketi yapmasına da her gün konu açıyor musunuz? Bu durumu tasvip etmiyorum ama erkek için de kadın için de. Birinin yaptığı mübah diğerinin yaptığı ayıp. Erkekler olarak kadınlara trafikte çok kibarız da sanki, kibarlık bekliyoruz.

• omertimurtas kullanıcısına yanıt
    Kaldı ki hak etmiş... Hem uyanık geçin hemde buraya gel duyar kas.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selamun aleykum yorumları okumaya geldim herkese bol şans

• quote:

Orijinalden alıntı: omertimurtas

Öncelikle bayan değil kadın. Nasıl erkekler el kol hareketi yapıp küfür ediyorsa kadın da yapabilir. Erkeklerin el kol hareketi yapmasına da her gün konu açıyor musunuz? Bu durumu tasvip etmiyorum ama erkek için de kadın için de. Birinin yaptığı mübah diğerinin yaptığı ayıp. Erkekler olarak kadınlara trafikte çok kibarız da sanki, kibarlık bekliyoruz.

nasıl ya? şimdi senin yazdığına göre bu görseldeki yaklaşım yanlış mı oluyor?

Bayan Şöför Bana El Kol Hareketi Yapıp Küfür Etti.

• sırf milletle yüz göz olmamak için camları zindan siyahına kaplattım ne kimse beni görsün nede ben kimseye sövünce tartışayım en temizi yoksa istanbulda katil olursun hergün.

• Aynen birbirimize sövelim ondan sonra magandanın biri tarafından pisi pisine nıyazi. Üçüncü sayfa ve akşam haberlerinde 20 sanıye geçersin . BAYAN BAYAN meriçlik yapmıyoruz burda . Bayan olması haklı çalmasi yeter sebep. Her türlü küfür , tehdıt, yalan , iftıra mübah onlara . Suç işleme özgürlüğü var demi

• omertimurtas kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bayan değil kadın.

• Yapma yaaav buyuk travma olmus.

• Sen de dil çıkarsaydın.

• Daha gitmedik ki gelelim deseydin Bayan Şöför Bana El Kol Hareketi Yapıp Küfür Etti. 

• Belki de çakışmak istiyordur kimbilir..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.