Şimdi Ara

Battleship (2012) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
0
Favori
9.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senaryo kimse tarafından beğenilmemiş zaten. Neyse, Blu-Ray veya DvD olarak temin ederiz artık.
    (Gerçi daha çıkmadı sanırsam.)
  • tam sinemada izlemelik film ben izledm gerçekten süperdi tavsiye edilir
  • r6 çıktı
  • 20 Nisan'da ben de gitmiştim 6/10 gibiydi puanı benim için.
  • 7-8 gün evvel bende gittim filme. İşitsel-görsel efektler gerçekten sağlamdı. Ama konu kof çıktı.

O 60-70 yaşındaki Maverick'e bir çıpa bırakarak spin attırdılar ya helal olsun.

Birde bu filmi Michael Bay çekmeliydi. Dakikada bir patlama-çatlama olurdu.
  • Sezonun en iddialı filmlerinden biri olan,kadrosunda usta oyuncu Liam Neeson ve popüler müziğin önemli ismi Rihanna olmasına rağmen gişede tam bir hüsrana uğradı.220 milyon $ bütçe ile çekilen film dünyada toplam 250 milyon $ gişe yapabildi.Ancak maliyetini kurtaran film büyük ihtimalle devamı olmamak üzere rafa kalktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Sezonun en iddialı filmlerinden biri olan,kadrosunda usta oyuncu Liam Neeson ve popüler müziğin önemli ismi Rihanna olmasına rağmen gişede tam bir hüsrana uğradı.220 milyon $ bütçe ile çekilen film dünyada toplam 250 milyon $ gişe yapabildi.Ancak maliyetini kurtaran film büyük ihtimalle devamı olmamak üzere rafa kalktı.

Sırf Amerika abartmasından dolayı. Sevindim karlı çıkmamalarına. Böyle muhteşem efektli film yap, bi o kadarda senaryo olarak filmin içine et. Umarım amerikayı abartmalarından vazgeçerler böyle filmlerde de görselliğin yanında düzgün filmler izleriz.
  • Hayatımda izlediğim en klişe filmdi milleti gaza getirmeye çalışmışlar çok güldüm.
  • Film harikaydı. Senaryo güzel ama üstünde çalışılmamış. Geri kalan herşey mükemmeldi. Senaryonun üstünde biraz daha durabilirlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NavyCat

Film harikaydı. Senaryo güzel ama üstünde çalışılmamış. Geri kalan herşey mükemmeldi. Senaryonun üstünde biraz daha durabilirlerdi.

Konu - nick - mesaj uyumu
  • ben bir görsel efekt delisi olarak aylar önce fragmanını izlememe rağmen nedense pek hatırlamıyordum ve düşük bir beklentiyle gittim sonuç olarak çok beğendim klişe şeyler son dönem hollywood sinemasının olmazsa olmazı zatenki benim ne yalan söyleyim hoşuma dahi gidiyor. Ancak hepsinin dışında görsel efektlere bayıldım. Keyifle izledim. Bu arada daha önce 250 milyon gişe yaptı denmiş ama şu anda 280 milyonda film muhtemelen 300 gibi bir gişe yapacak muhtemelen devamı gelmesede en azından az bir kar yapmış oalcaklar Ayrıca Amerikada daha erken gösterime girseydi sanıyorum 50 milyon daha fazla gişe yapardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !antidote! -- 31 Mayıs 2012; 14:11:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 津波

quote:

Film harikaydı. Senaryo güzel ama üstünde çalışılmamış. Geri kalan herşey mükemmeldi. Senaryonun üstünde biraz daha durabilirlerdi.

Konu - nick - mesaj uyumu

vede avatar uyumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burning Desire -- 31 Mayıs 2012; 19:12:43 >

• Thunderstreak mükemmeldi

Tanıtım videolarını görünce tüm donanma şavasıcak zannetmiştim kolay bi şekilde o olayı halletmişler
  • Bence sinemada izlenmesi gereken bir film, efektler açısından çok beğendim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

quote:

Orijinalden alıntı: juna1986

filmden Rihanna Görüntüsü

Offff ya şuna bak 24 saat öyle dursa gene izlerim ya, allahım onu ne güzel yaratmış

Rihanna güzelse ben de geyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

quote:

Offff ya şuna bak 24 saat öyle dursa gene izlerim ya, allahım onu ne güzel yaratmış

O zaman geysin

• Henüz Blu-Ray yok, değil mi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman geysin

• quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman geysin

• TAKİP
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.