Şimdi Ara

Battleship (2012) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
9.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bluray gelince izlerim sinemaya gitmem diye düşünüyorum.
  • Yine söylüyorum efekt arayanlar gitsin, pişman olmaz .filimin ilk 15 dakikası giriş hariç aksiyon ve efekt eksik olmuyor. Kimne derse desin adamlar yapmış ve emek harcamış gayet güzeldi o bakımdan..
  • Filmin 3 boyutlu versiyonu varmi cunku bir arkadas imax falan demis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Kılıç

her yan rihanna dan daha güzel hatun kaynıyor, fizik desen bir garip kalça kocaman göğüs yok, yüz desen klasik melez amerikalı, biraz sokağa çıkın etrafınıza bakın, hepsini geçtim rihanna nın bakımı için aylık harcadığı para bu konuya yazan herkesin aylık gelirlerinin toplamından bile fazla olabilir, ortalama bir kadına her ay sıfır bmw 320d parası harcarsanız o kadın her türlü rihannadan güzel olur zaten, bu kadar abartmayın, hollywood taş hatun kaynıyor, rihanna için film izlenmez

filme gelirsek de klasik olarak amerika yine bizi kurtarıcak doğal olarak, bizde mevzu osmanlı olsun her türlü nasıl yedirilirse amerika da dünyayı kurtarsın nasılsa her türlü yedirilir dünyaya, ama en azından adamlar harcadıkları paranın hakkını veriyorlar, görsel olarak kaliteli olacağı kesin

kesinlikle katılıyorum rihanna yı biraz abartıyorlar iyi şarkı söyleyebilir ama filmlerde işi yok bence.

• Efektler için gidilir bu filme ama fragmanı izleyince "Bu Amerikalılar olmasa dünya bilmem hangi uzaylı ırkın mandası olacak" "Yine mi dünyayı kurtarmışlar çok ilginç gerçekten, çok şaşırdım." Gibi cümleler kurasım geliyor.
  • kesinlikle görsel şov için gittim ve gözlerim 2 saat bayram etti, konuya filan takılmak yersiz
  • dünyayı kim kurtarcakdı süper güç olanmı ve film endüstrisinde lider yoksa afrikadaki kabilelermi yada ordaki özel bir elmaslamı

christian balenin olması gerektiği bir filmdi bence.. çoğu filmde abd deniz kuvvetlerinin abartılması ve en iyiyiz gibi pohpohlanması tesadüf değildir çoğu filmde bunu veriyorlar zaten
  • Film çok iyiydi, bilimkurgu ve bol efektli filmleri sevdiğimden 8/10 . Amerika'nın dünyayı kurtarmasıyla ilgili takıntıları olan seyretmesin adam tabiki kendi ülkesini övücek, ki yeri geliyo kendi ülkesini yerin dibinede soktugu filmlerde oluyor. Bizimkilerde nano suit olsa crysis olurmuş filmin ismi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigen

kesinlikle görsel şov için gittim ve gözlerim 2 saat bayram etti, konuya filan takılmak yersiz

aynı fikirdeyim ben de görsel nlamda çok güzeldi fazlasını beklememek lazım. . ayrıca türkçe dublajlı izledim ama açıkçası pişman oldum orijinal izlemek lazımmış bence. .
  • Battleship ile benzer şekilde uzaylı istilasını konu alan Battle: Los Angeles'ı hiç beğenmemiştim. Ondan dolayı Battleship için de beklentilerimi düşük seviyede tuttuğumu söyleyebilirim. Film beklentilerimin üstünde çıktı. Tam anlamıyla görsel şölendi.

Notum: 8/10
  • fılm tek kelıme ıle muazzamdı.sımdı bu tur bır fılmın senaryosunda mantık arayanda ızlemesın artık.fılm safkan efekt-aksıyon ve azda olsa komedı unsurları barındırmakta.hastasıyım su amerıkalıların 3-5 cabulcuyla uzaylıları yenmesını

benım notum 10 uzerınden 9.
  • dün izledim benim yorumum film o kadar ha babam sürükleyici değildi görsel efekt olarak izlenebilir filmin son sahnelerinde o büyük savaş gemisinden o kadar büyük bir aksiyon beklemiyordum şaşırttı ve parasının hakkını verdi beklentilerimi karşıladı son çeyrekte
  • görüceksiniz sıfır senaryo sıfır oyunculuk sadece görsel efekte dayalı kof bir film çıkacak.
  • Ayrıca Missouri nin bizim içinde hatırası var ve en güzel sahne de o Misssouri ile yapılandı
  • yorumlara gel
  • Dvd'ye çıksın ilk izleyeceğim filmler arasında fragmanı falan güzel'e benziyodu ama bakalım.
  • Film sıkmıyor.Zaten son zamanlardada iyi film olmayınca insanı tatmin ediyor.Parasına kesinlikle değer bence.Efekler ise aşmış gitmiş.
  • Dün sinemada izledim. Aksiyon sevenlere tavsiye ederim. Vaktiniz varsa sinemada izleyin efektler harika .
  • Efektleri güzel film ama hataları göze batıyor sanki. Sinemada izleyin pişman olmazsınız derim.
  • amerikan propagandası yapan bütün filmlerden nefret ediyorum...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.