Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.295
Cevap
57
Favori
369.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam moderni yeni konsola saklardım ki en mantıklı işi yaptılar yeni konsola uzun soluklu bir br oyunu lazım oda bf3 bf4 tarzı bir oyun olacaktır.

• beta eylüldeymiş

• Yeaa cod bu oyunaaa... neyse

Pre yapacaktım ama bf1 de olduğu gibi bunda da indirim bekleyelim bakalım. He oynatır zaten bf bu abi. Bf1 de 140 olduk yavaş yavaş 150 olunca bf5 alırız inşallah. Hayırlı akşamlar dilerim..

• quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

Yeaa cod bu oyunaaa... neyse

Pre yapacaktım ama bf1 de olduğu gibi bunda da indirim bekleyelim bakalım. He oynatır zaten bf bu abi. Bf1 de 140 olduk yavaş yavaş 150 olunca bf5 alırız inşallah. Hayırlı akşamlar dilerim..
    Hocam bf1 de hiç bir apolopcyse haritası oynayamıyorum sürekli boş gösteriyor. 1-2 oyunculu var en fazla. Nerde sorun var acaba fikrin var mı

• ahmtayd kullanıcısına yanıt
    Hocam temel haritalar oynanıyor genelde. Denk gelirse sıradaki oynayabiliyosun. Ben temel harita oynadığım için olabilir. Çok fikrim yok.

• alpererez kullanıcısına yanıt
    gerek yoktu oyunu beklerdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

oyunun çıkış tarihiyle aynı da yapabilirlerdi betayı, bu da bişi
  • Mantıklı falan değil. BF4 hem PS3 hem de PS4'e çıktı. Uzun soluklu bir oyunu her türlü yaparlardı.

• quote:

sorma adas, dedigin gibi zahmet etmesinler oyunu oynariz

• quote:

Orijinalden alıntı: S R T

sorma adas, dedigin gibi zahmet etmesinler oyunu oynariz

Alıntıları Göster
    Abi betayı yap hatanı söylesin insanlar , akıllanmamışlar inan bana çok işimiz var Allah sabır versin bizlere.

• quote:

Abi betayı yap hatanı söylesin insanlar , akıllanmamışlar inan bana çok işimiz var Allah sabır versin bizlere.

Alıntıları Göster
    bunlar akıllanmaz. bfv'te mangaca oynamak çok önemli dediler, alpha sürümde mangaya giremiyosun neyse ki sonlara doğru düzelttiler.
  • Açık betada battle royal moduda çıksa keşke

• Beta bir nevi test değil midir oyun için? Yanlışları, eksikleri görmek için yapılmaz mi? Eylülde çıkan beta değil demo olacak herhalde. Oyunu da yarım yamalak çıkartıp sonradan toparlamayı düşünüyorlardır.

• Dice her oyun cikardiginda ya betayi gec cikartiyor yada betayi cikartip oyun ciktimi bazi seyler duzeltilmeden suruluyor piyasaya sonra sikayetler ardi ardina geliyor bu sefer sikayet olunan seyi duzeltip baska biseyi bozuyolar bu oyunda boyle olcak sahsen bf1 in kopyalanmis hali gibi geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 16 Temmuz 2018; 8:59:35 >
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

50 kere nerf yer bu. Ama DICE'ın istemesi lazım. BF3'te Fraglı USAS'ı, Battlefront'ta Homing Shot'ı aylarca nerflemedi adiler sırf oyuncu kaybı yaşanmasın diye. Hellriegel de nerflendi ama bunlar kadar uzun sürmedi. En son kullandığımda ateş ettiğimde kurşunlar düşmanın içinden geçip boşluğa gidiyordu. MP18'e geçtim.

Alıntıları Göster
    Hellreiger i yeni kullanmaya başladım müthiş, eski hali nasıldı hayal edemiyorum

• takip
  • Bu oyunda bf1 bf4 dende eksik olacak, sürekli günceleme ile harita mod hatda silahlar gelcek bu şekilde oyuncuları oyunda tutmaya çalışacaklar battle royal modu gelecek daha.

• br modu?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.