Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.295
Cevap
57
Favori
369.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle bir diyorlarki sanki biz bf4 oynamadık bilmiyoruz ne olduğunu, arkadaş bu kadar tahammül edemiyorsanız girmeyin almayın yukarda çöpçü başı var iki mesajından biri bf1 çöp bf5 çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simulasyona yakın oyun diye seviyorduk ama git gide arcade oldu oyun. Bu oyunda da o kadar revive için animasyon ekledik mermi medic için animasyon dediler ama hala oyun çok hızlı koşu hızı azaltılmalı hatta yorulma gelmeli tam anlamıyla bf havası hissedebilmemiz için. Birde bf 2 deki o teamplay oyuncu kitlesi asla oluşmayacak bu saatten sonra orası belli niye hala sözde teamplaya zorlayan uygulamalar getiriyorsunuz. Ben size olacakları söyleyin bir tane adam gibi mic le falan bağlanıp beraber oynayan takım oyunu domine edecek tek başlarına. Yine rush operasyon gibi modlar kanser kitle yüzünden oynanmaz halde olacak. Bf3 den beri rush oynamıyorum sevmeme rağmen

• Bi kaç sayfa geride battlefront 1’den 2 ye geçiş neyse bf1’den bf v geçiş aynı hissettiyor demiştim , öyle oluyor galiba beta gelmeden net konuşmak istemiyorum ama bu oyunun olmasını istiyorum hala , yoksa bf1-bf4-Hardline devam ederim ara ara

• Şu ana kadar gördüğüm videolardan oyunun diğer bf oyunlarına göre biraz daha yavaşladığını söyleyebilirim.Önceki oyunlar gibi kaos olmuyor sanki ama beta falan çıksın daha iyi belli olur. Sniper silahların gövdeden tek vuruşta öldürme özelliğini kaldırmışlar ama merminin aşağı düşmesini azaltmışlar.Attığın yere gidiyor,belki daha büyük haritada oynadığımızda daha iyi belli olur.
  • hasta kaldım
  • Beta ne zaman beyler ps4

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hype bir durum :) manga puanı 30k yapınca aktif oluyor galiba, geçen videoda izlemiştim
    belki daha fazla olabilir.
  • Ağustos sonu

• Şimdi biz sağa sola koşturucaz,bayrak alıcaz, canlandırma vs vs yapıp puan toplıcaz ama sonunda v1 roketle beleş killer alıp kaymağını squad lideri yicek;öyle mi? Valla öyleyse squad lideri olmak için kavga çikar arkadaşlar arasında;söyliyeyim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Squad alakali bu sacmaliklar tabii ki tam surumde duzeltilecektir henuz alpha asamasinda oyun. Dolu dolu feedback aliyorlar su anda zaten. Bunlarin hepsi elden gececektir. O yuzden bu konuda uzulmeye gerek yok. Merak etmemiz gereken BF1 de hicbir etkisi olmayan level sisteminin ne olacagi? Neden level atliyoruz anlasilir gibi degil. Oyle bos bos level atliyoruz.

Silah, ozellik, techizat, parca gelistirmeleri hep bir basariya oranla yapilmali artik Cod ww2 gibi. Su silahla su kadar vur bu silah toptan acilsin kadar temel halde tutulmamali. Optikler, sarjorler, gripler hep bir basaridan sonra gelmeli. Bf1 kadar harika mapler olacak mi bir de. Bunlar sorulmasi gereken sorular. Squad filan bunlar hep duzelir zaten oyle birakmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Şimdi biz sağa sola koşturucaz,bayrak alıcaz, canlandırma vs vs yapıp puan toplıcaz ama sonunda v1 roketle beleş killer alıp kaymağını squad lideri yicek;öyle mi? Valla öyleyse squad lideri olmak için kavga çikar arkadaşlar arasında;söyliyeyim :)
    aslında bf4te de vardı bu ama sadece commanderlar yapabiliyodu. onlarda bi serverda 2 tane (her takım için 1 tane) oluyodu. dediğin gibi bütün mangalara böyle birşey verilmesi baya kaos yaratacak gibi, uamrım bunlar için gerekli puanları baya yüksek tutarlar.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Battlefield 2'de de vardı. Baya artillery saldırısı yapıyordun. Ah be nerede o oyun.

• Battlefield V’in muziklerini Hans Zimmer yapmış.

Daha once yazildiysa ozur dilerim, baktim goremedim.

• Geri sayım devam ediyor lakin sanki hiç azalmıyor :D
    BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU
  • murat_lindemann kullanıcısına yanıt
    Betasini oynariz

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_lindemann

Geri sayım devam ediyor lakin sanki hiç azalmıyor :D
    oo şafak yüzden düşmüş, bunu ıslatmak lazım

100 günde bu oyunu nasıl tamamen bitircekler hayret ediyorum.

100 günde bu oyunu nasıl tamamen bitircekler hayret ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.