Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.295
Cevap
57
Favori
369.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok ya ben farkı hissettim ama psikolojik de olabilir . Bf5 forumunda da yabancılar aynı muhabbeti yapmış. Ttk'nın arttığından bahsediyordu birisi. Diğeri de daha gelmedi ki nasıl hissettin diyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blawer_s

Herkesin oyun oynama amacı keyif almak. Oyun içerisinde ise oyunu kazanmayı amaçlarız. Ancak bu camper olan arkadaşların oyunda hiçbir amacı yok empati duyguları da ne yazık ki gelişmemiş battlefield önceki serilerde bu parazitlerden kurtulmanın çok basit yolları vardı. Ancak serinin bu oyununda bir çok nedenden ötürü sürekli bunlara ölüp durunca ne yazık ki nefret duygusu oluşmaya başlıyor. Bir bölgede sabit oyanayan scout yada support sınıfına hiç bir lafım yok defans yada atak yapıyordur. Ama dağa taşa pusan elemanlar oyunu silme sebebi.

Alıntıları Göster
    Büyük ihtimal bayrak toplama oynuyorsunuz ondan şikayetçisin. Bana göre bayrak toplama zaten saçmalık herkes kafasına göre takılsın diye yapılmış bir mod. Operasyon oynarsan dağa taşa pusanları fark etmezsin bile.

• Adamlar premium la bölemedikleri oyuncuları şimdi serverlarla bölecekler. Şimdi ttk yüksek olan serverlarda support haricindekiler mermi yetmiyor diye isyan edecek. Belki bir sonraki update ile bu serverlardaki mermi sayısı arttırılacak. Neymiş yokluk teması islenecekmis , yapacağınız temaya kafam girsin

Böyle 3 günde bir update getirir durursunuz şimdi. Madem serverları ayıracaksınız o zaman bu serverlarda sadece medic revive etsin , spot sistemi standart olsun. Bak bakalım hangi tarafın oyuncusu daha fazla olacak. Yenilik yaparsın anlarım da 10 yıldır olan dinamiklerin çoğunu bir oyunda değiştirmenin anlamı nedir? Bu seri bf4 te peek yapma özelliğinin gelmesiyle tam kıvamına gelmişti zaten. Yapacakları şeyler görselliği iyileştirmek ve hangi sınıfların ne tarz silahlar kullanacaklarını ayarlamaya kalmıştı. Ardından bir oyun yaptılar casual oldu şimdi yaptılar ne olduğu belli değil. Geçen günlerde bir arkadaşın dediği gibi squadsan arcade tek isen hardcore oldu oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Büyük ihtimal bayrak toplama oynuyorsunuz ondan şikayetçisin. Bana göre bayrak toplama zaten saçmalık herkes kafasına göre takılsın diye yapılmış bir mod. Operasyon oynarsan dağa taşa pusanları fark etmezsin bile.

Alıntıları Göster
    Büyük operasyon moduna iki üç defa girdim her seferinde oyun bayrak toplama yani fetih moduna döndü. Ee dedim sonunda fetih oynayacaksak neden başta o moda girmeyeyim. Bf1 opersayon modu inanılmaz keyifliydi. Bu moddan squadda olmayınca tat almadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kakuç

tşk ederim işimi severek yapıyorum

bu akşam oyuna girecegim , psnden ekler mangada yer olursa gelirim
    Oyunu cok uzun süre oynamıyorum yarım saatten sonra sinirlenince kapatıp çıkıyorum. Denk gelirsem bende seve seve katılırım.
  • blawer_s B kullanıcısına yanıt
    Koşup da kill kovalayanlar tabii ki zorlanacak pusanlar mı zorlanacaktı? Diğer türlü gerçekçiliği öldürürlerdi.koşanlar ve çatışmaya girenler zaten kd için değil takımı ve kazanmak için oynamalı bence.ben bayraktan bayrağa sürekli koşarım zevkli geldiği için böyle oynarım kd de yüksek değildir ama mesela sniper oynasam kolayca kd yi baya arttırabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: blawer_s

Büyük operasyon moduna iki üç defa girdim her seferinde oyun bayrak toplama yani fetih moduna döndü. Ee dedim sonunda fetih oynayacaksak neden başta o moda girmeyeyim. Bf1 opersayon modu inanılmaz keyifliydi. Bu moddan squadda olmayınca tat almadım.

Alıntıları Göster
    Operasyonda harita ufalıyor ama herkes toplanıyor bir alana. Fetihde kocaman harita haritada 64 kişi var 1 2 kişi anca görüp vuruyorsun sonra bayraklar arası koştur dur. Ne gerek var Operasyonun içinde her şey var zaten. Valla zevkler tartışılmaz da fetih gerçekten saçma geliyor bana amaçsız.

• Umarım benim internet bağlantım kötüdür, yoksa kill almak bu kadar uzun sürmemeli. Yeni TTK umarım değildir

• Simdi yeni ttk yi test etmek icin hangi modu oynamaliyiz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gelen değişikliği; mevcut oyun yapısı ve ttk kalacak, İlave olarak ttk düşürülmüş oun seçeneği de gelecek diye yorumluyorum. Yanlışım var mı?
    şayet böyleyse; mevcut ttk yı sevenler oynunuza devam edersiniz. sevmeyenlerde düşük olana geçer. burada tek sıkıntı squatı olupta oyun modu yüzünden ayrışmalar olur.
  • Great_catch G kullanıcısına yanıt
    scoreboarddan talent değerini kontrol et. latency 120 den fazlaysa, bağlantın sebepli diye düşünebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Simdi yeni ttk yi test etmek icin hangi modu oynamaliyiz?
    Bunu bende merak ediyorum. Hiçbişey anlamadım bu işten. Yeni TTK geldimi gelicek mi hangi mod biri açıklarsa iyi olur.

• TTK nedir ?

• Oyun mukemmel olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Operasyonda harita ufalıyor ama herkes toplanıyor bir alana. Fetihde kocaman harita haritada 64 kişi var 1 2 kişi anca görüp vuruyorsun sonra bayraklar arası koştur dur. Ne gerek var Operasyonun içinde her şey var zaten. Valla zevkler tartışılmaz da fetih gerçekten saçma geliyor bana amaçsız.

Alıntıları Göster
    Aynen fetih modu bunda olmamiş bence, bf1 deki haritalar bu kadar büyük degildi ve daha çok aksiyon vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 12 Aralık 2018; 20:42:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Simdi yeni ttk yi test etmek icin hangi modu oynamaliyiz?

normal conquest bf1 ayarinda, hardcore olani bfv ayarinda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 12 Aralık 2018; 20:43:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aa44 kullanıcısına yanıt
    Time to kill yani oyunda vurulmaya bağlı ölme süresi

• Sniperlar için fetih daha rahat oluyor gibi geldi bana. Operasyonda hemen farkediliyosun harita küçüldüğü için. Yanlış mı düşünüyorum ?

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Latency normal gözüküyor ama bazen türktelekom saolsun internet hızımda baya anlık dalgalanmalar oluyor, tüm şarjörü boşaltmam gerekiyor düşmana.

• conquest core ile orjinal ttk ile maç yapıyorsunuz. conquest de ise yeni ttk ile oynanıyor. her iki modu da denemedim az önce. medic ve sten ile. doğruyu söylemek gerekirse çok önemli fark sezemedim. vumaya başlayıpta stenimden kurtulan olmadı. ilginç bir fark sezdim. yeni modda ttk değilde ttd da önemli fark var. bu benim adıma iyi haber. revive da çok öldürüyorlar beni
    bu hali değişmezse çok fark yok. ama bf1 grubunun istediği ttk değil şu anda.
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.