Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.295
Cevap
57
Favori
369.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Simdi yeni ttk yi test etmek icin hangi modu oynamaliyiz?

normal conquest bf1 ayarinda, hardcore olani bfv ayarinda.

Alıntıları Göster
    İyice bokunu çıkardılar ya iki ayrı yer iki ayrı TTK ne şiş yansın ne Kebab. Çok komikler gerçekten keşke almasaydım bu oyunu yada bekleseydim hiç hayal ettiğim gibi olmadı ya paso deniyorlar oyunda bişey elimizin ayarı kaçtı yemin ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 14 level oldum stg44 açılmadı hâlâ daha bir sonraki round kullanılabilir olacak yazıyor. Bu sorunu yaşayıp çözebilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 30 haziranda ilkez alpha bfv oynadığımda demiştim bu ttk la bu oyun gitmez diye yine haklı çıkdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 12 Aralık 2018; 22:27:53 >
  • Bazıları ttk düşünce sinirlenmiş ama bu oyunun ttk ve netcode bozuk arkadaşlar kendinizi kandırmayın.

Belki siz 30hz tickrate, 60 hz ve 60 fpsde ttk bozuk olduğunu anlayamıyorsunuz ama ben bu oyunu 200 fps, 240 hz monitörde oynadım rpm yüksek silahların mermisi pompalı tüfek saçması gibi geliyor tak tak tak tak karaktere çarpıyor (saiga silahı gibi), laglı gibi ölüyorsunuz .

Bu oyunun ttk sı ile bf4 bf3 tkksı ile dünya kadar fark var ve alakaları yok. Bf4 de famas yada aek e ölünce nasıl yaaaa öldüm diye hayret geçirmiyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 12 Aralık 2018; 22:55:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simos35

14 level oldum stg44 açılmadı hâlâ daha bir sonraki round kullanılabilir olacak yazıyor. Bu sorunu yaşayıp çözebilen var mı?
    Açılan silahları , kaplamaları , kıyafetleri my armory bölümünden claim diyerek Alman gerekiyor diye biliyorum. Bir bak istersen

• AIchera kullanıcısına yanıt
    Her şeyi denedim olmuyor hocam 13 level olunca otomatik açılacaktı güya bir çok kişide varmış bu sorun. Umarım çözülür.

• Patren kullanıcısına yanıt
    Ttk değil netcode bozuk hocam dediğiniz gibi. Sorun ttd'de hatta. Öldürme süresi iyi ama ölme süresi çok kötü. Mesela adamın size 1 mermi sıktığını duyuyorsunuz ve anında ölüyorsunuz. Bunun da netcode ile alakası var

• Florian silahlari dlzayn eden kisi demis ki; cok kotu ttk begenmemis ve gelen asiri yorumlardan dolayi YARİN UPTADE geliyor bakalim netlik kazanicak...
    ve adamin ttkdan haberi yokmus :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakuç -- 13 Aralık 2018; 0:39:49 >
  • oyun size mevcut ttk nın yanında, isteyenler için farklı oynayacağı ttk sunuyor. bu kadar eleştriyi anlamak mümkün değil. eski halinden memnunsan o mekanikle oyna. kimse engellemiyor seni. beğenmeyenler için farklı alternatif sunmuş. çokta iyi yapmışlar. ben eski ttk ile oynayacağım. dert yok ki ortada. sürekli eleştirmenin anlamı yok.
    geçen aylarda da demiştim. COD da core, hardcore modu var. onu örnek alsınlar diye. oldu işte. umarım killcam de de rakiplerinden örnek alırlar.
  • kakuç kullanıcısına yanıt
    Yine mi update .

Abi nerdesin sen bf5 geldik yoksun

- senyorepirate

• elektrikler gitti yil 2019 :) gelsin giricem

• Son haftalarda Battlefield V'e gelerek, hızlı ölüm sorununu çözmesi beklenen güncelleme bugün itibarı ile yayınlanıyor.

EA'in (Electronic Arts) birkaç hafta önce, oyuncuların sitemlerini dinledikten sonra duyurduğu hızlı ölüm sorununu çözecek güncelleme bugün yayınlanacak. Battlefield V'e sahip bütün oyuncular için yayınlanacak güncelleme ile TTK (Time To Kill - Öldürme Süresi) değeri artacak. Bu bağlamda rakip takımdan bir oyuncuyu öldürmek, eskisine göre daha zor olacak.

Battlefield V için aynı zamanda TTD (Time Till Death - Ölüm Süresi) ile ilgili de iyileştirmeler yapan EA; alınan hasar, iyileştirilen can miktarı ve daha birçok özelliğin ilerleyen zamanlarda değişeceğini söylüyor. Bu bağlamda yayınlanacak güncellemede TTK iyileştirmeleri yer alırken, TTD iyileştirmeleri yer almayacak.

EA'nin öldürme süresini etkileyecek ne gibi değişiklikler yaptığı şu an tam olarak bilinmese de güncellemenin içeriğini belirten güncelleme notları yayınlandığında, değişiklikler hakkında daha fazla bilgimiz olacak. Kullanıcılardan ise öldürme süresi üzerinde yapılan iyileştirmelerden olumlu eleştiri alınması bekleniyor.

Kaynak: webtekno

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben ttkyi acikcasi tuttum. Gayet tatminkar bir sureye cikmis. Rahatca olduruyorsun, kolayca olmuyorsun. Dusundugumden daha dogru olmus.
  • valla ben bf1 ayarında olacak sanıyodum ama öyle olmamış, fena olmamış yeni ttk. sadece hipfire ve uzak mesafelerde biraz farklı geldi. ayrıca cidden geç ölmeye başladım. denemeden bilmeden yorum yapma konusunda bu da bana ders olsun
  • Core moda girdim kafam rahat etti. Herkes adam kaldırıyordu, kaliteyi düşünün serverdaki

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Abi ne estik 2 kisi ben yeni ttk yi cok begendim. Oyun simdi oturmaya basladi

• quote:

Orijinalden alıntı: kakuç

Florian silahlari dlzayn eden kisi demis ki; cok kotu ttk begenmemis ve gelen asiri yorumlardan dolayi YARİN UPTADE geliyor bakalim netlik kazanicak...
    ve adamin ttkdan haberi yokmus :))
    Oğuz söle ellemesinler iyi böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

valla ben bf1 ayarında olacak sanıyodum ama öyle olmamış, fena olmamış yeni ttk. sadece hipfire ve uzak mesafelerde biraz farklı geldi. ayrıca cidden geç ölmeye başladım. denemeden bilmeden yorum yapma konusunda bu da bana ders olsun
    Önceden yediği gübreler için erken yorum yaptın sorun hâla onlarda ama düzeldi bence , tabi beğenmeyen ne istiyor onu anlamak lazım uptade öncesi ttk ile ışık hızında ölmek veya öldürmek isteyen cod hardcore modu oynasın cidden daha iyi tavsiye ederim yani.

• simos35 kullanıcısına yanıt
    Lvl 16 olunca açılır, bana da oldu lvl 10 da açılacak silah açılmadı 11 oldu gelmedi diğer sınıfla lvl atladım açıldı hepsi bazen oluyor öyle.
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    İyi de dostum bana bunu tek modda sunuyor eski halinde oynamak istersen conquest den başka mod yok ben conquest sevmiyorum oyun çıktığından beri görev yüzünden conquest oynamak zorunda kaldı, altartafit sunucaksa yeni ttk ile conquest modu yapsın o zaman anlarsın ne demek istediğimi.
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.