Şimdi Ara

Battlefield Heroes (Ayrıntılı Rehber) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
49.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler kraft set aldım national için olan

2800 bf aldım kampanya ile 6800 geldi

gri bir bıçak var onu almanızı tavsiye ederim çok fazla vuruyor

ve SVD gövdeye 27 kafaya 40 vuruyor

normal tüfek 15 30 gibi bir dmg veriyordu ;)
  • ben de bad company 2 aldim diye 700bf hediye geldi ne yapsam diyorum bende daha 8 levelim 15 olam sınırsız bi gunner silah almayı düşünüyorum sizce ne alim?
  • kıyafet sakın alma slah al ama 700bf ile iyi bir makinalı alamassın :(

ben SVD + krinko set aldım 2600e 2800 almıştım 6800 geldi :D

SVD tek başına 1150bf idi sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inek möö -- 23 Ağustos 2010; 1:55:42 >
  • Ya oyun cok guzel bende oynuyorum bua ralar oyundakı adım BoRaTR denk gelırsek dıye frıend e felan eklıye bılırsınız oyun guzel zeklıde real parayla alınan sılahlar cok pıs ya adamın karsısında duramıyorsun o canımı sıktı bıraz boyle bı oyunada para verılemz benım dusuncem tabı bu yoksa oyun cok zevklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TnnT

Ya oyun cok guzel bende oynuyorum bua ralar oyundakı adım BoRaTR denk gelırsek dıye frıend e felan eklıye bılırsınız oyun guzel zeklıde real parayla alınan sılahlar cok pıs ya adamın karsısında duramıyorsun o canımı sıktı bıraz boyle bı oyunada para verılemz benım dusuncem tabı bu yoksa oyun cok zevklı

onu bende krinko set aldıktan sonra fark ettim

SVD/M95 27/40/50 vuruyor

bizdeki ilk verdigi silah 12/23/30
  • dedıgım gıbı harcıcan 1 kere parayı ama bu oyun ıcın deymez bence genede 10 kıll e ulasıom
  • quote:

dedıgım gıbı harcıcan 1 kere parayı ama bu oyun ıcın deymez bence genede 10 kıll e ulasıom

class ne commando isen benim beceriksizliğim heralde

onun dışında gunner ve soldierda bende ulaşıyorum

kuzenimde şu an soldier kasıyor oda bf almış 10 lvl olunca

AK74 alıcakmış bu arada

AK74 ve M16 arasında fark ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inek möö -- 26 Ağustos 2010; 13:14:53 >
  • Biri royala biri national army bi fark bu sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: inek möö

quote:

dedıgım gıbı harcıcan 1 kere parayı ama bu oyun ıcın deymez bence genede 10 kıll e ulasıom

class ne commando isen benim beceriksizliğim heralde

onun dışında gunner ve soldierda bende ulaşıyorum

kuzenimde şu an soldier kasıyor oda bf almış 10 lvl olunca

AK74 alıcakmış bu arada

AK74 ve M16 arasında fark ne?

e-pin hala yok mu yav?
  • beyler ben oyunun sitesine çok yavaş giriyorum paly now diyincede oyun açılmıyor
  • oyuna yeni map geldi

AA (aiplane assault)

çok güzel bir map tavsiye ederim
  • quote:

oyuna yeni map geldi

AA (aiplane assault)

Ben oyunun PTE Sitesinde denedim acayip büyük bi harita. Araçsız hareket etmek neredeyse mümkün değil
  • oynardım epey zevkliydi fakat sevgili batllefieldin gözünü para bürünce ve her şeyi paralı yapınca bıraktım girişmeyin derim
  • quote:

oyuna yeni map geldi

AA (aiplane assault)

mapın adından anladım güzel zevkli bir map olduğunu ama artık kesinlikle oynamıyorum oyunu.iyice paraya dökmüşler tamamen.
    ilk 10 milyon oyuncuya kadar FREE CARTOON SHOOTER dediler, (ki bende bu 10 milyonun içindeyim, betadada oynuyordum) 10 milyon oyuncuyu geçince hemen oyunu paraya dökme girişimlerine girdiler.dün oyuna bi girip baktım, serverda para yatırmamış bir ben vardım.oynanmaz yani.para yatıracaksanız ayrı ama bana saçma geliyor.oyun şuan öyle bir biçimdeki, ne kadar para yatırırsan o kadar başarılı olursun.en basitinden tonikleri örnek vereyim, tonikler gerçek para ile alınıyor ve tonikler sayesinde savaş esnasında karakterinizi ayakta tutabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emptybottle -- 16 Eylül 2010; 5:54:43 >

• oyunu yeni gordum.guzele benziyor.son birkaç gunumde oynuyayım bari.
  • beyler oyunda bir sorunum var.oyun indi client falan kuruldu oyun açıldı account a girdi ama enter a basınca hiç bir şey olmuyor?sorun nedir?

edit: sorun çözüldü.ama bir soru daha.oyunu nasıl tam ekran yapıcam?

edit:butun sorunlar cozuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jermutfimli -- 18 Eylül 2010; 11:01:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofinindünyası

quote:

oyuna yeni map geldi

AA (aiplane assault)

mapın adından anladım güzel zevkli bir map olduğunu ama artık kesinlikle oynamıyorum oyunu.iyice paraya dökmüşler tamamen.
    ilk 10 milyon oyuncuya kadar FREE CARTOON SHOOTER dediler, (ki bende bu 10 milyonun içindeyim, betadada oynuyordum) 10 milyon oyuncuyu geçince hemen oyunu paraya dökme girişimlerine girdiler.dün oyuna bi girip baktım, serverda para yatırmamış bir ben vardım.oynanmaz yani.para yatıracaksanız ayrı ama bana saçma geliyor.oyun şuan öyle bir biçimdeki, ne kadar para yatırırsan o kadar başarılı olursun.en basitinden tonikleri örnek vereyim, tonikler gerçek para ile alınıyor ve tonikler sayesinde savaş esnasında karakterinizi ayakta tutabiliyorsunuz.

soldier team kurulabilirse bf siz oynanır

• up :)
  • Yha arkadaşlar ben 13 lvl gunnerim m 249 um var skillerde neye versem yaa lütfen yardımmm
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.