Şimdi Ara

Battlefield Heroes (Ayrıntılı Rehber) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
49.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • millet bir tane karakter açtım diğer karakteri nasıl açabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangershark -- 6 Haziran 2010; 19:27:34 >
  • ilk zamanlar commando ile ortalığı anasını ağlatıyorduk. silahların gücünü düşürdüler sonra

e-pin olsa alıcam ama alamıyorum. hangi akla hizmet e-pin çıkarmıyorlar anlamak güç.

bir de şu modern silahları getirmeleri tam bir saçmalık oldu.

nickim chengoXiao dur.

profilim:

http://www.battlefieldheroes.com/heroes/204556003
  • @sofinindünyası Nexon ApeX diye BFH ve TF2 benzeri bi oyun çıkaracak yakında. Ben onu bekliyorum. Nexon paraya düşkün bir şirket değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pwnz`

@sofinindünyası Nexon ApeX diye BFH ve TF2 benzeri bi oyun çıkaracak yakında. Ben onu bekliyorum. Nexon paraya düşkün bir şirket değil.

ea gameste başta paraya düşkün değildi, free game diye dağıtıyordu oyunu ama

geçen bfh nin kendi ingilizce forumunda topic açtım, başta free game diye dağıtmıştınız ne oldu şimdi bakın tüm oyundaki dengeyi bozdunuz para yatırılmadan oynanmıyor dedim, yeni gelen silahları eleştirdim.parası olmayan hep ezilecekmi dedim.10 dakika içinde 20 den fazla cevap geldi, tartıştık biraz ama fazla uzun sürmedi, daha sonra mod gelip konuyu sildi oyuna para yatırma konusunu eleştirince konuda bana tembel popolu diyenler oldu , oyuna para yatırabilmem için gidip iş bulmamı söylediler fakat Türkiye'nin durumunu bilmeden konuşuyorlar tabii

• Rehberi Gördüm Ve bi deniyim dedim su anda kuruyorum.
  • Oyun Harika şiddetle tavsiye ediyorum çok zevkli. Rehber İçinde Çook Teşekkürler acayip işime yaradı.
  • oyun güzel de yarım saat vur vur adam ölmüyo sniperle bile en az 2 atıyo
  • sofinindünyası Benim Oyundaki Nickim:FixX35 sn eklersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FixX. -- 14 Haziran 2010; 6:42:35 >
  • 2 aydir severek oynuyorum Cok Zevkli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: I_nterpoL

2009 yılının en iyi bedava multiplayer oyunu seçilen Battlefield Heroes.

7 aydan fazladır oynuyorum. Bence süper eğlenceli bir oyun.

Grafikler Team Fortress 2 tarzında. Bu tarza ne diyorlar bilmiyorum ama SS lerden anlarsınız

Kayıt için :

https://www.battlefieldheroes.com/user/register

Oyunu yüklemek için :

http://www.battlefieldheroes.com/

Login olduktan sonra ana sayfadan Play Now tuşuna basıyorsunuz. Otomatik olarak internet tarayıcınız neyse (ie veya firefox olması lazım) kendi kuruyor.

Oyuna her seferinde sitesinden giriyorsunuz. İlk login oluyorsunuz sonra Play Now a basıyorsunuz. Kendi açılıyor.

Karakterimizide siteden yaratıyoruz. Sağ üst köşede Creat a Hero ya tıkladığmızda karakter yaratma ekranı karşımıza geliyor.

2 Takım Var.

Amerikalılar ve Almanlar. İstediğinizi seçin.

Oyunda 3 Sınıf var.

1. Commando (benim olduğum sınıftır. o yüzden ayrıntılı anlattım)

Bıçak ve dürbünlü tüfek kullanır. 80 HP leri vardır. Hızlıdırlar. Başlangıçta verdiği skilli Stealth tır.

Skilleri:

Stealth : Görülmezliktir. 1. seviyedeyken 20 metre menzili vardır. 20 metre içinde düşman sizi görür. upladıkça bu oran düşer. benimki max ve dibime gelmeden göremiyorlar. Komandonun olmazsa olmazı.

Elixir : Hızlı koşma skillidir. Anca sağladıkları bu kadar değildir. Koşarken arkanıda toz bulutu oluşturur ve düşmanın sizi görmesini engeller. Ayrıca kalkan şeklinde ek +can verir. Upladıkça hepsinin oranları artar.
    Çok kullanışlı bir skilldir.

Poisoned Blade : Bıçak ile kullanılır. Silkroaddan el yakma gibi çalışır. Skille basarsın ve bıçağı karşıdakine sapladığında adam zehirlenir. 1. seviyede canı 5, 5, 5 götürür. Bu oran uplandıkça artar. Max seviyede 15, 15, 15 götürür.

Mark Target : Görüş alanınızdaki oyuncuları (görünmez olan komandolar dahil) işaretler. Bu işaret her yerden gözükür ve sizin skill lvlinize göre 5 ila 10 saniye sürer. Skill lvli bir ise sadece bir kişiyi işaretler. Upladıkça bu sayı artar.

Troop Trap : C4 gibidir ama mayın gibi çalışır. Kurarsın, adam yanına geldimi patlar. Max seviyede 50-60 HP rahat götürür.

Piercing Shot : Tüfeğimizin daha güçlü vurmasını sağlar. Skill seviyesine göre buna bastığımızda tüfek ile daha fazla vururuz. Max seviyede normalin 2 katından fazla vurmamızı sağlar. Upladıkça gücü ve süresi artar. (ortalama 5 sn)

2. Gunner

Ağır makinalı tüfek kullanır. HP si 150 dir. Oldukça ağır hareket ederler. Başlangıçta verdiği skilli Hero Shield dır.

Skilleri:

Leg it : Hızlı koşmadır ama commandodakinden farklıdır. Arkasından toz dumanı çıkarmaz ve kalkan sağlamaz. Fakat Maxladıkça süresi uzar. Max seviyede 12 saniye sürer. Gunnerlar için önemlidir.

Frenzy Fire : Makinalı tüfeğimizin güçlü vurmasını sağlar. Bu skille bastığmızda daha kuvvetli vururuz.

I Eats Grenades : Açıkçası bilmiyorum.

Hero Shield : Bastığınızda size ek HP sağlar. Maxladıkça HP si artar.

Explosive Keg : Varil şeklinde bomba atar. Max seviyesi çok iyi HP götürür. Ayrıca yanında patlayan düşmanı 4-5 saniye yavaşlatır.

3. Soldier

Hafif makinalı tüfek kullanır. HP si 110 dur. Commandoya göre daha yavaş, gunner a göre daha hızlıdır. Başlangıçta verdiği skill Combat Medicine dir.

Skilleri:

6th Sense : Kullananı çok gördüm ama ne işe yaradığını bilmiyorum

Burning Bullets : Bildiğiniz el yakmadır. Tüfek ile kullanılır. Mermi karşıdaki adama deydiği an adam yanmaya başlar. Commandodaki zehir gibidir.

Combat Medicine : HP nizi tek seferde arttırır. 5 metre çevrenizdekilerede etki eder. Max hali %50 enerjiyi tekrar doldurur. Kullanışlıdır.

Grenade Spam : El bombasıdır. 1. seviyede 1 tane atar. Max seviyede 5 tane atar. İyi HP götürür.

Blasting Strike : Düşmanı uçurur. 10 metra çapta işe yarar. Skill seviyesine göre daha iler uçurur

Sınıflar böyle.

Not: Skilleri upladıkça tekrar kullanma süreleri düşer.

Oyuna girince charımız seçiyoruz. Sağ üstte Play Now deyince biraz bekledikten sonra bizi otomatik olarak herhangi bir servera atıyor (server ı biz seçmiyoruz ama istersek girdiğimiz serverı kaydedip tekrar ona girebiliriz. bence hiç gereği yok)

Arkadaşlarınızla oynamak için ise;

Yine kendi sitesinden arkaşınızı friende ekliyorsunuz. Oyuna girdiğinizde üstteki menüden friende tıklıyorsunuz. Burdan arkadaşınızın olduğu servera girebilirsiniz (arkadaşınızın daha önce girmiş olması lazım)

Oyunun amacı Battlefield da olduğu gibi bir harita ve bayraklar var.
    Hangi takımdaysan ona göre bayrakları almaya çalışıyorsun.
    50-50 başlıyor oyun. her ölen adam için -1 düşüyor. 0 olan kaybediyor.

2 lvl de bir size Honor Point veriyor. Bununla skill açıp uplayabiliyorsunuz.

Oynadıkça paranız artıyor. (ancak bu para pek işinize yaramıyor)

Yüksek biyerden atladığınızda tekrar space e basmanız lazım yoksa yere çakılıyorsunuz. Space e basınca paraşüt açılıyor

Benim başladığım zamanlarda Store daha ucuzdu. Şimdi kazıklaştırdılar. Oyun biraz daha paraya döndü.

Store den yara bandı, araçlar için tamir kiti ve birkaç oyun parasıyla satılan item alabilirsiniz. Birde smiley hareketler.

Smiley hareketleri oyun içerisinde Q ya basarak yapıyoruz. Gerçek para ile alınanları süperdir başlangıçta "wave", "i need a ride", "i need a macig" diyen smileyler veriyor. Store dende 3 tane alabiliyorsunuz. Geri kalan gerçek para ile.

Unutmadan itemler 1 günlük ve 3 günlük. (eskiden 1 aylık ve 7 günlüktü)

Battlefunds (gerçek para) almak için paypal ınız olması lazım. Henüz e-pin sistemi yok.

Battlefunds ile üstünüze cici cici itemler, elinize daha güçlü silahlar, daha güzel smiley hareketler alabilirsiniz. (süresizde alabilirsiniz)

6 tane harita var şuan. Yeni updateler ile ekleniyor. (ben başladığımda 4 tü, ilk açıldığında 2)

Seaside Skirmish (büyük hartadır. araçlıdır)
    Buccaneer Bay (büyük haritadır. araçlıdır)
    Coastal Class (orta boy haritadır. sadece jip vardır)
    Victory Village (orta boy haritadır. sadece jip vardır)
    Riverside Rush (küçük boy haritadır. araç yoktur)
    Sunset Showdown (büyük haritadır. bol bol araç vardır)

Bir yeni harita daha eklendi. Adı Midnight Mayhem

Bundaki amaç diğerleri gibi bayrak kapmak değil. Ortada bir tane roket var. İki takımda 5:00 dk lık bir süre ile başlıyor. Kim roketi ele geçirirse (bayrak gibi ele geçiriliyor) onun süresi düşmeye başlıyor. Kim ilk 0 a ulaşırsa o kazanıyor. Oldukça zevkli bir bölüm. Tam bir meydan savaşına tanıklık edebiliyorsunuz.

Araçlar : jip, tank ve uçak.

Oyun içinde görevlerde vardır. Bazen hırs yaptırır ama belli zaman sonra yapılması çoz zorlaşıyor

Ayrıca sitesinde karakterinizin her türlü istatisliği vardır. Hangi silahı ne kadar kullandınız, kaç adamı ne şekilde öldürdünüz, hangi mapta ne kadar oynadınız, kaçını kazandınız kaçını kaybettiniz vs. vs.
    Burayada siteye login olduktan sonra nickinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirisiniz.

Grafikler : Very low da pc yi zorlamıyor ama üstü için iyi bir pc niz olması lazım. High grafikler muhteşemdir.

Trailer :

http://www.youtube.com/watch?v=dsTT5J8DSds

Birkaç SS :

Battlefield Heroes (Ayrıntılı Rehber)

Alıntı değildir.

Tşkler Kardeş Gercekten Güzel...

• Bende baslıcam isimlerinizi verin beraber oynayalım
  • Ya oyunun boyutu ne kadar siteden play now ddedim yüklemeye basladı hala yüklüyo şuanda yüklenen dosyanın boyutu 725 mb
  • ya oyunu kurdum sonra oyuna tesadüfen girdim D: kapattım bilgisayarı simsi girmeye calısıyorum giremiyorum . Sitesinden play now a tıklıyorum acılmyo oyun ne yapıcam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofinindünyası

oyun büyük güncellemeden sonra bayağı bir değişmiş, oyun ilk açıldığından (beta halindeyken) büyük güncellemeye kadar az oynamadım bu oyunu

fakat büyük güncellemeden sonra ea games paragöz olduğunu ortaya koydu ve bedava diye dağıttığı oyunu paralı oyuna dönüştürmeyi başardı.bu büyük güncellemeden sonra yeni silahlar, yeni ekipmanlar vs. geldi ve normal ekipmanların fiyatları arttı, oyuna para yatırmadan başarılı olmak imkansıza yaklaştıki bende bu anda oyunu bıraktım.zaten ea games oyunu paraya yatırınca oyunun forumunda sadece ben değil diğer boykotçularda oyunu beraber bırakmış olduk :D
    fakat bir süre sonra yeni haritalar vs. geldiğini görünce yeniden başladım, şuan hala oynuyorum.oyunda 30 level commando yapmayı başarabildim,(hayli zor bir olay oyundaki son seviye 30. seviye ve bunu yapmak için oyuna bayağı bir zaman harcamak gerekiyor.) ayrıca oyunda becerilerimde bir hayli gelişti.açıkcası oyun fazla sarmıyor.yani 30 level 'a kadar geldim tamam, ama öyle herkesi sarabilecek bir oyun değil.yani ara sıra girip kafa dağıtmak için oynanabilir diyebiliriz.saranı sarar ama orasını bilemem mesala beni baya bi sardı.öncelikle çizgi film tarzı bir oyun ve , çizgi filmdende farkı yok.öyle elinize sniper tüfeğini aldınız, adama kafadan tek headshot atabileceğinizi düşünmeyin.oyun gerçekçi değil kısaca.şuana kadar oyuna hiç para yatırmadım ve yatırmayacağımda.default , ön ayarlı silahlarımla oynuyorum oyunu.
    neyse , yorumlarımı yazayım dedim işte, oyun şuan çok daha iyi durumda.şuan oyunda dünya kupası olayı var ve oyun içine top, kırmızı kart, çeşitli futbol ekipmanları vs. geldi.ayrıca kendi ülkenizinde yüz boyamasını alıp yüzünüzü vs. boyayıp oyun içinde ülkenizi destekleyebiliyorsunuz.

oyuna başlayacaksanız, oyun içinde para yatırmadığınız sürece bir adaletsizlik olduğu hissine kapılabilirsiniz.bunu baştan söyleyeyim.mesala oyuna para yatırıp health tonic denilen şeyden alanlar var, adamlar yatırıyorlar 20 dolar, tonic i bastıkları anda sizden daha fazla hp ye sahip oluyorlar.ve daha bir çok şey.

hayır bende bu zamana kadar para yatırırdım fakat, 10 dolar 20 dolar dan değilde, zamanında bu işin boykotuna katıldığım için yapmıyorum zevk meselesi yani, ben asla online oyunlara para yatırmam orjinal oyunda almıyorum zaten

oyuna başlamak isteyenler benim referral linkimden kayıt olup oyunu indirirlerse, onlar 7 level olduklarında onlar 1 günlük tecrübe puanı arttırıcı (xp boost) kazanıyorlar, yani benim referalimle kayıt olup oynadıklarında 7 levelden itibaren 1 gün boyunca daha hızlı level atlıyorlar. ve bende onları kayıt ettirip 7 level yaptığım için 1350 valor point gibi birşey alıyorum.

buyrun referral linkim :

http://www.battlefieldheroes.com/ref/2288874612

oyunu oynayan arkadaşlarımı beklerim.aşağıda profilimin linkini verdim, oradan beni [ Player : Peace|TR + ] bölümünden arkadaş ekleyebilirler.türkler aslında oyunda çok, çoğu türkde oyunda türk yok diye oyundan sıkılıyor ama hiçbir türk birbirini arkadaş eklemiyor.

http://www.battlefieldheroes.com/heroes/199965994

@dangershark

battlefieldheroes.com 'dan hesabına giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ üst köşesinde Create A hero butonunu kullan.

@inek möö

evet soldier akar commando açtığıma pişmanım oyunu o kadar oynadıktan sonra aslında en iyi class 'ın soldier olduğunu anladım.en azından şimdi böyle.birçok güncelleme oldu, benim oynadığım eski zamanlarda commando çok güçlüydü.sonra uptadeler geldi, commando nun silahlarının gücü azaltıldı.şuan gunner ve soldier rövanşta.oynama tarzına göre hangisinin daha iyi olduğu tartışılır.ben soldier diyorum ama.

sağol açtım 15 level gunner 11 level komando 5 levelde soldier var bu arada adım gastueula

• arada giriyorum ben gene Silahlarin Fiyati acayip artti Oyunda Zaten Cok fazlada Para da kasılmıyor...
    Ezik silahlarla adamlari öldürmeye çalisiyoz bazi adamlar var 5 kişi adamı taradığımız halde ölmüyor 5 imizide öldürüyor :S Saçmalamaya başladilar
  • eskiden oynardım para ile bişe alınmadan once
  • 11lvl commando açtım commanda bence oynamayı bilene en iyi karakter

bu gidişle bende bf alıcam adam bf bıçagı ile tek atıyo
  • beyler kredi kartı ile bf alırken ilk aşamada bilgileri girdik

daha sonra ne yapıcaz yani nasıl yuklenicek internetden bakıp bf nin oldunu mu görücez

lütfen acil yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofinindünyası

quote:

I Eats Grenades : Açıkçası bilmiyorum.

adındanda anlaşılacağı gibi etraftaki bombaları yer.ve bombaları yedikçe, küçük bir miktar toplam canınıza ekleniyor.bu özelliği geliştirdikçe her bombadan gelen HP de buna bağlı olarak artıyor.ayrıca geliştirdikçe etraftaki bombaları yeme menzilinizde artıyor.gerçekten kullanışlı bir özellik.

bu özellik etraftaki TNT leri, troop trapları, Tank Toplarını , aynı zamanda bazuka toplarını ve gunnerların keg leri ile soldierların el bombalarını yemenizi sağlar.

nerelerde kullanılır ?

troop trap gördünüz, bunu açın ve troop trapın üstüne yürüyün.tabii troop trap patladıktan sonra bu özelliği açmanızın bir özelliği olmaz troop trap ortadan kaybolur ve canınız geliştirme seviyenize göre bir miktar artar. dikkat, kendi commandolarınızın troop traplarını yiyemessiniz ve bunun için boşuna uğraşmayın.royal army'nin troop trapları açık renk, national army 'nin troop trapları koyu renktedir.buradan ayırt edebilirsiniz.

eğer yüksek miktarda i eats grenades sahibi bir gunnersanız, yenilmez bir tankın pilotu olabilirsiniz
    örneğin, bir tankı kullanıyorsunuz ve karşı takımdan hain biri size TNT yapıştırdı.dert etmeyin.uygun bir yere gittikten sonra (ki bunun için zamanınız olur çünkü TNT nin belirli bir patlama süresi vardır bunu sesinden anlarsınız) F2 tuşuna basarak tankın üst kısmına geçip i eats grenades i çalıştırın.tnt ler ortadan kaybolacaktır.
    ayrıca size bazuka ile saldıran gunnerlara karşıda kullanabilirsiniz.

bir tank ile karşı karşıyaysanız, tank sizi ya ezmeye çalışacaktır yada sizi top yağmuruna tutacaktır.ezmeden kaçabilirseniz ve gunnersanız, i eats grenades özelliğiniz açık olduğu sürece tank size topları ile zarar veremez.hatta tank sizi top yağmuruna tuttukça canınız artacaktır.bu özelliği oyun içinde herkes bilmez (özellikle düşük lvl lar)ve bilenlerde tank kullanırlarken gunnerlardan korkmaları gerektiklerini akıllarından çıkarmazlar
    tank topları size zarar vermediği sürece, bu zaman içerisinde elinizdeki bazuka ile tankı havaya uçurabilirsiniz.

gunner size keg attı , bu durumda doğru zamanlama yaparak i eats grenades açarsanız gunnerın varilini mideye indirirsiniz
    fakat bunun için doğru zamanlama gerek, özellikle yüksek lvl larda bunu önlemek için keg ' i bir anda atarlar ve arkasından hemen bazukayı yollarlar, bu sizin kegden kaçmanızı önlemek içindir.

soldierların grenade spamlarından ve tekli el bombalarındanda bu özelliği açarak kurtulabilirsiniz.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

rehbere katkım olsun dedim

Çok teşekkür ederim 19 level soldierım ve 9 level Gunnerım olmasına rağmen çok az kullandığım için bilniyordum bu özelliği. Bir de Gunnerlar binaların tepesine çıkarken bazuka attıktan sonra nasıl o kadar rahat çıkıyorlar anlamıyorum ben iki saat space e basıyorum yukarı çıkmak için anca ikinci denememde falan oluyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.