Şimdi Ara

Battlefield Heroes (Ayrıntılı Rehber) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
49.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adım KooMaNDoo ve 4lvl komandoyum. Soldier denedim pek güzel değil en iyileri komando ve gunner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *iNFo*

Adım KooMaNDoo ve 4lvl komandoyum. Soldier denedim pek güzel değil en iyileri komando ve gunner.

Aslında soldier da güzel burning bullets kullanınca oyunda önüne gelenin çırasını yakar elemanlar
  • Burning bulletsi denemedim belki denersem fikrim değişir. Sormak istediğim birşey var. İstediğimiz odaya giremiyor muyuz? Hep kendi otomatik seçiyor ben istediğim haritali bir odaya girmek istiyorum ya da arkadaşımla aynı odaya girmek istiyorum olmuyor.
  • bende7 lvl dım soldier ve burning bullets iyi sayılır ama en çok uzağa atma skili vardi o işime yarıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: *iNFo*

Burning bulletsi denemedim belki denersem fikrim değişir. Sormak istediğim birşey var. İstediğimiz odaya giremiyor muyuz? Hep kendi otomatik seçiyor ben istediğim haritali bir odaya girmek istiyorum ya da arkadaşımla aynı odaya girmek istiyorum olmuyor.

Oyunda istedğin haritaya girmek gibi bir olay yok ama tam olarak ona benzer bir şey var. Oyun esnasında TAB ve F5 tuşlarına aynı anda basıp girdiğin serverı kaydedebilir ve daha sonra girmek istediğnde oyuna girişte açılan seçeneklerden options seçeneğinin altında olan Connect to server ın altındaki bookmarksdan kaydettiğin servera sonradan tekrar tekrar girebilirsin.
  • Hımm işime yaradı sağol.
  • Güncel. Birkaç eksik ve yanlış yeri düzelttim
  • arkadaşlar oyunun boyutu ne kadar acaba ona göre dl edicem bende??
  • quote:

Orijinalden alıntı: samanasuke23

arkadaşlar oyunun boyutu ne kadar acaba ona göre dl edicem bende??

Ben indirdinğimde 360mb idi. Şimdi kaç bilmiyorum ama fazla değildir
  • Kardeş Bir Karakteri Nasıl Silebiliriz Acaba Bir Bilgin Varmı???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoRd-Of-LoRd -- 6 Mart 2010; 12:27:39 >
  • Karakter silemiyorsunuz malesef ama BF çekerseniz 4 ten fazla karakter açabiliyorsunuz diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I_nterpoL

Karakter silemiyorsunuz malesef ama BF çekerseniz 4 ten fazla karakter açabiliyorsunuz diye biliyorum.

Olsaydı Daha Güzel Olacakmış Ama Neyseee Yüklensinde Bir Bakalım Güzelmi
  • BF de sadece kredi kartıyla alınabiliyor çok sinir oldum kredi kartı olmayan oyunda ezik oluyor.
  • Ya o kadar oynuyorum para kasılmıyor exp iyide para neden bu kadar az geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: WockeeZ

BF de sadece kredi kartıyla alınabiliyor çok sinir oldum kredi kartı olmayan oyunda ezik oluyor.

Evet, e-pin getirmediler bir türlü, bende bişey alamıyorum.
  • her seferinde en az 1 saat oyunun yüklenmesinin bekliyorum bir çözüm yolu var mı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

Ya o kadar oynuyorum para kasılmıyor exp iyide para neden bu kadar az geliyor

oyuncuları battlefunds almaya yönlendiriyorlar

quote:

Orijinalden alıntı: dogcat33

her seferinde en az 1 saat oyunun yüklenmesinin bekliyorum bir çözüm yolu var mı ??

oyun internet tarayıcının üzerine kuruluyor. ayrıca kurarken sende pc nde biyer belirtiyorsun. bu belirttiğin yerden bir şekilde siliniyor olabilir. farklı bir tarayıcıdan giriyor olabilirisin.

mozilladan girmeni tavsiye ederim. eklentiler menüsünden kontrol edebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: I_nterpoL

quote:

Orijinalden alıntı: dogcat33

her seferinde en az 1 saat oyunun yüklenmesinin bekliyorum bir çözüm yolu var mı ??

oyun internet tarayıcının üzerine kuruluyor. ayrıca kurarken sende pc nde biyer belirtiyorsun. bu belirttiğin yerden bir şekilde siliniyor olabilir. farklı bir tarayıcıdan giriyor olabilirisin.

mozilladan girmeni tavsiye ederim. eklentiler menüsünden kontrol edebilirsin.

Saol da buldum zaten bilgisayarı yeniden başlatınca oluyor
  • Oyun çok zevkli diğer rpgler gibi fazla sarmıyor ama ara sıra kafa dağıtmak için girilebilir 11 level commandoyum en iyi sınıf bence commando
  • ben JamesThomass 11 lvl soldier ım en iyi sınıf soldier bence
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.