Şimdi Ara

Battlefield Heroes (Ayrıntılı Rehber) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
49.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 1 sene önce bende oynamıştım güzeldi fakat ttnet sağolsun bıktırmıştı. Şimdi yeni karakter açtım Nick: CanAydogan - Alman Komando ile yeniden başlıyorum. Oyunda görüşmek üzere.
  • Xsha0nTr ile oynuyorum çoğunlukla national soldier ekleyin
  • Bu ne ya oyun noob doldu...
  • byler yeni basladım en iyi karetker hangisi bn comando açtm ama rahat deil sizce ne açmalıyım........aiclllll yardıııııım
  • Hepsini tek tek aç dene kafana hangisi uygunsada onu kullan.
  • arkadaşlar sürekli "you were kicked by punkbuster" yazıyor oyunu 5dakika oynayamadan atıyor neden atıyo oyun beni yardımcı olursanız sevinirim=/ Punkbuster yükledim oyunu tanıttım güncelledim ama hayla aynı sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ouzhan2011 -- 30 Nisan 2011; 3:03:46 >
  • bence en iyi sınıf soilder uzaktan otomatikle yakındanda pompalıyla 25 30 allah ne verdiyse :D çok zevkli bi oyun şu an kapalı bakımdamı acep
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpHinx.

bence en iyi sınıf soilder uzaktan otomatikle yakındanda pompalıyla 25 30 allah ne verdiyse :D çok zevkli bi oyun şu an kapalı bakımdamı acep

Evet oyun suan bakimda ama 1 gunden fazla surdu bakimi... Bu arada oyun nickim: .EMNESTY , .:EMNESTY:. adli karakterimi kullaniyorum.
  • emnesty oyun şuan açık ve seni ekledim ben Oshuruklu :D
  • bir şey diycem bu resimleri nası çekiyon öğrenebilir miyim
  • up, oyunu indiriyorum şuan bakalım nasıl birşeymiş
  • 2 yılı aşkın önce geceleri zevkine oynardım. sonra bırakmıştım. şimdi tekrar başladım. bugün kirilenkoya %82 indirim var. 60 lira çekeceğim fakat nasıl çekeceğimi bilmiyorum. bilen biri var mı? paypaldan almayı düşünüyorum.
  • arkadaşlar bu pb yuzune zırt pırt atılıyorum dunde oyuna ılk gırısımde 2 kere atıldım snr gırdım saatlerce oynadım yıne aynı muhabbet bunu nasıl halledecem herhangı bı hıle hack vs kullanmadım pc dede bulunmaz fakan şu ucretsız funds ıcın bısıler ındırmısdım pc ye orda onerdıklerı acaba onlardan dolayımı anlamadım bı yardım edın
  • gençler ben oyuna yeni balıçam inşallah bana tür server ları önerirseniz memnun olurum :D
  • Uzun zamandır oynamıyorum bende başlayıyayım bari 19 Level Gunnerim vardı ama Ayrı kasmayı düşünüyorum :)
  • Forum hemen sönmüş arkadaşlar;Wolfteam oynayacağıma bunu oynamaya karar verdim 7 LVL Commanderim vardı.Gunners açtım şimdi.Eskiden Komando çok güçlüydü ne olmuş ona ya?
  • Oyun ilk çıktığında oynuyordum uzun bi ara verdim ve yeniden başlamayı kararlaştırdım 1-2 sorum olacak bu funds'la alınan setler süresizmi oluyor acaba ? ve birde bu funds'u sms'le almak istenildiğinde neden çalışmıyor bir bilginiz varmı ?
  • SMS'le Funds alma olayına bugün baktım tesadüfen, artık çalışıyor. SMS ile Funds alabilirsiniz. Bir de Funds ile alınan setler süresizdir

EDIT: Daha önce ödeme sçeneği olarak SMS'e basınca çıkmıyordu bir şey. Şimdi 6 liralık ve 19 liralık seçenekler çıkınca alınıyor sandım. Yanlış bilgi verdim. SMS ile almak hala mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PartizanMLKM -- 17 Ağustos 2012; 11:12:13 >
  • Kısaca fikirlerimi özetlemem gerekirse;
    Oyundan öldürme skoru ile zevk alıyorsanız ya da amacınız bu ise Topçu (Gunner) sınıfı oynamakta fayda var.
    Oyunculuğunuz ile öne çıkmak veya daha ince işler yapmak istiyorsanız Komando, ikisinin ortası ise Asker mantıklı olacaktır.
    Tabii çoğu kişi birden çok hero açtığından bu üç sınıftan da keyif alıyorlardır.

Oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabiliyoruz ve server'larda sıklıkla Türk oyunculara rastayabilirsiniz, genelde chat ekranındaki Türkçe nick'lerden veya mesajlardan görebiliyoruz.
    Oyunda kazanacağınız VP ler aslında çok işe yarıyor denemez, çünkü zaten kısıtlı olarak kazanabildiğiniz bu puanlarla mağazadan eşya satın almak oldukça zor ve alabildikleriniz ise 1 veya 3 gün gibi süre sınırlı. Örnek vermek gerekirse, bandaj setleri normalde 100 kullanımlık bir set iken VP ile aldığınızda 10'luk olarak geliyor.
    İşin özeti EA tamamen oyuncuları gerçek para ile FUND almaya zorluyor ve ancak gerçek para kullanarak karakterinizi çok güçlü bir hale getirebilirsiniz.
    Burada tabii ki mağazadan alınan iyi silahların, eşyaların vb. önemi ortaya çıkıyor, yani level birinci derecede önemli değil, zaten level açısından biribirine yakın oyuncular server'larda oynuyorlar. Farkı mağazadan alınan eşyalar yaratıyor.

Satış kısmından FUND ile bile herşeyi sınırsız sürede kullanımla alamıyorsunuz, daha doğrusu örnek olarak alacağınız bir silahın kullanım süresi açısından farklı satış fiyatları oluyor, dolayısıyla sınırsız kullanım için daha çok para ödemeniz gerekiyor. Kıyafet setlerinde genellikle kullanım sınırsız oluyor.

Oyun genel olarak zevkli denebilir, çok uzun süreler oynanabilecek bir oyun mu tartışılır, ancak ara ara girip, hatta hiç para harcamadan bile zaman zaman keyif alınabilir.
    Birkaç tanıdık arkadaşla aynı anda aynı server a girip, takım çalışması yapmak da ayrı bir keyif olabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.