Şimdi Ara

Battlefield Bad Company 2 (DH ANA KONU) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
1
Favori
31.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabii burada Fotoğraf makinesinin de biraz büyüsü var. Özellikle akustik bir ayar kullanıyorsanız ve ışıklandırma düzeyini iyi yakalarsanız resimlerde kaliteli çıkar... Bazen kendi çektiğim resimler, çıplak gözle gördüğüm kadar güzel çıkıyor... Mesela geçen hafta yeni bir kamera almıştım, özellikle bu olayı test ettim. Televizyon ile Kameranız arasında biraz mesafe olması lazım. Ekranın dibine çok girerseniz, kameranın seçiciliği görüntü yaklaştığı için daha fazla odaklanarak, hassaslaşıyor bu yüzden yakından çekilen resimler pek iyi olmaz.. ;)

Resim çekerken mutlaka kamera ile ekran arasında mesafe olsun. Bunun en iyi açısı, ekrana odaklandığınız zaman Televizyonun veya Monitörünüzün kenar çerçeveleri kameranın köşelerinde hafifçe gözüksün. Daha iyi kalite alacağınızı garanti ederim... Örnek olarak ;

Battlefield Bad Company 2 (DH ANA KONU)

• Gayet net çıkmış gerçekten, dedim zaten o makine kaliteli bayağı. :D Siyah kısımları da çok iyi veriyor, en önemli şeylerden biride makinenin siyahı iyi vermesi.. Yalnız ayarlarda biraz değişiklik var, Gün ışığı modu açık sanırım birde onu kapatmayı dene. Belki o zaman sıcak renkten çıkartır görüntüyü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 1 Mart 2010; 1:04:56 >
  • Yok açık değil hocam,normalde böyle ekran görüntüsü değil,kendimizi çektiğimiz zaman inanılmaz net kırmızılık falan yok fakat böyle oyundan görüntüleri çekince oluyor hafif kırmızılık,20-30 tane mod var bayağı bir karışık sanırım çözümü yok onun böyle de güzel gibi zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 1 Mart 2010; 1:19:54 >
  • O sanırım monitörün verdiği ışık ile alakalı, kameranın merceğine renkler fazla yansıyor. Ama netlik olarak güzel çekiyor kamera hayırlı olsun.. ;) Şu monitörün çözünürlük ayarı kaçtır bu arada ?
  • SolidEye007

Örnek verdiğiniz resimler hangi oyundan alıntı ??
  • Resimler Heavy Rain adlı oyundan.. ;)
  • Bu da iyi çıktı galiba

Şu Bad Company 2 Pal düşse de ssleri koysak merak ettim nasıl çıkacak diye
  • Şimdi oyunda offline multiplayer var mı? Coop olsaydı ne güzel olurdu
  • Maalesef offline mp yok.
  • 22'' Lcd monitoru olanlar bence hiç HDTV'yle uğraşmasın.
    Çünkü ekran genişledikçe görsel anlamda tatmin olmak çok zorlaşıyor...
  • Hocam sanırım başardım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: adnan1905

22'' Lcd monitoru olanlar bence hiç HDTV'yle uğraşmasın.
    Çünkü ekran genişledikçe görsel anlamda tatmin olmak çok zorlaşıyor...

Aynen, oyunların geneli hatta tamamı 720p olduğu için büyük ekranlarda görüntü yayılıyor, özellikle benim tv gibi 132 ekransa durum daha vahim ama benim tv de 1080p bluray film izlemenin keyfine doyum olmuyor, orasıda ayrı tabi... Keşke oyunlarda 1080p çıksaydı, gerçi Uncharted, Killzone 2, MGS 4 ve Gears of War da görüntü gerçekten inanılmazdı...

@SolidEye007

Ayar önerin için çok teşekkürler, yanlız benim tv nin ayarları farklı, ben de forumda arattım ve bir arkadaşın önerisini uyguladım, görüntü biraz da olsa fark etti. Tabi bir de benim makina eski hdmi çıkışı yok komponent kablo ile bağlı tv ye bunuda etkisi vardır heralde...

• pal düşmeden 1. oyunu bitireyim dedim bende. baya ilerledim. bitmek üzere sanırım.

iyi oyun ya fena değil. ama ne bileyim. hit bi oyun değil tabi. gördüğüm kadarıyla 2. oyunda üzerine çok şey katmışlar. bu yüzden baya bi kazanacak gibi duruyo.
  • Ayın1. oldu ama hala PAL yok. Çıldırmamak elde değil....
  • Resident Evil 5 Gold Edition'da yok hala. Çıldırmamak elde değil. Warez'ciler uyuyor anlaşılan.
  • ya goldun normalden farkı ne ? 2 kerem i 3 keremi ne bitirdim bida oynamak gelmiyo içimden ama baya bekleniyo merak ettim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: madozan

ya goldun normalden farkı ne ? 2 kerem i 3 keremi ne bitirdim bida oynamak gelmiyo içimden ama baya bekleniyo merak ettim :D

Bir nevi yeni oyun gibi ama kısa sürüyormuş.

RE5'den öncesini konu alıyor ve zaman zaman RE5 oynuyor hissine kapılacağız. :)

Görmediğimiz yerleri ve bilmediğimiz gizli ayrıntıları falan öğreneceğiz.
  • 2 SSde benden gelsin Pc versiyonundan,oyun harika olmuş arkdaşlar bayılacaksınız,açık alanlı bi Modern Warfare gibi tabi çok daha gerçekçi kontrolleriyle

• Oyun 4 saat 50 dakika sürdü demiştim aslında 1 saat kadarda videolar var 3 saat 50 dakika sürüyor desem tam olur.Alacak kişi Multiplayer için alsın.

PAL Çıkış tarihi : 2 gün sonra,2 gün daha sabredin ne olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgiray -- 1 Mart 2010; 16:00:52 >
  • Single Player modu hiç sarmadı.Banlı olmasaydım multisinden şaşmazdım...

Zaten oyunun trailer'ları hep multiplayer üzerine hazırlanmış...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.