Şimdi Ara

Battlefield Bad Company 2 (DH ANA KONU) (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
1
Favori
31.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet oyun multi için tasarlanmış bu tür oyunları elde tutmak lazım.
  • JOSEPH_STALin ssler ıcın tesekkurler.
  • JOSEPH_STALin oyunu 2008 de oynamış, yoksa yapımcılardan biri mi? oyunla ilgili olarak grafikler gerçekten hoş ama bi pal düşmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 1 Mart 2010; 22:50:30 >
  • Pal halen yok cıldırcam
  • çok entresan oyun bu gun çıkıyo ve nete düşmedi :D
  • Arkadaşlar oyun bircok oyun satan mazalarda 5 olarak gözüküyor sanırım 5`de cıkıcak oyun ozamana kadar bekleyeceğiz. En geç ayın 5`de cıkacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReBRooW -- 2 Mart 2010; 9:41:33 >
  • Single'ı o kadar kısa mı ya ? Şaka gibi valla. :)

PAL düşsede oynasak artık...
  • Arkadaşlar bende Mixed Media Disc hatası veriyor? Bunun sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Single'ı o kadar kısa mı ya ? Şaka gibi valla. :)

ben tam bitirmedim şu an 3.göreve geldim ancak oyun çok zevkli
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Single'ı o kadar kısa mı ya ? Şaka gibi valla. :)

ben tam bitirmedim şu an 3.göreve geldim ancak oyun çok zevkli

Valla ben oyuna kaptırdım mı o oyunu 2 günde bitiririm. Bu oyun kısa ise eğer 1 günde bile biter ya. :S

Yeterki oyun sarsın beni o oyun en fazla 3 gün dayanır bana tabi belli bir yerde takılmazsam. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

2 SSde benden gelsin Pc versiyonundan,oyun harika olmuş arkdaşlar bayılacaksınız,açık alanlı bi Modern Warfare gibi tabi çok daha gerçekçi kontrolleriyle

Battlefield Bad Company 2 (DH ANA KONU)

Battlefield Bad Company 2 (DH ANA KONU)

Ağam ne yaptın sen yavv... Güzel resimler, oyun grafiksel olarak bayağı sağlam ya, geçen gün bende oynadım arkadaş sağ olsun.. Yalnız o yukarıdaki ATI logosu nedir anlamadım, oyunun kendisinde mi var o logo ??

Oyuna HARD'da başlayın arkadaşlar. ;) Normal veya Easy kurtarmıyor maalesef.. HARD yapınca, resmen siper almaktan ve taktik yapmaktan oyunun süresini uzatıyorsunuz, böylece gerçekçilik büyük anlamda artıyor. Oyun aslında uzun ömürlü belirteyim..
  • Bad Company'i hard'da bitirmiştim oyunu normalde bitirip 3-4 saatte bitti diye şikayet etmenin manası yok
  • Bende oyunu şimdi oynadım ntsc-u makinemde..Oyun beklediğimden kat kat daha iyi duruyor.Silah sesleri ve atmosfer gerçekten çok etkileyici.Kendimi savaş filmi izliyor gibi hissettim.Sessizce yürürken birden bir çatışma patlıyor gerçek gibi, siper alan alıyor alamayan ölüyor, ilk iki bölümü oynadım şimdilik, bakalım ilerde neler olucak. bf2 delisi olarak bunu live da oynamak vardı ki başından kalkmazdım..
  • Beyler bişey sorcam ben şimdi bu oyun resmi olarak çıktımı ben livada ingiltere olarak görünüyorumda live dalabilir miyim yoksa garanti olsun diye cumayı bekleyeyim mi online için?
  • Ya beyler oyun resmi olarak çıktımıı Live girip multi oynayalım mı?
  • quote:

ploff Rica ederim arkdaşım

Solid agam o logo oyundan deil yaw o kadar olurmu,reklamın bu kadarı Yeni driverı indirince belirdi orda nasıl kapatılacağını bilmiyorum,bütün kontrol paneli taradım bulamadım ayarını,çok rahatsız etmiyor açıkçası

Tüm PALcılara hayırlı olsun bu arada,ben sanırım sonlara epey bi yaklaştım,ilk oyunu biri normal diğeri hard olmak üzere 2 defa bitirmiştim,bunuda 2. defa hardda bitireceğim..

Bende diyorum Sponsor mu buldu kendine, ne yaptı... Hard'da çok güzel oluyor oyun, Easy'de savaşın ortasına giriyorsunuz gerçekçiliği biraz baltalıyor, bu sayede oyunun ömrü kısalıyor. Hard yapınca resmen ölüm/kalım savaşına dönüyor oyun. Zaten o gerçekçi kontrollere kurban, böyle silah tepkisi yok yahu diğer Arcade oyunlara taş çıkartır..
  • Biliyorum abi ilk başta normalde başladımki biraz etrafı seyredeyim,grafiksel anlamda neler yapmışlar bakayım diye,Hardın zevki çok başka

Sende benim gibi gerçekçi kontrolleri seviyorsun,bu bakımdan beni hala en çok etkileyen oyun KZdur,silahın ağırlığını hissettirmesi bakımından üstüne tanımam,bi roketatar alırken omzuna binen yükü hissedebiliyorsun..
  • quote:

Biliyorum abi ilk başta normalde başladımki biraz etrafı seyredeyim,grafiksel anlamda neler yapmışlar bakayım diye,Hardın zevki çok başka

Sende benim gibi gerçekçi kontrolleri seviyorsun,bu bakımdan beni hala en çok etkileyen oyun KZdur,silahın ağırlığını hissettirmesi bakımından üstüne tanımam,bi roketatar alırken omzuna binen yükü hissedebiliyorsun..

Aga FPS oyununda gerçekçilik en önemli faktördür, maalesef çoğu kişi bunu değerlendiremiyor. Bende en çok buna dikkat ediyorum, bazıları yanlış anlıyor; Grafikten bahsediyorum sanıyorlar.. Seninde dikkat etmene sevindim.. FPS oyununda gerçekçilik olmazsa, kimse kusura bakmasın çok rahat yerden yere vururum MW2 gibi mesela.. Seninde beğendiğin gibi, bu konuda en baba oyun KZ2'dir. O silah kontrolü öyle bir yapılmış ki; Silahı resmen Gamepad'de hissediyorsunuz on numero kontroller var.

Mok atanlarda oluyor tabi, ama onların çoğu Arcade tarzı FPS oyunlarına alıştığı için garip geliyor, aslında gerçek bir FPS oyununda olması gereken kontroller KZ2'de olduğu gibi olmalıdır. Sadece KZ2'de değil, The Darkness - Bad Company - F.E.A.R 2 - RIDDICK oyunlarında da gerçekçi bir sistem hakim, silahı hissediyorsunuz bu oyunlarda. Dikkat edin diğerleri gibi değil.

Bad Company 2'de gerçekten bu konuda çok çok başarılı, KZ2'den sonra bu konuda BC2 üstüne tanımam... Zaten bu oyunu o yüzden çok seviyorum, diğer unsuları geçtim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 2 Mart 2010; 20:53:14 >
  • Harbiden silah tepkileri çok iyi oyunda. Patlamalarda falan silah kontrolümüzü kaybediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidEye007

quote:

Biliyorum abi ilk başta normalde başladımki biraz etrafı seyredeyim,grafiksel anlamda neler yapmışlar bakayım diye,Hardın zevki çok başka

Aga FPS oyununda gerçekçilik en önemli faktördür, maalesef çoğu kişi bunu değerlendiremiyor. Bende en çok buna dikkat ediyorum, bazıları yanlış anlıyor; Grafikten bahsediyorum sanıyorlar.. Seninde dikkat etmene sevindim.. FPS oyununda gerçekçilik olmazsa, kimse kusura bakmasın çok rahat yerden yere vururum MW2 gibi mesela.. Seninde beğendiğin gibi, bu konuda en baba oyun KZ2'dir. O silah kontrolü öyle bir yapılmış ki; Silahı resmen Gamepad'de hissediyorsunuz on numero kontroller var.

Mok atanlarda oluyor tabi, ama onların çoğu Arcade tarzı FPS oyunlarına alıştığı için garip geliyor, aslında gerçek bir FPS oyununda olması gereken kontroller KZ2'de olduğu gibi olmalıdır. Sadece KZ2'de değil, The Darkness - Bad Company - F.E.A.R 2 - RIDDICK oyunlarında da gerçekçi bir sistem hakim, silahı hissediyorsunuz bu oyunlarda. Dikkat edin diğerleri gibi değil.

Bad Company 2'de gerçekten bu konuda çok çok başarılı, KZ2'den sonra bu konuda BC2 üstüne tanımam... Zaten bu oyunu o yüzden çok seviyorum, diğer unsuları geçtim..

Aynen agam hepsine katılıyorum..

KZ bu bölümde yasaklı abi,2 kelime etsen fanboy oluyorsunneyse biz gerçekleri konuşuyoruz anlayan anlıyor,anlamayana davul zurna azmıydı öyle bişey vardı
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.