Şimdi Ara

Battlefield: Bad Company 2 Campaign Rezilliği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna yeni başladım daha 2.campaign'deydim ki bu rezillikle karşılaştım ve direk oyunu kapattım.Bundan sonra bu oyunun campaignini oynamam .Multiplayer belki

Fraps ile saçmalığın videosunu çektim fakat buraya nasıl koyabilirim? Şuan 86kbs hızla rapide upload ediyorum fakat başka bir yolu var mı? mesela direk buraya koyabilmek gibi.Ayrıca fraps ile çektiğim 15saniyelik video 173mb oldu onu da upload etmek uzun sürüyor.Başka ne yöntemler önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 12 Mart 2010; 13:42:07 >

• Millet şunu hala anlayamadı BF'yi SP'sine göre değerlendiriyorlar. Biraz düşünün bu oyun SP oyunu mu MP oyunu mu diye oyuna girmeden önce...

İşin en sacma yanı ise daha orjinal oyunu olmayanlar burda SP oyun oynayıp kötü diyor onlar daha da komik...

Keşke SP koymaslardı hiçbir türlü Korsan oyuncu oyunu göremeseydi ve böyle saçma sapan yorum yapan, BF'yi SP oyunu sanan insanlar çıkmasaydı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert AYAN

Millet şunu hala anlayamadı BF'yi SP'sine göre değerlendiriyorlar. Biraz düşünün bu oyun SP oyunu mu MP oyunu mu diye oyuna girmeden önce...

İşin en sacma yanı ise daha orjinal oyunu olmayanlar burda SP oyun oynayıp kötü diyor onlar daha da komik...

Keşke SP koymaslardı hiçbir türlü Korsan oyuncu oyunu göremeseydi ve böyle saçma sapan yorum yapan, BF'yi SP oyunu sanan insanlar çıkmasaydı...

Evet haklısın.Keşke koymasalardı Single Player çünkü çok kötü olmuş.Multiplayer zaten asıl güzelliği.Yine de ben şu videoyu koymak istiyorum nasıl koyabilirim? Rapidshare uzun sürüyor.O konuda yardım edin.
  • http://rapid-share.com/files/362365122/BFBC2Game_2010-03-12_13-37-44-67.avi.html

-'yi kaldırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 12 Mart 2010; 14:41:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

http://rapid-share.com/files/362365122/BFBC2Game_2010-03-12_13-37-44-67.avi.html

-'yi kaldırın

Keşke youtube veya alternatifi bir siteyeekleyip link verseydin.. böyle hem dosya boyutu büyük hem zor olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_
    .Ayrıca fraps ile çektiğim 15saniyelik video 173mb oldu onu da upload etmek uzun sürüyor.Başka ne yöntemler önerirsiniz?

1. "zd soft recorder". paralıdır ama işini hakkıyla yapar. (videoya çekme)
    2. "Super". freeware veya open source tam hatırlamıyorum. (videoyu editleme, boyutunu küçültme)
  • valla indirdim video yu komedi her halde bug olmuş gösterilen hedef çıkmadan geçtiysen belkide o şekilde olmuştur ama tamamiyle bir bug. Bende hiç böyle bir problem olmadı
  • Ben indirdim videoyu ekledim sizin için siteye. Gerçekten komik bir an olmuş :)

Burdan izleyebilirsiniz.

http://www.gameself.com/video/3002ce38bbe070ec3f5
  • Half-life oynarken (küçüktük o zamanlar) oyundayken olan anlık yüklemelerde, yükleme noktasına girip hemen geri kaçınca haritanın dışına çıkılıyordu. Her oyunda olabilir bunlar. Ama şu bir gerçek ki bu oyun bitmeden yayınlandı. Görüntüyü foruma koydum.
  • Orada olan olay şuydu bir yerde görev vardı orasını kırmızıyla gösteriyordu.Oradaki görevi bitirdim sonra haritayla ilerisi gösterildi.Hiç vakit kaybetmeden ileriye koştum oradan da adamlar gelmeye başlamıştı.Orada ilk gördüğüm evin içine girdim.Herhalde çok hızlı gitmişim çünkü adamlar daha yeni spawn oluyordu.bende oluştukça öldürdüm.Sonunda arkamda hiçbir şey olmamasına rağmen kendim de öldüm
  • Valla ben oyunu oynadım bitirdim,spsi çok güzeldi ayrıca mw2den gerçekçi ve güzel buldum,tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ama birkaç ufak bugdan baska bir sorun göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Ben indirdim videoyu ekledim sizin için siteye. Gerçekten komik bir an olmuş :)

Burdan izleyebilirsiniz.

http://www.gameself.com/video/3002ce38bbe070ec3f5

Teşekkürler videoyu oraya koyduğun için
  • hakikaten komik olmuş.
  • İyi yakalamışsın.
  • herneyse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Echoes -- 12 Mart 2010; 21:32:47 >
  • Mw2'ci knight'cı tipler derken kimi kastediyorsun? Senin yaşın kaç ki burada millete taş atıyorsun? Ben eminim ki senin yaşın o knightcı veletlerden fazla değildir. Şu oyunu överken bari cod oynayan adama saygın olsun. Konuda cod lafı geçmemiş, adam mw2 oynayan şöyle böyle diye atıp tutuyor yahu. Harbi çocuk dolu forum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rampage -- 12 Mart 2010; 21:31:02 >
  • MP ye de bir bakın derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Echoes -- 12 Mart 2010; 21:39:17 >
  • bu spawn olayını bende yaşadım bide şu var ben gene yavaş davranıp gidiyorum bizim askerler beni bekliyo tam varıyorum 3 metre ötedeki evden adam çıkıyo Olur oyunlarda böyle şeyler sen genede oyna güzel bölümler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

İyi yakalamışsın.

• swap kill
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.