Şimdi Ara

Battlefield: Bad Company 2 Campaign Rezilliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
29
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> Battlefield: Bad Company 2 Campaign Rezilliği
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4943 Mesaj
    Oyuna yeni başladım daha 2.campaign'deydim ki bu rezillikle karşılaştım ve direk oyunu kapattım.Bundan sonra bu oyunun campaignini oynamam .Multiplayer belki

Fraps ile saçmalığın videosunu çektim fakat buraya nasıl koyabilirim? Şuan 86kbs hızla rapide upload ediyorum fakat başka bir yolu var mı? mesela direk buraya koyabilmek gibi.Ayrıca fraps ile çektiğim 15saniyelik video 173mb oldu onu da upload etmek uzun sürüyor.Başka ne yöntemler önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 12 Mart 2010; 13:42:07 >

|
    |

İşin en sacma yanı ise daha orjinal oyunu olmayanlar burda SP oyun oynayıp kötü diyor onlar daha da komik...

Keşke SP koymaslardı hiçbir türlü Korsan oyuncu oyunu göremeseydi ve böyle saçma sapan yorum yapan, BF'yi SP oyunu sanan insanlar çıkmasaydı...
    |
    |
  • Yarbay
    4943 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mert AYAN

Millet şunu hala anlayamadı BF'yi SP'sine göre değerlendiriyorlar. Biraz düşünün bu oyun SP oyunu mu MP oyunu mu diye oyuna girmeden önce...

İşin en sacma yanı ise daha orjinal oyunu olmayanlar burda SP oyun oynayıp kötü diyor onlar daha da komik...

Keşke SP koymaslardı hiçbir türlü Korsan oyuncu oyunu göremeseydi ve böyle saçma sapan yorum yapan, BF'yi SP oyunu sanan insanlar çıkmasaydı...

Evet haklısın.Keşke koymasalardı Single Player çünkü çok kötü olmuş.Multiplayer zaten asıl güzelliği.Yine de ben şu videoyu koymak istiyorum nasıl koyabilirim? Rapidshare uzun sürüyor.O konuda yardım edin.
    |
    |

-'yi kaldırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 12 Mart 2010; 14:41:05 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: _Marvel_

http://rapid-share.com/files/362365122/BFBC2Game_2010-03-12_13-37-44-67.avi.html

-'yi kaldırın

Keşke youtube veya alternatifi bir siteyeekleyip link verseydin.. böyle hem dosya boyutu büyük hem zor olmuş.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_
    .Ayrıca fraps ile çektiğim 15saniyelik video 173mb oldu onu da upload etmek uzun sürüyor.Başka ne yöntemler önerirsiniz?

1. "zd soft recorder". paralıdır ama işini hakkıyla yapar. (videoya çekme)
    2. "Super". freeware veya open source tam hatırlamıyorum. (videoyu editleme, boyutunu küçültme)
    |
    |
    954 Mesaj
    valla indirdim video yu komedi her halde bug olmuş gösterilen hedef çıkmadan geçtiysen belkide o şekilde olmuştur ama tamamiyle bir bug. Bende hiç böyle bir problem olmadı
    |
    |

Burdan izleyebilirsiniz.

http://www.gameself.com/video/3002ce38bbe070ec3f5
    |
    |
    Half-life oynarken (küçüktük o zamanlar) oyundayken olan anlık yüklemelerde, yükleme noktasına girip hemen geri kaçınca haritanın dışına çıkılıyordu. Her oyunda olabilir bunlar. Ama şu bir gerçek ki bu oyun bitmeden yayınlandı. Görüntüyü foruma koydum.
    |
    |
  • Yarbay
    4943 Mesaj
    Orada olan olay şuydu bir yerde görev vardı orasını kırmızıyla gösteriyordu.Oradaki görevi bitirdim sonra haritayla ilerisi gösterildi.Hiç vakit kaybetmeden ileriye koştum oradan da adamlar gelmeye başlamıştı.Orada ilk gördüğüm evin içine girdim.Herhalde çok hızlı gitmişim çünkü adamlar daha yeni spawn oluyordu.bende oluştukça öldürdüm.Sonunda arkamda hiçbir şey olmamasına rağmen kendim de öldüm
    |
    |
    |
    |
    İşlemci: i5 9600Kİşlemci Soğutucu: H115i Pro RGB Ekran Kartı: MSI VENTUS RTX 2080 Ti Anakart: Maximus XI Formula Psu: Corsair HX1200 Kasa: Phanteks P350x Ram: HyperX Predator DDR4 RGB 2x8GB 4000mhz Monitör: Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 1ms 144Hz Mouse: Razer Naga Trinity Klavye: Logitech G15 Kulaklık: Razer Hammerhead V2 Pro
  • Yarbay
    4943 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Ben indirdim videoyu ekledim sizin için siteye. Gerçekten komik bir an olmuş :)

Burdan izleyebilirsiniz.

http://www.gameself.com/video/3002ce38bbe070ec3f5

Teşekkürler videoyu oraya koyduğun için
    |
    |
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThunderVolt -- 12 Mart 2010; 21:32:47 >
    |
    |
    Mw2'ci knight'cı tipler derken kimi kastediyorsun? Senin yaşın kaç ki burada millete taş atıyorsun? Ben eminim ki senin yaşın o knightcı veletlerden fazla değildir. Şu oyunu överken bari cod oynayan adama saygın olsun. Konuda cod lafı geçmemiş, adam mw2 oynayan şöyle böyle diye atıp tutuyor yahu. Harbi çocuk dolu forum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaMpAgE -- 12 Mart 2010; 21:31:02 >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    MP ye de bir bakın derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThunderVolt -- 12 Mart 2010; 21:39:17 >
    |
    |
    bu spawn olayını bende yaşadım bide şu var ben gene yavaş davranıp gidiyorum bizim askerler beni bekliyo tam varıyorum 3 metre ötedeki evden adam çıkıyo Olur oyunlarda böyle şeyler sen genede oyna güzel bölümler var
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

İyi yakalamışsın.

|
    |

Massachusetts Institute of Technology - Electrical Engineering and Computer Science
    Living in AMERICA
    Artık profesyonel boksör
  • Binbaşı
    1384 Mesaj
    swap kill
    |
    |

Lenovo IdeaPad Y570
    CPU: Intel Core i7-2630QM || RAM: 8GB DDR3-1333MHz || HDD: 750GB WD Scorpio Blue || GPU: 1GB nVidia GeForce GT 555M GDDR5
    Display: 15,6" HD LED Backlight || Speaker: 2.0 JBL with SRS Premium Sound || ODD: DVD Super Multi || OS: Windows 7 Home Premium SP1 64-bit
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.