Şimdi Ara

Battlefield: Bad Company 2 Campaign Rezilliği (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aynısı bendede oldu oyunum orjinal.single bi takılıyım dedim silahları tanıyım sonra multi yapayım dedim ilk bölümde bıçakla öldürüyosun birini köprüden geçiyosun karşıda senin adamlarından biri sana silah atıyo yürümeye başlıyo ama yürüyo silah havada adam madam yok havada asılı silah ben yaklaşınca bana doğru geldi silah sanki biri bana silah atmış gibi.multiyede giremiyorum şimdi ekran kartım sağlam işlemcim sağlam en son driver yüklü oyunu yeniden kurdum directx güncelledim vs vs. ama hala oyuna irip beyaz ekran geliyor böyle bi rezillik görmedim.ben ki daha cocukken alamadığımız orjinal oyunları bi şekilde bulup orjinalini alan birisiyim yeni çıkan oyunları saymıyorum zaten.multi si zevklide olsa hata o kadar fazlaki empire total war ı geçti kalıbımı basarım diyorum empire total war dan daha fazla bug olan bir oyun olamaz ama çıktı sağolsun bf.oysaki bf2 de yıllarımı geçirmiş biriyim ama bu tam bir rezalet

• :) :) bahtsız bedevi..
  • Yaw zaten oyuna SP laf olsun torba doolsun diye koymuşlar. Sadece 10 dk oynayip kapattım 1 gram zevk aldiysam mp oynarken çok çok öleyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

MP ye de bir bakın derim..

Thundervolt eğer bu konuda tartışma yaratan kişi sensen,beklemezdim.
    Codun mpsini bir süre sende oynadın.Birlikte oynadık.
    Birşey demek istemiyorum ama azcık saygın olsun.uyarıyorum seni.Bu mesajıma alıntı yapıcaksan doğru dürüst alıntı yap ve benim üstüme gelmeyede çalışma.16 kere forumdan uzaklaştırılmışım birdaha uzaklaştırılmak istemiyorum.
    Oyuna gelirsek idare eder.. ama şu bug'ı gördükten sonra spyi oynayasım gelmedi.yok statik çevre miş hepsi bahane..
    Bide yere tamamen yatma nasıl olmaz oyunda ya ?
    bu iyice saçmalık işte.
    Neyse..
    Çok komik olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L337 -- 13 Mart 2010; 12:12:44 >

• SP yi bitirmek üzereyim Cölde ATV sürmek gibisi yok
  • gerçekten çok komik ama yinede sp ye bakarak oyunu tartışmamalıtyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1337-Killa

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

MP ye de bir bakın derim..

Thundervolt eğer bu konuda tartışma yaratan kişi sensen,beklemezdim.
    Codun mpsini bir süre sende oynadın.Birlikte oynadık.
    Birşey demek istemiyorum ama azcık saygın olsun.uyarıyorum seni.Bu mesajıma alıntı yapıcaksan doğru dürüst alıntı yap ve benim üstüme gelmeyede çalışma.16 kere forumdan uzaklaştırılmışım birdaha uzaklaştırılmak istemiyorum.
    Oyuna gelirsek idare eder.. ama şu bug'ı gördükten sonra spyi oynayasım gelmedi.yok statik çevre miş hepsi bahane..
    Bide yere tamamen yatma nasıl olmaz oyunda ya ?
    bu iyice saçmalık işte.
    Neyse..
    Çok komik olmuş

Not:Tartışma çıkaran ben değilim..

benim size lafım olur mu hiç..sizle beraber oynadım ben şu mw2 yi zaten..Benim orada mw2 ci derken kastım bir arkadaşa o da kendini biliyor zaten...Çoğu kez tartışma çıkaran birisiydi bc2 bölümünde...

hem mw2 yi beğenmesem açıkça söylerim..Oyun benim gözümde 2009 un en iyi oyunuydu..Sizinle baya bir 3-4 ay süre oynadım..Şimdi gelip size laf atıcak birisi değilim...

benim gözümde mw2 de bc2 de bir..Birini taktiksel için oynarım diğerini ise COD olduğu için oynarım...Keşke şimdi oynama imkanı olsa ama Ben benim MW2 hesabı cdkeyimi okuldan bir arkadaşa hediye verdim..O yüzden hiç agiremiyorum oyun artık..

• mp oynayamıyoruzki beyaz ekran hatası geliyor sistem yetersizliği ,güncel driver vs. vs. problem bunlar değil ama çözemedim bir türlü
  • mp de lagdan oynanmıyor ayrıca oyunun optimizasyonu sıfır patch lazım belki ozaman bir şeye benze ben şuan verdiğim 75 tlye acıyorum .
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.