Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (461. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1Kaaxerz

Bugün ds4'ü pc ye bağlayıp bf3 oynadım antreman olsun diye 1 adam vurabildim.P.tesi inşallah bf4(ps4'e) gelecek onda da böyle olmaz umarım.
    ps4'te oto aim var dimi azda olsa?

Konsolda ilk defa Fps oynuyorsan eğer öyle olacaktır

Oto aim var ancak düşman yakında olduğunda etkili sayılır . Şimdilik şunu unutma küçük haritayı hep kullan ve düşman orta uzaklıkta ise tek tek ateş et basılı tutma çok seker.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Bugün ds4'ü pc ye bağlayıp bf3 oynadım antreman olsun diye 1 adam vurabildim.P.tesi inşallah bf4(ps4'e) gelecek onda da böyle olmaz umarım.

Konsolda ilk defa Fps oynuyorsan eğer öyle olacaktır

Oto aim var ancak düşman yakında olduğunda etkili sayılır . Şimdilik şunu unutma küçük haritayı hep kullan ve düşman orta uzaklıkta ise tek tek ateş et basılı tutma çok seker.

Tamamdır.Tüyolar için de teşekkürler.
  • Gercek savas alanindan, oyuncu savascilar hepinize selamlar olsun gunaydin... Umarim 2015 ortalarinda teskeremizi alip yeniden araniza dönücem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eros2999 -- 6 Temmuz 2014; 7:42:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devamli carbine silahlar ile savassak MTAR 21 acilir mi yoksa ozel bir gorev vs. var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

devamli carbine silahlar ile savassak MTAR 21 acilir mi yoksa ozel bir gorev vs. var mi ?

Ben de bunu soracaktım. MTAR21 için DLC gerekiyor mu arkadaşlar?
  • Surekli server baglantisi kaybediliyor boyle siknti yasayan varmi ps3 de hemen psnden cikiyor hata
    Mesaji veriyor bf4 de

• quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

quote:

devamli carbine silahlar ile savassak MTAR 21 acilir mi yoksa ozel bir gorev vs. var mi ?

Gerekiyo

• CPTLeBron kullanıcısına yanıt
    China Rising paketi veya premium hesap sahibiysen gorev yapilarak aciliyor

• quote:

quote:

Gerekiyor hocam
  • Pekala teşekkürler cevaplar için.
  • Selamlar herkese bf4 şu an için almaya değermi yoksa ekimde çıkacak bf:hardline nımı beklesem bilemedim.
  • Arkadaşlar pistolle sıkarken bazen vurmuyo sanki silah tutukluk yapıyo gibi bu tetik tuşlarından dolayımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Selamlar herkese bf4 şu an için almaya değermi yoksa ekimde çıkacak bf:hardline nımı beklesem bilemedim.

Bence değer. Hardline biraz farklı, tam birbirinin ikamesi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phyremiss

Arkadaşlar pistolle sıkarken bazen vurmuyo sanki silah tutukluk yapıyo gibi bu tetik tuşlarından dolayımı ?

Evet tutukluk yapıyor ardı ardına R2'ye basarsanız. Biraz aralıklı basın tetiğe.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Phyremiss

Arkadaşlar pistolle sıkarken bazen vurmuyo sanki silah tutukluk yapıyo gibi bu tetik tuşlarından dolayımı ?

Evet tutukluk yapıyor ardı ardına R2'ye basarsanız. Biraz aralıklı basın tetiğe.

Teşekkürler
  • arkadaşlar hızlı lvl veya silahları açmak için neyapmamı önerirsiniz

• Bf4'te millet baya birbirine girmis...
  • arkadaşlar ps3 de bf4 oynuyorum fakat artık haritalardan biraz bıkkınlık geldi her gün neredeyse 1 lv atlarım.21 lv lim.sorum şu ps3 de bf4 premium alınırmı chıana rising ek paketi bende var ama alınırmı değermi yada hepsini teker teker mi alıyım ne dersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melez 72

arkadaşlar ps3 de bf4 oynuyorum fakat artık haritalardan biraz bıkkınlık geldi her gün neredeyse 1 lv atlarım.21 lv lim.sorum şu ps3 de bf4 premium alınırmı chıana rising ek paketi bende var ama alınırmı değermi yada hepsini teker teker mi alıyım ne dersiniz.

Ps3 için bence alma hocam zaten china paketi de varmış çıkacak paketlerden çok beğeneceğin olursa ayrı alırsın. Ama ps4 için sorsaydın almanı tavsiye ederdim. Ps3 de grafik olsun haritada max oyuncu sayısı olsun bf4 ün (ps4 e göre) pek keyif verdiğini düşünmüyorum.

• quote:

Oto aimin kralı var
    Azaltmalari lazim hatta

• 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.