Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (462. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ps_hero

quote:

Orijinalden alıntı: 1Kaaxerz

Bugün ds4'ü pc ye bağlayıp bf3 oynadım antreman olsun diye 1 adam vurabildim.P.tesi inşallah bf4(ps4'e) gelecek onda da böyle olmaz umarım.
    ps4'te oto aim var dimi azda olsa?

Oto aimin kralı var
    Azaltmalari lazim hatta

İşin kötüsü oto aim olayında adamın göğüs hizasına kitlenmek durumunda kalıyorsun, adam seni kafandan vurursa, avantajlı durumda olsan dahi ölen sen oluyorsun.
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Bu oto aim her zaman devreye girmiyor. Nasıl çalıştığını çözemedim. Genelde kendi çabalarımla aim alıyorum hiç hissetmiyorum oto aimi, ancak bazı anlarda adamın üzerine kilitlendiği oluyor. Anlayamadım açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

Bu oto aim her zaman devreye girmiyor. Nasıl çalıştığını çözemedim. Genelde kendi çabalarımla aim alıyorum hiç hissetmiyorum oto aimi, ancak bazı anlarda adamın üzerine kilitlendiği oluyor. Anlayamadım açıkçası.

Cok yakin mesafede 5-10 metre gibi direk kitleniyor zaten. Daha uzak mesafelerde de adamin yakinina nisan aldiginizda bas cek yaparsaniz nisan almaya birkac kez , nisani dusmanin ustune dogru tamamliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Pekala teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

quote:

Orijinalden alıntı: ps_hero

quote:

Orijinalden alıntı: 1Kaaxerz

Bugün ds4'ü pc ye bağlayıp bf3 oynadım antreman olsun diye 1 adam vurabildim.P.tesi inşallah bf4(ps4'e) gelecek onda da böyle olmaz umarım.
    ps4'te oto aim var dimi azda olsa?

Oto aimin kralı var
    Azaltmalari lazim hatta

İşin kötüsü oto aim olayında adamın göğüs hizasına kitlenmek durumunda kalıyorsun, adam seni kafandan vurursa, avantajlı durumda olsan dahi ölen sen oluyorsun.

Alıntıları Göster
    http://www.youtube.com/watch?v=r9dLKS6Ndcs ben bu videoyu izledim ve aklımdaki soruları çözdüm umarım sanada yardımcı olabilmişimdir.teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melez 72 -- 8 Temmuz 2014; 0:16:31 >
  • Oto aim in kapanması , bizim gibi 100 ms le oyun oynayanlar için daha iyi olur diye düşünüyorum . Geçen hafta arkadaşım ingilteredeydi , bf4 sunucularını pingledik 20 ms le pingliyor . Yani biz kendimizi paralamaya devam edelim :) adamlar lan game oynar gibi bf4 oynuyorlar. Oto aim desteğinin de kralını alıyorlar . Toplu bir mail kampanyası yapıp bu adamlara Türkiyeye yakın bir lokasyona server koydurtamazmıyız acaba . Zira Ne avrupadayız ne asyada ikisinin ortasındayız. Şu oyunu 30-40 ms le oynadığınızda aldığınız keyif kat kat artacaktır bence.
  • Aynen bu aralar oyunda daha beter bir lag dönmeye başladı.2 gündür internet bağlantım cok hızlı oldugu halde bf4'te sorun yaşıyorum.Adam bana el bombası atıyor ben o alandan baya uzaklaşıyorum bomba patlıyor ve ben sanki bombanın dibinde durmusumda ölmüşüm gibi oluyor yani o ara zannedersem lag giriyor ve oyun beni ileride gösteriyor ama halbu ki bombanın dibinde duruyormusum gösterip ölmemi sağlıyor.Hatta bunun için zannedersem bir çalışma yapacaklardı,saat 07.00 civarı oynarken lagta biraz olsun azalma gördüm sanki.Bu oyunu bir de 30-40 ms ile oynamak vardı.
  • Zaten hangi kafayla multiplayer bir FPS oyununa oto aim koyulur ki? Single Player'a koy tamam, oynayamayan orada oynasın oto aim ile. Multiplayer'da oto aim'in ne işi var? Yetenekli olan kazanmalı. En ufak bir yardım bile olmamalı. Gamepad ile aim alamıyorsa adam alışmaya çalışsın, böyle olunca alışmalarına da gerek kalmıyor sonuçta. Oyun hallediyor onlar için.

Neyse ki GTA V'te ki gibi her daim adamın üzerine kilitlenmiyor. Bir de öyle olsa...

Bu arada hardcore sunucularda en ufak bir yardım bile yok değil mi aim alma açısından? Eğer yoksa hardcore sunucularda oynamaya başlayacağım çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CPTLeBron -- 8 Temmuz 2014; 11:21:58 >
  • Guncelleme gelmis 1735 mb

• quote:

Orijinalden alıntı: charli293

Guncelleme gelmis 1735 mb

O zaman ek paket de yolldadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Guncelleme gelmis 1735 mb

O zaman ek paket de yolldadır.

Suan kuruluyor bilemiycem ama singledaki save sorununun duzeltilmesini umuyorum artik.dragon teeth haritalarini en cok merak ettigim dlc umarim onuda yollamislardir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charli293 -- 8 Temmuz 2014; 13:24:12 >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Ek paketin ayın 15'inde geleceği yayınlandı diye biliyorum.
  • Güncelleme içeriği hakkında bilgi var mı arkadaşlar?

• Baktim ama bulamadim biyerde

• güncelleme single save sorununu çözer umarım. o hevesle güncelleyeceğim. campaign i de bitirelim en azından
  • Oyunun menüsü drogons teeth konseptine burunmus durumda chainlink adinda yeni mod gelmis.squad join artik tum oyun modlarina acilmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charli293 -- 8 Temmuz 2014; 14:09:48 >
  • quote:

Oyunun menüsü drogons teeth konseptine burunmus durumda chainlink adinda yeni mod gelmis.squad join artik tum oyun modlarina acilmis.

Hayırlı olsun herkese. Bilgilendirme için teşekkürler

• Rica ederim

• Oyun çıkalı 1 yıl olacak, daha campaign modu bitiremedim. Ne zamandır bug var diye diye başlamıyordum. Her seferinde salakça şeyler oluyordu. Bugün yine baştan bir başlayayım dedim ve Siege of shanghai'nin sonunda başladı saçmalıklar. öldükten sonra oyun loading ekranında kalıyor, oyun içi ateş sesi, adam sesi vs geliyor ama ekran yok. loading ekranını görüyorum sadece. araştırdım ve herkeste böyle olduğunu gördüm.

bi firma bu kadar nefret ettiremez kendinden. ulan 1 yıl be 1 yıl. adam akıllı oturup bitirmek istiyorum şu senaryoyu artık.

buraya da küfür yazdığımı varsayın. forum içinde olduğumdan kibarca yazmaya çalıştım. kanser oldum yeter ulan
  • Umarım şu koca boyutlu ama hiçbir işe yaramayan güncellemelerden değildir. Oyunda bariz hatalar var, yine düzelmezse ne deriz artık bilmiyorum. Bu sene malesef CoD'da BF4'te patladı. Seneye FPS'ler bu kadar kötü, sorunlu olarak gelmezlerse güzel olacak.
  • 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.