Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (460. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende PSN güncellemelerinde bu şekilde oluyor...2-3 saat sonra falan düzeliyor..
  • bf4 de kendı serverıma giriş kısmında clan resmımi eklemek istiyorum ama bi turlu beceremedım battlelogdan resmı kurallara uygun olarak update banner diyorum kabul edıyor fakat ps4 e geciyorum servera giriş yaptıgım zaman gozukmuyo nedenını bılen varmı ?
  •  BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU)
  • Engineer sinifinda anti tank perkini secmeme ragmen 3 mayinla basliyorum perklerde sorun mu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 var bf4 var ama onlinede oynayamiyorum hemen fifa ya geçiyorm ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Shunpo

Engineer sinifinda anti tank perkini secmeme ragmen 3 mayinla basliyorum perklerde sorun mu var

Perkler oyun içinde açılıyor.Perklere level atlattıkça o özellikleri açıyorsunuz.
  • youtube da takip etmeye çalıştığım , her hafta en iyi oyunları gösteren bir kanal var. En son yayınlanan videolarına baktım 27 haziran tarihinde eklenmiş ve video da ballistic shield ile oynamış biri vardı. 64 kişilik locker. Oynayanların nickleri de hiç test yapan oyunculara benzemiyordu. Pc ye bu dlc lerin daha erken çıkma durumu falan mı var acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsn1997

quote:

Engineer sinifinda anti tank perkini secmeme ragmen 3 mayinla basliyorum perklerde sorun mu var

Perkler oyun içinde açılıyor.Perklere level atlattıkça o özellikleri açıyorsunuz.

Bende acik zaten perkler anti tank perkinde fazladan explosive ve rocket vermesi gerekiyor fakat hala 3 ile basliyorum 22levelim.Gecen macta 6 mayinla baslamama ragmen simdi yine baslamadi bug filan var heralde

• Şu tankları patlatmak için illa engineer veya recon mu olmamız gerekiyor. Ben assault oynuyorum patlatacak hiç bir ekipmanım yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

Şu tankları patlatmak için illa engineer veya recon mu olmamız gerekiyor. Ben assault oynuyorum patlatacak hiç bir ekipmanım yok.

M320he de patlatirda baya sıkman gerekicek o zamana kadar oldururler zaten.En etkili engineer ve recon sinifi o konuda.

• quote:

quote:

Şu tankları patlatmak için illa engineer veya recon mu olmamız gerekiyor. Ben assault oynuyorum patlatacak hiç bir ekipmanım yok.

M320he de patlatirda baya sıkman gerekicek o zamana kadar oldururler zaten.En etkili engineer ve recon sinifi o konuda.

Anladım peki c4'ü başka bir sınıf kullanamıyor mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hsn1997

quote:

Bende acik zaten perkler anti tank perkinde fazladan explosive ve rocket vermesi gerekiyor fakat hala 3 ile basliyorum 22levelim.Gecen macta 6 mayinla baslamama ragmen simdi yine baslamadi bug filan var heralde

6 mayın sayısına ulaşman için sağ alttaki yeşil barı tamamen doldurman gerekiyor. Sen daha önce başladım dediğinde büyük ihtimal o yeşil bar full dolu iken spawn olmuşsundur o yüzden öyle başlamıştır.
  • quote:

quote:

quote:

Anladım peki c4'ü başka bir sınıf kullanamıyor mu?

Support ve recon sinifi kullanabilir sadece

• Pc ve konsol server lari aynimi yoksa ayri ayrimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: amdusias

Pc ve konsol server lari aynimi yoksa ayri ayrimi ?

Ayrı
  • Tesekkur ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

youtube da takip etmeye çalıştığım , her hafta en iyi oyunları gösteren bir kanal var. En son yayınlanan videolarına baktım 27 haziran tarihinde eklenmiş ve video da ballistic shield ile oynamış biri vardı. 64 kişilik locker. Oynayanların nickleri de hiç test yapan oyunculara benzemiyordu. Pc ye bu dlc lerin daha erken çıkma durumu falan mı var acaba ?

Hocam onlar cte yani community test environment denilen bir olay.oyunu daha iyi hale getirmek icin oyle bisey acmislardi pc dekiler oynayabiliyor onlari.konsolda yok galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: necroph

quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

youtube da takip etmeye çalıştığım , her hafta en iyi oyunları gösteren bir kanal var. En son yayınlanan videolarına baktım 27 haziran tarihinde eklenmiş ve video da ballistic shield ile oynamış biri vardı. 64 kişilik locker. Oynayanların nickleri de hiç test yapan oyunculara benzemiyordu. Pc ye bu dlc lerin daha erken çıkma durumu falan mı var acaba ?

Hocam onlar cte yani community test environment denilen bir olay.oyunu daha iyi hale getirmek icin oyle bisey acmislardi pc dekiler oynayabiliyor onlari.konsolda yok galiba.

Anladım hocam teşekkürler cevap için
  • quote:

Orijinalden alıntı: amdusias

Pc ve konsol server lari aynimi yoksa ayri ayrimi ?

Ayrı hocam.
    xbox360 vs. xbox360
    xbox One vs. xbox One
    ps3 vs. ps3
    ps4 vs. ps4
    pc vs. pc
    Şeklinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ds4'ü pc ye bağlayıp bf3 oynadım antreman olsun diye 1 adam vurabildim.P.tesi inşallah bf4(ps4'e) gelecek onda da böyle olmaz umarım.
    ps4'te oto aim var dimi azda olsa?
  • 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.