Şimdi Ara

BATTLEFIELD 4 (DH ANA KONU) XBOX ONE >>> 60 FPS 64 PLAYER ! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
678
Cevap
6
Favori
25.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beta ne zaman çıkar acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Lymon* -- 21 Mart 2013; 9:12:13 >
  • Yarin ortaya cikacak mi bakalim.
    Xbox 360a cikarsa benden mutlusu yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl sonu yada 2014 de çıkacak oyunu 360 a beklememek lazım
  • Trailer'a kalan zamanı gösteren dinamik bir resim koyucaktım engellemişler bizim ülke için. :S

BATTLEFIELD 4 (DH ANA KONU) XBOX ONE >>> 60 FPS 64 PLAYER !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 27 Mart 2013; 0:17:07 >
  • Dice devamli bu ps3 ve xbox 360 platformlarinda kisitli is cikardiklari yonunde bir aciklama yapiyordu bu yuzden bu sistemler yerine yeni nesil konsollari tercih ederler gibime geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxEye

Dice devamli bu ps3 ve xbox 360 platformlarinda kisitli is cikardiklari yonunde bir aciklama yapiyordu bu yuzden bu sistemler yerine yeni nesil konsollari tercih ederler gibime geliyor

Şöyle düşün ps4 duyuruldu ama xbox sessizliğini koruyor. Adamlar sadece ps4 ,pc diye duyuramaz. Bence watch dogs gibi olacak hem ps3 hem ps4.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion -- 27 Mart 2013; 7:26:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

Dice devamli bu ps3 ve xbox 360 platformlarinda kisitli is cikardiklari yonunde bir aciklama yapiyordu bu yuzden bu sistemler yerine yeni nesil konsollari tercih ederler gibime geliyor

Şöyle düşün ps4 duyuruldu ama xbox sessizliğini koruyor. Adamlar sadece ps4 ,pc diye duyuramaz. Bence watch dogs gibi olacak hem ps3 hem ps4.

Büyük olasılıkla dediğin gibi ara oyun olarak bütün platformlara çıkacaktır. Tabii iyi sürümü PS4, PC ve yeni xboxta olur.
  • Hayatımda ilk defa konsol oyuncusu olduğum için üzüldüm...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 dk lık gameplay video bence harika olmuş video PC versiyonunun dan çekilmiş ama yeni xbox ve PS4 de bu grafiklerin neredeyse aynısını göreceğimiz için çokta dert etmiyorum.

http://youtu.be/U8HVQXkeU8U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 27 Mart 2013; 10:05:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

Yanılmıyorsam yeni Xbox kapalı kapılar arkasında oyun yapımcılarına falan tanıtıldı ve büyük olasılıkla devkit'leri falan gönderilmiştir sadece resmi olarak açıklanmadı.
  • Battlefield 4: 60 Second TV Spot

Battlefield 4: Official 17 Minutes "Fishing in Baku" Gameplay Reveal

1080P

•  BATTLEFIELD 4 (DH ANA KONU) XBOX ONE >>> 60 FPS 64 PLAYER !

• Yine single'ı tırt ama multisi mükemmel bir oyun olacaktır. EA bıraksın bu işleri, özellikle single'ı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

17 dk lık gameplay video bence harika olmuş video PC versiyonunun dan çekilmiş ama yeni xbox ve PS4 de bu grafiklerin neredeyse aynısını göreceğimiz için çokta dert etmiyorum.

http://youtu.be/U8HVQXkeU8U

Ps4 aliyorum

• Battlefield 4'ün Wii U Sürümü Çıkmayacak

Geçtiğimiz saatlerde ilk videosuyla birlikte serinin hayranlarını heyecanlandıran Battlefield 4'ten yeni haberler gelmeye devam ediyor. GDC'den gelen röportajlara göre Battlefield 4, Wii U için çıkmayacak.

VideoGamer sitesine konuşan Battlefield 4 yönetmeni Lars Gustavsson, Wii U'yu bir platform olarak riskli gördüklerini söyledi. Gustavsson, "Oyunun yönetmeni olarak benim görevim, olabildiğince en iyi deneyimi ortaya sunmak. Bu yüzden tercihlerimizi de risk almak ve denemektense, bildiğimiz ve yapabildiğimiz şeyler üzerine kullanıyoruz." sözlerini söyledi.

Battlefield 4, son dönemde Wii U'yu es geçen tek duyuru değil.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Battlefield_4un_Wii_U_Surumu_Cikmayacak-36809.htm

• Wii u ya ''mario'' yeterli demek istemiş bi bakıma.
  • Wiiu da bf ye gerek yok zaten

• Wii U'da 3. parti oyunları oynayanlara zaten anlam veremiyorum. Al bir XBOX360 veya PS3 onda oyna multileri. Wii U sadece exc.ler için alınır başka bir numarası yok. Hatta gereksiz bir konsol. Kullanıyorum ama son 1 aydır açtığım yok. BF4 zaten Wii U için gereksiz.
  • Oyun Xbox 360'a çıksa nolur çıkmasa nolur, BF3 Xbox 360'ta rezalet bir durumda. 20-25 fpsde falan oynatıyor kare kare resmen.

Yeni konsollara çıkacağı kesin yeni Xbox tanıtılmasa bile şu an her şeyin hazır olduğunu söylemek mümkün. Sadece duyurulmadı.

Kendine özel bir zamanı bekliyordur mutlaka.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.