Şimdi Ara

BATTLEFIELD 4 (DH ANA KONU) XBOX ONE >>> 60 FPS 64 PLAYER ! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
679
Cevap
6
Favori
25.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam sürüm Q1 2014 ise iyi.
  • Bad Company 3 bekliyordum valla ama neyse Battlefield candır nesi olsa oynanır
  • Güzel haber
  • Yeni nesile çıkıyorsa güzel haber
  • Gelişmiş Live'da 64 kişi sağlarlar motor değişmez sanıyorum çıkış oyunu zaten bu nesile yakın olur grafikleri neyse çıkış listesi bol olsun da oyunsuz kalınmasın yeni çıktığında konsol.
  • ya arkadaş. bf3 bc2 kadar sevilmedi işte kabul etsin EA. bc3 istiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabeyss

ya arkadaş. bf3 bc2 kadar sevilmedi işte kabul etsin EA. bc3 istiyoruz

Aynen öyle.

BC2'nin haritaları, takım ruhu geri gelmeli.BF3 tam anlamıyla hayal kırıklığıydı.Cod'a çok benzetmişlerdi sırf satışlar artsın diye.
  • DLC üstüne dlc çıkarttılar bide BF3 te
  • Battlefield 4 26 Mart'ta Ortaya Çıkabilir!

26 Mart, Oyun Yapımcıları Konferansı’nın tarihi.EA tarafından bu konferansta bir açıklama yapılacağı da şimdiden belli.Fakat burada yakalanmış küçük bir detay mevcut,EA tarafından IGN’e gönderilen davetiyenin renk paleti Battlefield 3’ün kutu görselleriyle büyük benzerlik göstermekte.Battlefield 4 üstü kapalı bir şekilde onaylanmış bir yapım olsa da EA tarafından resmi bir şekilde yayınlanıp kabul edilmiş değil,bakalım bu tarihte ne gibi bir haberle karşılaşacağız,acaba Battlefield 4’ü mü göreceğiz?

BATTLEFIELD 4 (DH ANA KONU) XBOX ONE >>> 60 FPS 64 PLAYER !

• Hadi bakalım,gerçi Bad company yapsalar çok çok daha fazla satış rakamı yakayacaklardı ya neyse.
  • umarım yine afganistan ırak pakistan gibi müslüman ülkelere operasyon yapan bi senaryo olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musab63

umarım yine afganistan ırak pakistan gibi müslüman ülkelere operasyon yapan bi senaryo olmaz.

Senaryo oynayan mi kaldi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynanıyor tabiki hacı oyunu ilk aldığımda single modu bitiriyorum
    Çoğu zamanda single mod bitmeden multiplayer a geçmiyorum bilmiyom takıntı olmuş herhalde
  • pc ye çıksında konsola yeni nesilde çıkar yahu :D Zaten warfighter ı xbox da açtım oyundan soğudum bence eski nesile çıkartmasınlar boşu boşuna şunun şurasında 3-4 aya yeni konsol yolda.
  •  BATTLEFIELD 4 (DH ANA KONU) XBOX ONE >>> 60 FPS 64 PLAYER !

Battlefield 4'ün duyurusunun ne zaman yapılacağı hakkında ortada dolaşan söylentiler sonunda resmiyete kavuştu. Electronic Arts, San Francisco'da düzenlenecek olan Game Developers Conference 2013'te oyunun resmi duyurusunu yapacak.

Electronic Arts, 26 Mart'ta düzenleyeceği sunumda Battlefield 4'ü tanıtacak. EA'in Battlefield 4 duyurusu için "Battlefield'ta yeni bir çağ" sözlerini kullanıyor. Bakalım oyun hangi platformlara gelecek. Yeni nesilde Battlefield 4 oynamak güzel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 15 Mart 2013; 22:37:42 >

• Şu tema sıktı artık yeni oyuna daha farklı bir çalışma yapsaydınız bari.
  • BF4 tabiki müthiş bir haber ama BC3 te gelseydi arada oof of...

Dice
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Battlefield 4'ün duyurusunun ne zaman yapılacağı hakkında ortada dolaşan söylentiler sonunda resmiyete kavuştu. Electronic Arts, San Francisco'da düzenlenecek olan Game Developers Conference 2013'te oyunun resmi duyurusunu yapacak.

Electronic Arts, 26 Mart'ta düzenleyeceği sunumda Battlefield 4'ü tanıtacak. EA'in Battlefield 4 duyurusu için "Battlefield'ta yeni bir çağ" sözlerini kullanıyor. Bakalım oyun hangi platformlara gelecek. Yeni nesilde Battlefield 4 oynamak güzel olurdu.

Yeni nesile mi gelecek?
    Umarım xbox 360'a gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Yeni nesile mi gelecek?
    Umarım xbox 360'a gelir.

Xbox 360 da ne yapacaksınız abi? Bf3 ile zaten sınırları zorladılar. Sürekli donmalar falan çekilmiyor artık.

Ayrıca yeni nesilde 12+12 olmayacağı için daha çok heyecanlandırıyor yeni nesil.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.