Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (507. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2K

Arkadaşlar yeni update gelecek gibi söylentiler var mı acaba ?

-Ses sorunu
    -Online'dan atma sebepsiz yere.
    -Story de başıma gelen bir kaç bug , ve yapay zekanın kötülüğü.
    -Sebepsi FPS düşüşleri için.

Söylentiye gerek yok mutlaka çıkacak yeni update Dice ın battlelog da yayınladığı makalede de diyor zaten, hatta sonunda da yazmışlar, başka sorunlar varsa bize bildirin diye. Kısa zamanda birden fazla update geleceği belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

GE60 la hangi ayarlarda oynuyosunuz ?

Dün indirdim, 1920.1080 de ayarlar medium-high ayarlar kapalı akıcı şekilde götürüyor. Ama sadece ilk bölümün yarısını oynadım, büyük çatışmaya girmedim. Medium garanti gibi, multide bazı ayarlar high'a çıkar diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF4'ün premium service pack versiyonu var mı? Aral'da böyle bir şey var ve 108 lira, doğru değil mi emin olamadım.

http://www.aralgame.com/beta/pc-battlefield-4-premium-service-pack?keyword=battlefield

Edit: Ulen okumuyoruz ki, kodmuş sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 1 Kasım 2013; 10:45:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

Orijinalden alıntı: KoMiKaZe

quote:

Orijinalden alıntı: KoMiKaZe

Bazı haritalarda arkaplandaki sesler, hatta kendi adamımın koşu sesi, bindiğim aracın sesi vs.. gibi sesler duyulmuyor.her haritada değil ama bazı haritalarda rahatsız edici ve oyundan soğutucu şekilde fark ediliyor.sizde de aynı sorun varmı yoksa birtek ben mi yaşıyorum bu sorunu?

Arkadaşlar bu sorunu yaşayıp çözümünü bulan var mı peki? Belli başlı 2-3 haritada oynadıktan sonra pek bir zevki çıkmıyor oyunun.DaRK_Z7D , OtoburPirana ve benden başka bu sorunu yaşayan yok mudur? (Örnek olarak Hainan Resort bölümünde gelmiyor sesler).

Bilinen bir hata yama gerekiyor.

Oyunda çok bug var sanırım iki yama sonra filan düzelecek BF3 gibi.

iyi bari sorun bilinen ve birçok kişi tarafında mevcut ise benlik birşey değil.mecbur bekleyecez.ses sorunu haricinde hiçbir sorun yaşamadım çok şükür bf4'e 2 gün erken girmeme rağmen

Oyun yanlız acayip ram yiyor.Bugün vatan bilgisayara gidip 8gb tek kit ram alıcam.biraz rahatlar pc diye umuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

GE60 la hangi ayarlarda oynuyosunuz ?

Dün indirdim, 1920.1080 de ayarlar medium-high ayarlar kapalı akıcı şekilde götürüyor. Ama sadece ilk bölümün yarısını oynadım, büyük çatışmaya girmedim. Medium garanti gibi, multide bazı ayarlar high'a çıkar diye düşünüyorum.

Highe çıkmaz bence ben low oynuyorum mediumla çatışmalarda silah sanki daha ağır ateşliyor veya bana öyle gelmiştir sende istersen bi dene
  • Şununla konuyu uzatmayın hocam canım oyunu oynanmaz hale getirenler bu tipler oyundaki adı ne acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dura-Ace

5770 ile deneyen var mı yoksa hiç oyunu almayalım mı ?

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: refruze

Amd fx 8350 işlemci
    nvdia 7850 2 gb 256 bit ekran kartı
    8gb corsair ram
    gigabyte 970 ud 3 anakart
    işlemci üzerinde thermaltake contac 21 soğutucu mevcut

sistemim bu şekilde.

sorun checkpoint veya büyük patlamalar yaşandığında 10 saniyede bir ağır bir kasılma geliyor. ses ve grafik slowmotion ilerliyor bu 3-4 saniye sürüp geçiyor. bu geldiği zaman sürekli her 15-20 saniyede bir oyun yavaşlıyor ses ile birlikte.

ekran kartı driveri güncel
    directx güncel
    oyun orjinal
    installer paketindeki herşey yüklendi.
    windows 7 64 bit

YARDIM EDİN LÜTFEN

Nvidia 7850 ? neyse. Ayni sistemi kullaniyoruz tamamen.Bemde herhangi bir sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

Arkadaslar aral bugun gonderecek oyunu ve son izledigim videoda m249 u cok begendim. Bide m416 ile oynanan video gordum o da baya iyi. Aksama kadar kargo gelsinde oynayalim artik.

Çok da bişey kaybetmedin. Dün girdiğim 15 oyundan sadece 3 tanesini bitirebildim hepsinde ya server tamamen çöktü ya oynayanların yarısını düşürdü. Belki 7-8 inci rütbe olmam gerekirken 3'te kaldım. 4üncü rütbeye çıktın uyarısını belki 4-5 kere aldım. Hepsi silindi.

Büyük bir rezalet aslında ama EA nın DICE üzerinde şu tarihte çıkacak diye yaptığı baskının sonuçlarını yaşıyoruz. Bağımısız bir firma olsaydı erteleyebilir ve oyunu oynanabilir şekilde çıkarabilirdi ama artık işler o şekilde yürümüyor.

Belli silahları ateşleyince tüm server'ı uçuran mı istersin. Bazı haritaların belli bir olay olduğunda %99 çökmesini mi istersin. Ses gelmeme problemleri mi istersin. Ne istersen var.

Ha oynayabildiğim 1-2 round çok zevkliydi. Ama çok iyi gittiğim 2.0 KD yaptığım roundda tam oyunun sonu gelirken server çökğnce yetterebeaaa diyerek kapadım oyunu Heartstone oynamaya başladım.

1 aya anca toparlar bu oyun.

kardeş genel olarka bf4 serverlarında bi sıkıntı var bugün yeni bi patch update çıktı serverlar güncellendi serverlardan atma sorununun çözülmüş olması lazım şuanda bende işteyim tst edemiyorum..aşağıdaki linke bakarsın..

TURK KLAN BF4 TR LOKASYON SUNUCU : http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/de34f7bf-7fed-417e-a9b0-7e5c1ae7f2a6/TURK-CLAN-High-Tickets-Fast-Vehicle-Spawn/

http://status.hypernia.com/battlefield-4-bf4-ranked-server-r3-patch-released/

Battlefield 4 (BF4) Ranked Server R3 Patch Released! 
    – POSTED ON OCTOBER 31, 2013
    POSTED IN: SCHEDULED SHARED NETWORK & SERVER MAINTENANCE(S), SHARED NETWORK & SERVER TROUBLE/OUTAGE(S)
    Hypernia Support team will be patching all Battlefield 4 ranked servers starting 13:00 UTC on Thursday, November 1 2013 to the latest version, R3 (v.r3_87254).

The R3 patch is available in the game server control panel and may be applied to the Battlefield 4 servers as clients desire prior to 13:00 UTC on Thursday, November 1 2013, however once the maintenance window opens all servers will be automatically patched by the system.

All Battlefield 4 ranked servers will be temporarily stopped while the patch is being applied and will be automatically started once the server has been fully patched. Each game server should only be offline for 5-10 minutes while the system updates all the server files.

We have marked the maintenance window for a total of 24 hours, however we fully expect all servers to be patched within 4 hours of maintenance window opening.

Please submit all questions/concerns to the Hypernia Support team athttp://portal.hypernia.com (You will need to log into your account in order to submit a ticket to support).

Thank you,

Hypernia Corporation
    www.Hypernia.com
    www.SuperPod.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 1 Kasım 2013; 10:56:45 >

• akabeyss kullanıcısına yanıt
    0ptimusPrime 0 kullanıcısına yanıt
    Evet akabeys seni çok aldım tank ile kusura bakma kardeşim çok eğlenceli idi cidden ortam dediğin öyle olacak Serdar'ın arkadan gelip almaları yokmu ah o serdar ah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faheka_ -- 1 Kasım 2013; 14:04:11 >
  • arkadaşlar birisi şu premiumu nasıl yapacağımı anlatabilirmi. playstoreda duruyor key hala. ilk defa yapacağım. yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.
  • KoMiKaZe kullanıcısına yanıt
    Çoğu kişide olan bir sorun yakın bir zamanda gelecek patch'le çözerler umarım.
  • Playstoreden ininal kart ile alışveriş yapılamıyormu?
  • levo90 kullanıcısına yanıt
    Oyun tanımlar gibi, kodu gir yeterli. Nasıl yapacağımı bilmiyorum dersen, pm at bana.
  • GT 540m ile ilk bölümü medium-low ayarlarda oynadım 30 fps altına düşmedi hatta bir ara 50 yi gördüm ne oluyoruz dedim,Oyun BF3 den dha güzel geldi bana daha bir stabil aptop sıcaklığı 80-90 altına düşmüyor onu da belirteyim,tabi multi nasıl olur 64 lük haritalarda denemek lazım.
  • 7850 ultrada hafif kasıyor ama oynanmayacak kadar değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 26 Mayıs 2014; 19:34:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vorb

GT 540m ile ilk bölümü medium-low ayarlarda oynadım 30 fps altına düşmedi hatta bir ara 50 yi gördüm ne oluyoruz dedim,Oyun BF3 den dha güzel geldi bana daha bir stabil aptop sıcaklığı 80-90 altına düşmüyor onu da belirteyim,tabi multi nasıl olur 64 lük haritalarda denemek lazım.

hocam bendede gt540 m var ancak 2 gündür yüklü oyun daha açamadım intel hd 3000 ekran karti var bide directx intel hd3000 hatasını veriyor inteli devre disi birakdim olmadi varsayilani gt540m yaptım olmadı 2 gündür oynayamadım lanet oyunu yav.
  • @integral_24

Hocam ben oyunu açarken nvidia ile aç dedim açıldı oyun,yalnız oyunun kurulduğu ınstaler klasöründe vcredist update var onu yükledim ,bir deneyin isterseniz.

HD 3000 hata veriyorsa bence güncelleyin driveri.

Bu arada işletim sistemi Windows 8.1 pro bende x64.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vorb -- 1 Kasım 2013; 11:32:33 >
  • spoiler vermezsek yalniz sevirim :):)) biz daha oyunu bugun alicaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vorb

@integral_24

Hocam ben oyunu açarken nvidia ile aç dedim açıldı oyun,yalnız oyunun kurulduğu ınstaler klasöründe vcredist update var onu yükledim ,bir deneyin isterseniz.

HD 3000 hata veriyorsa bence güncelleyin driveri.

hocam sizdede intel hd 3000 varmı peki ?

driveride güncelledim hocam ama aynı sorun.

win 7 homebasic x64 bendede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi integral_24 -- 1 Kasım 2013; 11:33:35 >
  • 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.