Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (2017. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20152016201720182019
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N20

rica etsem link atar mısın

ben bulamadım. premium'u alırken "bf4'üde almak zorundasın" gibi uyarıyor onuda ekliyor sepete.

Alıntıları Göster
    link yok,storedan bf4u seç ufak koyu renklı pencerede solda seçtiriyo, standart edition üstte altında premium edition yazıyo ,ona tıkla altta fıyat degısıyo zaten gorursun, 9.99 dıyo sadece standart 7.99.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n201

link yok,storedan bf4u seç ufak koyu renklı pencerede solda seçtiriyo, standart edition üstte altında premium edition yazıyo ,ona tıkla altta fıyat degısıyo zaten gorursun, 9.99 dıyo sadece standart 7.99.

Alıntıları Göster

harbiden öyleymiş ya. satın aldım eyvallah sağ ol :)

• Merhaba, çerezlik yeni bir Scout Helikopter oynanış videosu yükledim

Videoyu beğenip, yorum yaparak, abone olarak destek olanlara ayrıca teşekkürler, iyi seyirler herkese... 

Sevgili dostlar; canlı yayınlara; https://www.twitch.tv/LIVEOyun ve https://www.facebook.com/LIVEOyunTV adreslerinden takip ederek katılabilirsiniz. Görüşmek üzere.

twitch.tv/LIVEOyun

fb.gg/LIVEOyunTV

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AKSİYON DOLU 58 KILL LITTLE BIRD [2K 60Fps] BATTLEFIELD 4 HELICOPTER TÜRKÇE (Canlı Yayından)

Merhaba, yeni bir Scout Helikopter oynanış videosu yükledim

Videoyu beğenip, yorum yaparak, abone olarak destek olanlara ayrıca teşekkürler, iyi seyirler herkese... 

Sevgili dostlar; canlı yayınlara; https://www.twitch.tv/LIVEOyun ve https://www.facebook.com/LIVEOyunTV adreslerinden takip ederek katılabilirsiniz. Görüşmek üzere.

twitch.tv/LIVEOyun

fb.gg/LIVEOyunTV

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bf 1 denedim çok kötü geldi 3-4 hala en iyi bf oyunları. 4'ü indiriyorum şuan inşallah serverlar doludur.

• Serverlar dolu, 5. oyun bana daha iyi geliyor. Denemediyseniz öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

Serverlar dolu, 5. oyun bana daha iyi geliyor. Denemediyseniz öneririm.

O 1'den de kötü geldi bana nedense.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Bf 1 denedim çok kötü geldi 3-4 hala en iyi bf oyunları. 4'ü indiriyorum şuan inşallah serverlar doludur.

Aksamlari dolu oluyor serverlar.

• On saat oldu. Elim alıştıkça sevmeye başladım. Full engineer oynuyorum small conquest seviyorum. Ea play günü bitecek bir hafta sonra, keşke üç aylık satışı olsa. Sırf bunun için de senelik almak mantıklı gelmiyor. Steam cd keyi bulabilir miyiz ki ucuza?

• Hiç server sıkıntısı yok ama eskiden TR serverlar vardı düşük pingle oynardık ne güzel bf6 umarım beklentilerimizi karşılar oyunda depremler falanda olacakmış :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

On saat oldu. Elim alıştıkça sevmeye başladım. Full engineer oynuyorum small conquest seviyorum. Ea play günü bitecek bir hafta sonra, keşke üç aylık satışı olsa. Sırf bunun için de senelik almak mantıklı gelmiyor. Steam cd keyi bulabilir miyiz ki ucuza?

70 liraya steamde premium edition satılıyodu indirimlerde.Haricinde origin keyi bulursun ama daha pahalı oluyo.

• Yüzde 75 yese evet 70 liraya falan düşüyor sanırım baktım şimdi. Onu alana kadar senelik Ea Play de alınabilir bu durumda.

Golmud Railway mapine aşık oldum. Large Conquest gözümü korkutuyordu ama tadı oradaymış.

• Onun bunun çocuğu admin yüksek ping bahanesiyle attı halbuki pingim 69'u geçmiyordu. 3200 puanlı large conquest mapindeydim iki saattir tonla puan kasmıştım bitime 20 dakika falan kalmıştı hepsi ziyan mı oldu şimdi?

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Malesef

• quote:

Onun bunun çocuğu admin yüksek ping bahanesiyle attı halbuki pingim 69'u geçmiyordu. 3200 puanlı large conquest mapindeydim iki saattir tonla puan kasmıştım bitime 20 dakika falan kalmıştı hepsi ziyan mı oldu şimdi?

Bişey olmaz,ama aynı yere tekrar girersen round bitmeden kaybolabilir puanlar emin değilim.

• Sırf BF4 için senelik Ea Play aldım. Otuz saattir Golmund Railway haritasındayım. Buna benzer bir de Caspian Border varmış galiba. Sizin önerileriniz neler harita olarak, ya da en sevdiğiniz harita nedir diye mi sorayım? Shangai haritasını sevmedim, apartmanlar arasında sıkış tepiş daracık öyle conquest haritası mı olur ya.

• quote:

Sırf BF4 için senelik Ea Play aldım. Otuz saattir Golmund Railway haritasındayım. Buna benzer bir de Caspian Border varmış galiba. Sizin önerileriniz neler harita olarak, ya da en sevdiğiniz harita nedir diye mi sorayım? Shangai haritasını sevmedim, apartmanlar arasında sıkış tepiş daracık öyle conquest haritası mı olur ya.

Oynadıkça seveceksin, garanti ederim :) Güzel bir map.

• Merhabalar, çerezlik yeni bir Scout Helikopter oynanış videosu yükledim

Videoyu beğenip, yorum yaparak, abone olarak destek olanlara ayrıca teşekkürler, iyi seyirler herkese... [:)]

Sevgili dostlar; canlı yayınlara;  https://www.twitch.tv/LIVEOyun ve  https://www.facebook.com/LIVEOyunTV adreslerinden takip ederek katılabilirsiniz. Görüşmek üzere.

twitch.tv/LIVEOyun

fb.gg/LIVEOyunTV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaRan7uLaTV -- 23 Nisan 2021; 16:16:2 >

• quote:

Sırf BF4 için senelik Ea Play aldım. Otuz saattir Golmund Railway haritasındayım. Buna benzer bir de Caspian Border varmış galiba. Sizin önerileriniz neler harita olarak, ya da en sevdiğiniz harita nedir diye mi sorayım? Shangai haritasını sevmedim, apartmanlar arasında sıkış tepiş daracık öyle conquest haritası mı olur ya.

FireStorm, Caspian, Gulf Of Oman, Silk Road (Baya büyük bu), Rogue Transmission, Paracel Storm Güzel haritalar hocam dene hepsini oynadıkça daha çok seversin birde

Nansha Strike, Wawe Breaker, Operatin Mortar, Guilin Peaks gibi haritalar var sevebilirsin.

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim bakacağım muhakkak. Silk Road denedim güzel evet.

• 
Sayfa: önceki 20152016201720182019
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.