Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (2018. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20162017201820192020
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA Play’de sadece standart sürüm olması çok kötü ya DLC mapleri oynamak istiyordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt

Premium olarak var. Steamden mi aldiniz? Kutuphanede Battlefield 4 diye yaziyor ama premium iceriklerin hepsi var. Oyuna girince gorunuyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Premium olarak var. Steamden mi aldiniz? Kutuphanede Battlefield 4 diye yaziyor ama premium iceriklerin hepsi var. Oyuna girince gorunuyor zaten.

Xbox üzerinden oynuyorum hocam ben😅

• Dostlar hesap arıyorum ama bf4 satan varmıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: Beels

Dostlar hesap arıyorum ama bf4 satan varmıdır

Originde 56 lira suan premium dahil.Duz alirsan 30 kusur.

• Beels kullanıcısına yanıt

Hocam bence EA access alın bütün bf oyunlarını oynarsınız. BF4 konusunda biraz dikkatli olmanızı öneririm serverlarda çok lag vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Hocam bence EA access alın bütün bf oyunlarını oynarsınız. BF4 konusunda biraz dikkatli olmanızı öneririm serverlarda çok lag vardı.

hala devam ediyormu lag sorunu

Ben oynuyorum sürekli. Lag sorunu göremedim pek. Çok nadir tüm chat lag yazıyor o kadar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihrali Bey

Ben oynuyorum sürekli. Lag sorunu göremedim pek. Çok nadir tüm chat lag yazıyor o kadar.

server durumları nasıl hocam , doluluk oranı iyise originden alıcam hemen

• quote:

56 tl ye aldım bf4 + premium.

Hayırlı olsun. Serverlar dolu hocam. Bazen 6-7 kişi sıra olan serverlar bile görüyorum.

• quote:

Hayırlı olsun. Serverlar dolu hocam. Bazen 6-7 kişi sıra olan serverlar bile görüyorum.

Teşekkürler , bakalım akşama akarız savaşa bizde :D tankların üstüne c4 atıp patlatabiliyoruz değilmi hala :D bf3 de çok yapardım onu

• Simdi anlamadığım bir nokta var serverlar ortakmı? Yani Origin hesabı ile oynayanlar ile steam üzerinden alanlar birlikte oynayabiliyormu?

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    PC'de serverlar ortak. Zaten Steam'den alsan da Origin hesabı üzerinden oyunu oynuyorsun.

• bırakın dolu olmayı izdiham bile var. :D

• quote:

PC'de serverlar ortak. Zaten Steam'den alsan da Origin hesabı üzerinden oyunu oynuyorsun.

Bende var zaten hocam sadece merak etmiştim farklı uygulamalar üzerinden alınca nasıl oluyor diye, Teşekkürler 

• 7 yıl sonra bir daha oynamaya başladım. Arada ping sorunları da olsa çok iyi gidiyor. Yalnız araç kullananlar müthiş kullanıyorlar onlar tarafından sürekli eziliyorum.

• Return to Monke kullanıcısına yanıt

İyi jet kullananlara imreniyorum jet hariç hemen hepsini kullanıyorum ben iyi ama jetleri beceremiyorum :)

• Arkadaşlar merhaba,steamdan aldığımızda EA hesabımızı girebiliyor muyuz çünkü ben gamepass aldım 1 aylık oradan indirdim.İlerlemem ea hesabına kaydediliyor.

• CoreGame kullanıcısına yanıt

Evet Origin üzerinden bağlanıyor her türlü.

• 
Sayfa: önceki 20162017201820192020
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.