Şimdi Ara

Battlefield 3 Colonel oldum daha combat effecıency rıbbon sadece 8 kere aldım i yardım dh

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar bf3ü çok sevdim güzel bir oyun harika multisi var ama bi sorunum var hem kd oranım düşük (gerçi buna artık fazla takılmıyorum çünkü oynayışım düzeldi kd artık benim için önemli değil) hemde şu combat effecıency medalı okadar almak istiyorumki anlatamam şimdi ben bu oyunda bi pro değilim ama noobta değilim orta derece bi oyuncuyum bigün bi baktım level 25 olmuşum combat effecıency ribbon 3 kere almışım deli oldum hırs yaptım ve şu ÜNLÜ ''CANALS TDMYE''sardım ne tdm ama oynadıkça oynayasım geldi bi baktım battlereports full canals tdm olmuş kendi kendime ben ne yaptım bf tdm oyunu değildir conquest ve rusha hücum ettim tdmye alıştığım için alışmak zor oldu tamam herşey güzel bıktım bu oyun modlarındanda tekrar tdm tekrar conquest rush derken benim statslar filan battı battelogumhttp://battlelog.battlefield.com/bf3/user/SekokralTR/ hala tdmde takıldım metroya başladım ne bu dedim kapalı alan çok sıkıcı geldi bende şu sıraar rusha takıldım ama tdmye başladımmı bırakamıyorum lütfen arkadaşlar şu combat effecıency rıbbonu nasıl arttırabilirim yorumlarınız için şimdididen teşekkürler

'''NOT:TROLL MESAJLAR YAZMASSANIZ SEVİNİRİM.'''

• combat eff sanırım belli bir sayının üzerinde killstreak yaparsan veriliyor.. infantry de iyi değilsen araçlardan inmeyerek alabilirsin

şimdi baktım da sistem şöyle: 8+3+3+...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 3 Eylül 2012; 1:05:43 >
  • Alışırsın takılma ribbondu madalyaydı falan . Benimde oyunu öğrenme sırasında k/d 0.7 lerde falandı 4 bin daha fazla ölmüşlüğüm vardı neredeyse. Ama herşey düzeldi . Oynadıkça ribbonda gelir madalyada . Her zaman derim bu fps dir Mmo değil . Ne level ne istatistik takılma bunlara.
  • bf3 e conquest ile başladım.oyuna alışma sürecinde olduğum için hep helikopterler,tanklar vurdu beni.

Kd oranım 0.4 tü.

Sonra 64 kişilik noashr channals tdm serverı buldum.

Doğar doğmaz öldüğüm çok oldu channels da.

Ama profesyonel call of duty ci olduğum için oyuna çabuk alıştım ve 0.4 olan kd mi 0.9 a ancak yükseltebildim.

64 kişilik channels oynadıkça açılır merak etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölmeden 3 kill alırsan ribbon gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theodorus321

Ya arkadaşlar bf3ü çok sevdim güzel bir oyun harika multisi var ama bi sorunum var hem kd oranım düşük (gerçi buna artık fazla takılmıyorum çünkü oynayışım düzeldi kd artık benim için önemli değil) hemde şu combat effecıency medalı okadar almak istiyorumki anlatamam şimdi ben bu oyunda bi pro değilim ama noobta değilim orta derece bi oyuncuyum bigün bi baktım level 25 olmuşum combat effecıency ribbon 3 kere almışım deli oldum hırs yaptım ve şu ÜNLÜ ''CANALS TDMYE''sardım ne tdm ama oynadıkça oynayasım geldi bi baktım battlereports full canals tdm olmuş kendi kendime ben ne yaptım bf tdm oyunu değildir conquest ve rusha hücum ettim tdmye alıştığım için alışmak zor oldu tamam herşey güzel bıktım bu oyun modlarındanda tekrar tdm tekrar conquest rush derken benim statslar filan battı battelogumhttp://battlelog.battlefield.com/bf3/user/SekokralTR/ hala tdmde takıldım metroya başladım ne bu dedim kapalı alan çok sıkıcı geldi bende şu sıraar rusha takıldım ama tdmye başladımmı bırakamıyorum lütfen arkadaşlar şu combat effecıency rıbbonu nasıl arttırabilirim yorumlarınız için şimdididen teşekkürler

'''NOT:TROLL MESAJLAR YAZMASSANIZ SEVİNİRİM.'''

oynadıkca alışıyosun bende 621 tane combat eyefinity ribbon var.Noshahr tdm 64 kişi oyna alışırsın.Benim kd ratiom 1.2 idi başlangıçta şimdi 1.8.Tekrar söylyüroum oynadıkca oyunu anlıyorsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.