T

Yüzbaşı
26 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar ben biletixten (internet üzerinden) bilet alıcamda bilet kargoyla filanmı geliyor ne oluyor bilet elimize nasıl ulaşıyor onu soracaktım da

Edit:imla
Sevgili donanımhaber üyeleri bugüne kadar çok dayak yedim çok adam dövdüm ama bana çok kötü şeyler yapan birine hiç dokunmadım işin aslı ben bisiklet sürmeyi çok ama çok severim bir gün herzamanki gibi bisiklet sürüyordum bu arkadaş gelip bana motoruyla kasten çarptı orda tam döverken ayırdılar gelip bana bisikletle çarptı annemin hatırı için hiçbirşey yapmadım ama bu son yaptığı bardağı taşıran son damlaydı bisikletimi daha yeni yaptırmışım marketten dönüyorum yükümde bayağı ağır gelip bana bi güzel çarptı orda patladım çok kötü bi kavga çıktı benim kaşım patladı onunda artık neresine ne olduğunu bilmiyorum ertesi hafta beni okul çıkışında yakalayıp arkadaşlarıyla bi güzel dövdüler işte burda bunu yapmiyacaktı gidip bisikletle ezdim ve dövdüm işin içine aileler bile karıştı ailem hemen barıştırdı tabi bla bla ya ben kendine hiç birşey yapmadığım halde neden benden ne istiyor yüreğir psikopat doludur ve çoğunu tanırımda ama onlarla uğraşmak istemiyorum bugüne kadar çocukluğumdan beri bana karışan herkesi dövdüm ve cidden çok sorunlu biriyimdir dayak yemediğim öğretmen yoktur bu bir cool story broda değildir csb ciler şimdiden çıksın konudan bir csb olsaydı emin olun bu çok belli olurdu beni taniyan kişilere sorun dhde dürüst davranan sayılı kişilerden biriyimdir okuduğunuz için teşekkürler
Arkadaşlar bu konu hakkında bir fikriniz ne bileyim önlemek amacıyla yapılacak birşey varmı lütfen aşırı troll olmayalım.
Arkadaşlar yaptığınız en büyük kötülük diye bir konu açılmış bende böyle bi konu açmak istedim bana yapılan en büyük kötülük(ler) ilk okulda orta boylardaydım ve benden uzun arkadaşlarım vardı zıplayarak kaleye tutunurduk ilokul dediğim 5. sınıftı galiba bana gaz vermişlerdi bende koşup zıplamaya çalışırken tutunamadım ve 2 kişinin önünde rezil olmuştum dikenlerin üstüne düşmemde cabası 2. olarak biz küçükken evimizin yanında araba koyduğumuz bir ara vardı bizde kapıyı sağa sola çevirirdik üstüne binip çevirirken kapı birden düşmeye başlamıştı herkes beni bırakıp kaçmıştı hatta izleri duruyor çok acı çekmiştim tabi bunlar şimdi aklıma gelenler onun dışında kuzenimin gözüme fırıldak düşürmesi,diğer kuzenimin etimi koparması,kapıyı kilitleyip beni köpeğin önüne atmaları vs. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Ya arkadaşlar bf3ü çok sevdim güzel bir oyun harika multisi var ama bi sorunum var hem kd oranım düşük (gerçi buna artık fazla takılmıyorum çünkü oynayışım düzeldi kd artık benim için önemli değil) hemde şu combat effecıency medalı okadar almak istiyorumki anlatamam şimdi ben bu oyunda bi pro değilim ama noobta değilim orta derece bi oyuncuyum bigün bi baktım level 25 olmuşum combat effecıency ribbon 3 kere almışım deli oldum hırs yaptım ve şu ÜNLÜ ''CANALS TDMYE''sardım ne tdm ama oynadıkça oynayasım geldi bi baktım battlereports full canals tdm olmuş kendi kendime ben ne yaptım bf tdm oyunu değildir conquest ve rusha hücum ettim tdmye alıştığım için alışmak zor oldu tamam herşey güzel bıktım bu oyun modlarındanda tekrar tdm tekrar conquest rush derken benim statslar filan battı battelogumhttp://battlelog.battlefield.com/bf3/user/SekokralTR/ hala tdmde takıldım metroya başladım ne bu dedim kapalı alan çok sıkıcı geldi bende şu sıraar rusha takıldım ama tdmye başladımmı bırakamıyorum lütfen arkadaşlar şu combat effecıency rıbbonu nasıl arttırabilirim yorumlarınız için şimdididen teşekkürler

'''NOT:TROLL MESAJLAR YAZMASSANIZ SEVİNİRİM.'''
Arkadaşlar battlefield 3 için close quarters aldım overgameden elime nasıl ulaşacak yani kargoylamı yoksa msn adresime kod filanmı yollicaklar
Arkadaşlar Adanada olanlar (yinemi adana diyecekler çıksın gitsin) bilir ne kadar sıcak olduğunu e bizde vantilatör + klima açık yatıyoruz klimadan olduğunu söylüyolar sizce neden olabilir ? gerçekten kalktığımda çok kötü hissediyorum klimasızda yatılmıyor çözümleriniz için şimdiden teşkkürler
Arkadaşlar battlefield 3te hem premium hemde normal üyelere bütün hafta çifte xp var ama premium üyelere biraz daha uzun sürüyor hepinize iyi k/d diliyorum çevirmem yanlış olabilir daha detaylı bilgi içinhttp://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654783811912991/
Arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum ama oyuna o kadar para döküp sevmeyeceğime o oyuna 5 tl harcayıp denemeyi tercih ederim sizin görüşlerinize göre oyunu alacağım ve denicem
Değerli oyun severler,

Bildiğiniz üzere sitenin geleceğine karar vermek için 23.06.2012 tarihinde kritik bir toplantı kararı almıştık.

Toplantı sonucunda katılımcı arkadaşlarımızın %60 çoğunluğu sitemizin yayın hayatına devam etmesi yönünde görüş bildirdi. Çoğunluğun kararı olması sebebiyle sitemiz yayın hayatına devam edecek.

Buna ek olarak önemli birkaç karar aldığımızı da belirtelim.

- Üye alımı sistem değişikliği yapılana kadar durdurulacak.
- Üyelik sistemi tamamen değişecek.
- Forum kullanım sistemi değişecek.

Bize destek mesajı gönderen duyarlı arkadaşlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sitemizin devam kararı almasında bu mesajların büyük etkisi olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Bizi sürekli takip eden ve destekleyen arkadaşlarımızın olduğunu bilmek bize güç veriyor.

Tüm destekçilerimize saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

OyunCeviri.com Ekibi
Hakkında
Meslek: öğrenci
Forum İmzası:
Hakkımda:
PSN=theodorus321
STEAM=world_greatest01

Başarılarım:Adana mw3 ps3 ffa turnuvası human aimbot ödülü

marmaris cs:s turnuvası 4v4 2. en iyi oyuncu ödülü

bf3 baraj yolu turnuvası teamplayer ödülü
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Dacia
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PSVITA
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
world_greatest01
TV
Sony
Klima
Klima
Tablet
İpad 2
Notebook
Toshiba Satellite L750
PSN ID
theodorus321
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 684
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 30.411 (Bu ay: 2)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 149 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.