Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (2187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.797
Cevap
63
Favori
1.524.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21852186218721882189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun ıyıce moku cıktı,once leader board u hackledıler ,şimdilerse ise servera gelip serverı çökertiyolar serverda ucarak gezıyorlar,admin banlayınca tekrar gelıp admını banlıyolar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/pc/ce97e535-2866-4ae1-a0ee-f57fef0f2c91/OYLESINE/

beyler turkıye lokasyonlu server açtım 24 kişilik,karışık mod ayarladım , beklerım

• quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/pc/ce97e535-2866-4ae1-a0ee-f57fef0f2c91/OYLESINE/

beyler turkıye lokasyonlu server açtım 24 kişilik,karışık mod ayarladım , beklerım

Neden silindi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/pc/ce97e535-2866-4ae1-a0ee-f57fef0f2c91/OYLESINE/

Neden silindi?

ne silindi?
    diğer modlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 3 Mart 2018; 1:13:33 >

• Onu yazdığımda sunucu bulunamıyordu. Şimdi açılıyor.
  • damavand peak rush oynuyorum son 1 haftadır en son 2013'te oynamıştım bf3'ü millet oyunda kopturmuş gitmiş.oyun sonrası beni arkadaş listesine ekliyorlar profillerine bakıyorum 1800 saatten 4000 saate kadar oynamış olanları gördüm.bu kişilerde 64 kişilik oyunlarda 70-5 gibi oynuyorlar.e bir zahmet oynasınlarda adamlar benim bu zamana kadar oyunlarda geçirmediğim süreyi bf3'e harcamış bırakın ezsinler herkesi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nickim beyond_tr_90 ekleyin de squad olarak oynayalım. takım olarak oynaması daha zevkli oluyor.
  • Beyler 3 mü 4 mü ikisi de var, 4 aldigim icin pişmanim sanki. Dh de konu var mi 3 için multi oynama toplanma vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exotic.

Beyler 3 mü 4 mü ikisi de var, 4 aldigim icin pişmanim sanki. Dh de konu var mi 3 için multi oynama toplanma vs

zaten almışsın dostum ikisini de, bence ikisinin de tadı başka birbirinden.

3te silah tepmeleri daha fazla, atmosfer daha gerçekçi.
    4te grafikler çok güzel, silah tepmeleri daha az.

oyuncu sayısı olarak bilemicem ama 3ü oynayan hala baya kişi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exotic.

Beyler 3 mü 4 mü ikisi de var, 4 aldigim icin pişmanim sanki. Dh de konu var mi 3 için multi oynama toplanma vs

3 Çok güzel bir oyun atmosfer çok iyi ama 4'e alıştıktan sonra bir daha oynamaz kimse kolay kolay 3'ü.
  • Türkiye lokasyonlu sunucu kalmadı mı? Eskiden vardı 3-4 tane. Şİmdi aratıyorum bulunamadı diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05BCBF09E

Türkiye lokasyonlu sunucu kalmadı mı? Eskiden vardı 3-4 tane. Şİmdi aratıyorum bulunamadı diyor.
    su aralar yok,bf4 de var ama.

• Konuya girince hüzünlendim la. 2014 den kalma eski hesabımın mesajları flaan duruyor :)

• battlelogta sorun mu var giremiyorum. We are sorry, something went wrong during your login. Please try again. hatası çıkıyor.
  • Şuan açılıyor bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05BCBF09E

battlelogta sorun mu var giremiyorum. We are sorry, something went wrong during your login. Please try again. hatası çıkıyor.
    aynı sorun bende de oldu şimdi. bilgin var mı?
  • Oynayan var mı, pc anca kaldırdığından oynamayava devam ediyorum, diğer bfleri kaldırmaz herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sosisli Süt

Oynayan var mı, pc anca kaldırdığından oynamayava devam ediyorum, diğer bfleri kaldırmaz herhalde
    Hocam oynuyor musunuz hala ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sosisli Süt

Oynayan var mı, pc anca kaldırdığından oynamayava devam ediyorum, diğer bfleri kaldırmaz herhalde
    Bunu kaldırıyor ise Bf4'üde kaldırır.
  • BF3 alıcaktım fakat oyuncu az endişesi ile BF4 aldım. BF5 çıkana kadar oyalar beni.
  • 
Sayfa: önceki 21852186218721882189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.