Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (2188. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.798
Cevap
63
Favori
1.524.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21862187218821892190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Solomun

Hocam oynuyor musunuz hala ?

Aynen devam ediyorum, daha çok firestorm’da jipe c4 koyup tanklara ışidlik yapıyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sosisli Süt

quote:

Orijinalden alıntı: Solomun

Hocam oynuyor musunuz hala ?

Aynen devam ediyorum, daha çok firestorm’da jipe c4 koyup tanklara ışidlik yapıyorum ama

Alıntıları Göster
    Hocam siz yorum atana kadar BF4 aldım ya :)

Dicektim oyuncu sayısı nasıl diye.

• Uzun zaman sonra foruma da BFye de geri döndüm.. En son BF3 oynuyordum sonra okul falan işler ciddiye binince pcde uzaklaştım. Yeni oyun güzel görünüyor üni boyunca iyi bir arkadaş olacak bana :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi culiacan -- 7 Eylül 2018; 12:37:36 >
  • Son yorumları görüp dayanamayıp ben de indirdim oyunu. Hala eski tadı veriyor. 50 ping ile bir çok server bulabiliyorsun. Dolu server çok. Şahsen bf5, bf1 bu oyunun tadını asla vermiyor.

Her şey fullde 120 fps ile oynamak mis gibiymiş. Eskiden 40-50 fps ile oynamaya çalışırdık.
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    Her yer koyu mavi renk paleti hocam içine çekemiyor maalesef. Bf4 te haritada uçarak adam vuranlar var. Daha iyisi çıkana dek en iyisi Bf1 bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Her yer koyu mavi renk paleti hocam içine çekemiyor maalesef. Bf4 te haritada uçarak adam vuranlar var. Daha iyisi çıkana dek en iyisi Bf1 bence
    Günümüz yıllarında geçen oyunları sevdiğim için bf3 daha iyi geliyor bana. world war 3 oyununu bekliyorum. Bakalım o nasıl olacak. BF çakması gibi duruyor :)
  • gençler ucuz olarak nerden alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScbuLive94

gençler ucuz olarak nerden alabilirim
    2013 de rusça versiyonunu almıştım ucuza. piriviyat piriviyat da da diye geziyordum.
  • En son PS3 zamanında oynuyordum ve hayli keyif alıyordum, pcde forumdan oynayan var mı ve de nereden satın alsak uygun olur pc için?
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Ben halen oynuyorum bir çok oyun olmasına rağmen keyif aldığım bir oyun serverlar dolu buradan da satın alabilirsiniz
    https://www.****.com/tr/store/battlefield-3/buy/bf3-standarthttps://www.****.com/tr/store/battlefield-3/buy/bf3-premium-dlc
  • Faheka_ kullanıcısına yanıt
    Alırım b1 daL hacimmm..
    🎮🎯👍
  • https://youtu.be/CR4ig3OBIB8

ne gunlerdi_be

• zZzerk kullanıcısına yanıt
    Aynen ne günlerdi :)
    https://www.youtube.com/watch?v=jvt5c5k6tCM
  • Hala oynayan varsa mesajı alintilasın da toplanalım kendi aramızda :)

Havaya çalışan bir tim olustursak güzel olurdu misal genelde jet sürüyorum ağırlıklı olarak piyadelere çalışıyorum, bir kisi de dogfight ağırlıklı oynasa, aa ve basedaki savunma sistemini de kullanacak biri olsa havayı ele geçiririz. Ek olarak helide iyi anlasan ikili ve tvyi isabetli kullanabilen bir 2. pilotla harikalar yaratılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İch hab keine lust -- 20 Nisan 2019; 23:43:45 >
  • Serverlar hala dolu. Muazzam bir oyun sekiz yılı aştı.
  • Online olarak oynanabilecek en dengeli oyun bu, armored kill haritaları çok güzel.

Akşamları oynuyorum verfugungstupp nickim eklemek isteyen olursa oynarız.
  • Battlefield 3 Premium Edition en ucuz 55 liraya buldum. Daha ucuza alabileceğim bir yer bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Tosbağa Yoshi

Battlefield 3 Premium Edition en ucuz 55 liraya buldum. Daha ucuza alabileceğim bir yer bilen var mı?
    ne yaptın bulabildin mi?
    bende ucuza bulup tekrar oynayayım dedim ama 2011'de çıkmış oyuna 40 - 50 tl verecek değilim, yarın öbürgün serverlar kapatılsa boşa almış olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

ne yaptın bulabildin mi?
    bende ucuza bulup tekrar oynayayım dedim ama 2011'de çıkmış oyuna 40 - 50 tl verecek değilim, yarın öbürgün serverlar kapatılsa boşa almış olacağım.

Alıntıları Göster
    30 lira civarına g2a da var gorunuyor suan,
  • sunucular full çekiyor :)
  • 
Sayfa: önceki 21862187218821892190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.