Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (2185. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.798
Cevap
63
Favori
1.524.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21832184218521862187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lastmandar

serverlar kesinlikle dolu. avrupa serverlerinde genelde 1 normal 1 de full premium eklentileri destekleyen dolu serverlar olur. belirli saatler de full dolu olan serverler daha çoktur tabi. Bu arada oyunu kesinlikle premium oynayın. Yoksa da alın oyuna bağlanırken bile fark ediyor.( silahlar vs saymıyorum.)

zaten şuan premium edition ile normal oyun aynı fiyat hocam yabancı sitelerde
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    bulduğun fiyat nedir. ve oyunu aldın mı hocam.
  • quote:

reis henüz almadım access vardı 1 aylık ama alıcam sanırım dlc ve yeni silahlar için hemde oyun olur.
    http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-3-premium-edidtion-cd-key-compare-prices/http://www.allkeyshop.com/blog/compare-and-buy-cd-key-for-digital-download-battlefield-3/

bu arada standart oyun indirime girmiş sanırım 2 sitede, geçen gün karşılaştırma yaptığımda ikiside aynı fiyat çıkıyordu.

edit : bunu alıcam benhttps://www.g2play.net/category/15/battlefield-3-premium-edition-ea-origin-key/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 19 Ekim 2017; 17:47:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

reis henüz almadım access vardı 1 aylık ama alıcam sanırım dlc ve yeni silahlar için hemde oyun olur.
    http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-3-premium-edidtion-cd-key-compare-prices/http://www.allkeyshop.com/blog/compare-and-buy-cd-key-for-digital-download-battlefield-3/

bu arada standart oyun indirime girmiş sanırım 2 sitede, geçen gün karşılaştırma yaptığımda ikiside aynı fiyat çıkıyordu.

edit : bunu alıcam benhttps://www.g2play.net/category/15/battlefield-3-premium-edition-ea-origin-key/

Premium versiyonunu durma play den almıştım ben. Daha önce de birkaç alışveriş yaptığımdan öneriyorum fiyatlarda iyidir ve sorun da yaşamadım. G2play sitesini de hiç biliyorum ama sen önceden alışveriş yaptıysan ve güvenli ise olabilir. Aldığın zaman bizi de bilgilendirirsin hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 19 Ekim 2017; 19:16:20 >

• quote:

quote:

quote:

Premium versiyonunu durma play den almıştım ben. Daha önce de birkaç alışveriş yaptığımdan öneriyorum fiyatlarda iyidir ve sorun da yaşamadım. G2play sitesini de hiç biliyorum ama sen önceden alışveriş yaptıysan ve güvenli ise olabilir. Aldığın zaman bizi de bilgilendirirsin hocam.

aldım hocam sana attığım linkten, hemen yollandı keyler. dlc ler iniyor bakalım ana silahları açmıştım birazda onlar için uğraşalım :D

• lastmandar kullanıcısına yanıt
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 19 Ekim 2017; 19:50:23 >
  • xbow açamıcam sanırım, scavenger modunda map yok hiç :S
  • quote:

quote:

quote:

quote:

aldım hocam sana attığım linkten, hemen yollandı keyler. dlc ler iniyor bakalım ana silahları açmıştım birazda onlar için uğraşalım :D

Şu oyunda en çok içime oturan şey, Co-op mission larda belirli bir puanı aşınca G3 silahını açabiliyoruz. Bende Public matchmaking ile farklı insanlarla coop girerek hem taramalı pistolü açtım hemde G3 için puan kastım. Sonra birşey oldu bir hata oldu. Hiçbir zaman coop oyun giremedim.1 oyunluk puanı kalmıştı. Ne zaman G3 ile vurulsam bir iç çekerim. Aaaah ah.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şu oyunda en çok içime oturan şey, Co-op mission larda belirli bir puanı aşınca G3 silahını açabiliyoruz. Bende Public matchmaking ile farklı insanlarla coop girerek hem taramalı pistolü açtım hemde G3 için puan kastım. Sonra birşey oldu bir hata oldu. Hiçbir zaman coop oyun giremedim.1 oyunluk puanı kalmıştı. Ne zaman G3 ile vurulsam bir iç çekerim. Aaaah ah.

aynen bende 1 kere bitirdim biriyle bende de kapalı :D biraz kötü olmuş ama o tekrar tekrar aynı görevleri yapmak sıkıcı bir şey

• Hey gidi günler be, eskiden çok oynardım bana göre en güzel bf oyunu budur.YouTube kanalına montajlı bir video hazırlayıp atmıştım ozamanlar Google Adsense ve youtubedan para kazanma olayı yoktu pek.100bin izlenmişti ilk kez bir videom.Daha sonra silmiştim, ama sonra çok pişman oldum.Şimdi düşününce çok güzel sinematik estanteneler yakaladığımı ve film gibi hatta oyunun kendi fragmanından daha güzel bir video hazırladığımı düşünüyorum.Keşke yedeğini alsaydım.Videodaki müzik sahneler falan çok güzeldi.Mesela caspian border da rus üssünün aşağısinda bir kayanın üzerine uzanmış kanas ile petrol ofisinden yolun karşısına mevzi almak için koşan bir askeri vuruyordum hemde tam gırtlağından.Oyunda daha önce hiç görmediğim bir animasyon ile vurduğum karakter boğazını tutup dizleri üstüne çöküp sonra yere seriliyordu.Çok güzel bir sahneydi.Sonraki oyunlarda bu oyunun tadını alamadım, gerçekçilik dışında biraz da işin arcade kısmına yöneldiler.mesela bf4? Piyade tüfeğine veya tanka pembe Camo takmak nedir arkadaş ya ? Neyse konuya denk geldim yazayım dedim.Belki yine bir gün geri dönerim, 4 senedir bilgisayar oyunu oynamiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: başaran

Hey gidi günler be, eskiden çok oynardım bana göre en güzel bf oyunu budur.YouTube kanalına montajlı bir video hazırlayıp atmıştım ozamanlar Google Adsense ve youtubedan para kazanma olayı yoktu pek.100bin izlenmişti ilk kez bir videom.Daha sonra silmiştim, ama sonra çok pişman oldum.Şimdi düşününce çok güzel sinematik estanteneler yakaladığımı ve film gibi hatta oyunun kendi fragmanından daha güzel bir video hazırladığımı düşünüyorum.Keşke yedeğini alsaydım.Videodaki müzik sahneler falan çok güzeldi.Mesela caspian border da rus üssünün aşağısinda bir kayanın üzerine uzanmış kanas ile petrol ofisinden yolun karşısına mevzi almak için koşan bir askeri vuruyordum hemde tam gırtlağından.Oyunda daha önce hiç görmediğim bir animasyon ile vurduğum karakter boğazını tutup dizleri üstüne çöküp sonra yere seriliyordu.Çok güzel bir sahneydi.Sonraki oyunlarda bu oyunun tadını alamadım, gerçekçilik dışında biraz da işin arcade kısmına yöneldiler.mesela bf4? Piyade tüfeğine veya tanka pembe Camo takmak nedir arkadaş ya ? Neyse konuya denk geldim yazayım dedim.Belki yine bir gün geri dönerim, 4 senedir bilgisayar oyunu oynamiyorum.

ben bf serisi ile 4 ile tanıştım. bundan önceki hesabımla yaklaşık 600 saat oynamışımdır 4ü.

o zaman süreden sonra 3 ücretsiz olmuştu onuda oynama fırsatı bulmuştum o zamanlar ama 4teki tadı alamamıştım. mesela 4e göre en büyük eksikliklerden bir tanesi sürekli adam spotlayamıyorsun bunu anlayamıyorum. sürekli Q-Q spamlamama rağmen bazen sorunsuzca spotlarken gördüğüm adamı bazen spotlamıyor 2 saat. 4te öyle değil 4te kimi görsen anında spotlayabiliyosun.

gel gelelim 3le tekrar tanışmama, geçen ayın 10unda access aldım 1 aylık ve tekrar 4ü kurdum. oyun hala güzel ama sıkıldım biraz aynı şeyleri tekrar yaşamaktan bende gittim 3ü kurdum bu kez.

başlarda cq oynuyordum ve acayip sinir olmaya başlamıştım. cq modunda araçları rakip takım iyi kullanıyorsa veya sizin takımdakiler noob sa gerçekten doğup öldüğümüz maçlar oluyodu koca haritalarda. rush oynamaya karar verdim ve oyunun tadı orada başladı artık. gerçekten en güzel mod rush bu oyunda. her açıdan dengeli bir mod. agresif oynamak istersen agresif oynarsın. pusmak istersen sniper oynarsın.

neyse çıkmam lazım yazının devamını akşam getiricem. özetle bf3 > bf4 :D

• noschar canal - tdm ömrümden net 3 senemi çalmıştır.
  • quote:

quote:

Hey gidi günler be, eskiden çok oynardım bana göre en güzel bf oyunu budur.YouTube kanalına montajlı bir video hazırlayıp atmıştım ozamanlar Google Adsense ve youtubedan para kazanma olayı yoktu pek.100bin izlenmişti ilk kez bir videom.Daha sonra silmiştim, ama sonra çok pişman oldum.Şimdi düşününce çok güzel sinematik estanteneler yakaladığımı ve film gibi hatta oyunun kendi fragmanından daha güzel bir video hazırladığımı düşünüyorum.Keşke yedeğini alsaydım.Videodaki müzik sahneler falan çok güzeldi.Mesela caspian border da rus üssünün aşağısinda bir kayanın üzerine uzanmış kanas ile petrol ofisinden yolun karşısına mevzi almak için koşan bir askeri vuruyordum hemde tam gırtlağından.Oyunda daha önce hiç görmediğim bir animasyon ile vurduğum karakter boğazını tutup dizleri üstüne çöküp sonra yere seriliyordu.Çok güzel bir sahneydi.Sonraki oyunlarda bu oyunun tadını alamadım, gerçekçilik dışında biraz da işin arcade kısmına yöneldiler.mesela bf4? Piyade tüfeğine veya tanka pembe Camo takmak nedir arkadaş ya ? Neyse konuya denk geldim yazayım dedim.Belki yine bir gün geri dönerim, 4 senedir bilgisayar oyunu oynamiyorum.

ben bf serisi ile 4 ile tanıştım. bundan önceki hesabımla yaklaşık 600 saat oynamışımdır 4ü.

o zaman süreden sonra 3 ücretsiz olmuştu onuda oynama fırsatı bulmuştum o zamanlar ama 4teki tadı alamamıştım. mesela 4e göre en büyük eksikliklerden bir tanesi sürekli adam spotlayamıyorsun bunu anlayamıyorum. sürekli Q-Q spamlamama rağmen bazen sorunsuzca spotlarken gördüğüm adamı bazen spotlamıyor 2 saat. 4te öyle değil 4te kimi görsen anında spotlayabiliyosun.

gel gelelim 3le tekrar tanışmama, geçen ayın 10unda access aldım 1 aylık ve tekrar 4ü kurdum. oyun hala güzel ama sıkıldım biraz aynı şeyleri tekrar yaşamaktan bende gittim 3ü kurdum bu kez.

başlarda cq oynuyordum ve acayip sinir olmaya başlamıştım. cq modunda araçları rakip takım iyi kullanıyorsa veya sizin takımdakiler noob sa gerçekten doğup öldüğümüz maçlar oluyodu koca haritalarda. rush oynamaya karar verdim ve oyunun tadı orada başladı artık. gerçekten en güzel mod rush bu oyunda. her açıdan dengeli bir mod. agresif oynamak istersen agresif oynarsın. pusmak istersen sniper oynarsın.

Oldschool battlefieldciler ya hardcore conquest oynar yada Rush oynar zaten.Diğerleri acemiler için

Bf4 kabak tadı verdi bahsettiğim gerçek dışı saçma silah skinleri yüzünden vs. , askere gidip geldikten sonra daha bir çocuksu daha bir arcade gelmeye başladı zaten.Orada harbi makineli tüfek kullanıp geldikten sonra bilgisayar oyununda eskiden aldığın keyfi bulmak zor oluyor.Biraz zaman geçmesi gerekiyor.3 sene oldu geleli, silah sesini özledim bakalım yüklerim belki ilerleyen zamanda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Oldschool battlefieldciler ya hardcore conquest oynar yada Rush oynar zaten.Diğerleri acemiler için

Bf4 kabak tadı verdi bahsettiğim gerçek dışı saçma silah skinleri yüzünden vs. , askere gidip geldikten sonra daha bir çocuksu daha bir arcade gelmeye başladı zaten.Orada harbi makineli tüfek kullanıp geldikten sonra bilgisayar oyununda eskiden aldığın keyfi bulmak zor oluyor.Biraz zaman geçmesi gerekiyor.3 sene oldu geleli, silah sesini özledim bakalım yüklerim belki ilerleyen zamanda.

Bf3 güzeldir hocam yükle en kısa zamanda. Server konusuna gelince hemen hemen her modda dolu 2 server var avrupada gayet tatmin edici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yav ben acemiyim de burda ne biçim rütbeli sialhlı adamlar geliyor benim silahlar dandik bi rütbe sınırı falan yapamıyor muyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Yav ben acemiyim de burda ne biçim rütbeli sialhlı adamlar geliyor benim silahlar dandik bi rütbe sınırı falan yapamıyor muyuz

rütbe sınırı yok hocam ama silahları kafana takma o kadar. önemli olan oynanışa alışman. yoksa ilk baştaki silahlarla bile çok ala oynarsın bu oyunu çünkü silahların birbirine çok fark yaratan
    bir üstünlük farkı yok. yani levelle falan alakası yok olayın. senin oyuna alışman lazım.

ben bf4 le başladım seriye, 600 saatten fazla oynadım onu. o yüzden 3e alışmam uzun sürmedi. biraz oynaman lazım. birde youtube dan falan multiplayer gameplay videoları izlersen onlarda işine yarayabilir kendini geliştirmen açısından.
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 3
  • beyler chrome dan battlelog a giremiyorum hata şu : Bu sayfa çalışmıyor

battlelog.battlefield.com sizi çok fazla kez yönlendirdi.

nasıl düzeltebilirim bunu? internet explorer ile giriyorum sorunsuz ama durup dururken chrome dan girmemeye başlaması sinirlerimi bozdu açıkcası
  • Şu oyundaki haritalar çok daha zevkliydi BF4'dekilerden.
  • 
Sayfa: önceki 21832184218521862187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.