Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (2186. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.798
Cevap
63
Favori
1.524.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21842185218621872188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • halen daha oyuncu var mı beyler, yüklemeyi düşünüyorum. kota boşuna gitmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

halen daha oyuncu var mı beyler, yüklemeyi düşünüyorum. kota boşuna gitmesin

var hocam
  • Yav arkadaşlar co op maçı bulmuyor birisi benimle oynayabilir mi 1-2 el silah falan açamıyorum bu yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Yav arkadaşlar co op maçı bulmuyor birisi benimle oynayabilir mi 1-2 el silah falan açamıyorum bu yüzden

Pc yi ayarlıyım yarın akşam Pm atarım oynarız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne oyun be bundaki zevki ne bf4 de aldım ne de bf1 de
  • 2011 in Şubatı 9. sınıfa gidiyorum o zaman Battlefieldı az biraz Bad Company 2 den biliyorum.Ama onunda sadece single player modunu oynamıştım o zamanlar korsan orjinal ayrımı yoktu bende.2011 Şubatta okula gitmeden oyun haberlerini geziyorum büyük ihtimal ya BSC de ya da DH de BF3 duyuruldu gibi bir haber okudum.

O zaman içimden geçirmiştim şöyle oyunları oynayacak bilgisayarım olsa keşke diye.2-3 hafta sonra gerçekçi savaş oyunu, grafiklerde devrim başlıklarıyla oyunun haberini yazmışlar yine.İçeriğe girdim first look videosunu görünce bilgisayarım ister kaldırsın ister kaldırmasın alıp deneyeceğim dedim kendime.

Oyunun çıkışından birkaç gün önce forumdan birinden oyunu aldım.İlk defa orjinal oyun almıştım ptt havalesiyle.Oyun 20-25 Ekim arası TSİ ile gece 2 gibi çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam.Sabah okul vardı ama ben sabah 6 ya kadar oynadım multi-single karışık. 7de de okula gitmiştim o gün kabus gibiydi.Single playerından o zamanlar ingilizce olmadığı için pek bir şey anlamamıştım ama multisi epey sarmıştı.Athlon ii x2 245 işlemciyle takıla takıla 1280x1024 çözünürlüğünde oynamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsclobberintime -- 14 Kasım 2017; 22:13:28 >

• Oynadığım en iyi single moduydu gerçek bir efsane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Oynadığım en iyi single moduydu gerçek bir efsane.

senaryo modu gerçekten film gibi ve battlefield serilerinin en güzel senaryosuna sahip 4 1 ve bc2 den bile daha güzel.
  • Ryzen1200 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle
  • Yorumlarda ki anıları ve güzel zamanları okuyunca bende birden başlama isteği duydum zamanın da bu oyun için okulu çok astım multiplayer den haberim yokken internet cafe de oyunu bitirmek için 5-6 saat oturduğumu bilirim. Bir zamanlar bu oyunu iyi oynamak için sağlam pc gerekiyordu ne günlerdi be. Hayatım da unutmak istediğim ama unutamadığım oyun serisi battlefield dir.
  • Damavand peak'te ne güzel rush oynuyorduk deli gibi,
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Harika oluyordu gerçekten hele o tepeden atlamak aşşağıya
  • Futurisma kullanıcısına yanıt
    bende de hazır alınmış oyun var bf1 e para vermeyim yerine onu oynayım diyorum ama bf1'de de osmanlı felan var ilgimi çekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 8 Ocak 2018; 9:52:35 >
  • ben dün tekrardan bf3 satın aldım işşallah yine ban atmazlar.
  • Şu oyunu bir ben almadım herhalde :).
    Bir dönem bedava olduğu için insanın alası gelmiyor.
    O dönemde yeni hesap açıp oyunu alanlar çok oldu bakalım bulabilirsek öyle deniyeceğim.
  • Şu oyunda ki netcode denen sorunu düzeltmediler gitti duvarın arkasından kurşun işliyor oyundan soğudum tekrar. Yok mu şu illetin çaresi sinir etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Futurisma

Şu oyunda ki netcode denen sorunu düzeltmediler gitti duvarın arkasından kurşun işliyor oyundan soğudum tekrar. Yok mu şu illetin çaresi sinir etti

tüm bf serilerinde var bu yapıcak bir şey yok
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    bf1 yeni çıktığı zamanlar ne güzel oynuyorduk şimdi yine aynı. Kendi bağlantım da sorun var dedim eve teknik servis çağırıp fiber kabloyu da değiştirdim yeni modem aldım. Bazen iyi oynuyoruz bazen adamı öldüremeden ölüyoruz ben bir şey anlayamadım bu problem mi hiç düzelmedi gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Futurisma

bf1 yeni çıktığı zamanlar ne güzel oynuyorduk şimdi yine aynı. Kendi bağlantım da sorun var dedim eve teknik servis çağırıp fiber kabloyu da değiştirdim yeni modem aldım. Bazen iyi oynuyoruz bazen adamı öldüremeden ölüyoruz ben bir şey anlayamadım bu problem mi hiç düzelmedi gitti.

bu pingle alakalı bir durum değil tamamen server tickrate ile alakalı, normalde adam bana sıkamadan duvarın arkasına geçiyorum ki hepimiz biliyorum bf de duvardan kurşun geçmemesine rağmen bazen öldüğüm oluyo. malesef buna bir çözüm yok isterse ping 30 olsun yine aynı
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Haklısın bu sorunda hep beni buluyor çok zor öldürüyorum çok kolay ölüyorum hiç adaletli değil oyundan zevk almaz oldum resmen adamların zevki için oynuyoruz bu sorun cs-go da filan hiç görmedim yada cod da hep bf serisinde oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 21842185218621872188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.