Şimdi Ara

BATTLEFIELD 2042 XBOX (ONE / SERIES ) ANA KONU (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.235
Cevap
18
Favori
44.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cumartesi test için mail gönderdiler bana  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Cumartesi test için mail gönderdiler bana  

Bende katılıyorum cumartesi ama henüz kod gelmedi, sana geldi mi ?

Bu arada Pc leak videolarına baktım da, oyun çok sorunlu ve daha tamamlanmasına çok uzun süre var gibi duruyor. Trailerlar ile alakası yok.

• Oyunu daha çok yontarlar eksikler var , deneyebilirsek daha net birşeyler yazarız , bu sene grapling hook senesi galiba Halo , bf :) , daha e posta gelmedi ,yarın saat 15 den gece 12 ye kadar zaten test süresi

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Oyunu daha çok yontarlar eksikler var , deneyebilirsek daha net birşeyler yazarız , bu sene grapling hook senesi galiba Halo , bf :) , daha e posta gelmedi ,yarın saat 15 den gece 12 ye kadar zaten test süresi

Yorumlarini ve videolarini bekleriz. Umarim oyunu bot etmemislerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 13 Ağustos 2021; 13:46:59 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt

video veya görseller için nda var hocam , kimin paylaştığını bulurlarsa başına iş açarlar belli olmaz  

• Benim kod geldi, yarın 15:00 da başlıyor bakalım.

• Benım kod da geldi son 6 saat 40dk

• Ben beta başlayacağı saatte Haze ve killzone oynayacağım. Yedirmeyiz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2 maç zor dayanabildim, oyun rezalet bir halde, bu şekilde çıkması imkansız, umarım çok eski bir versiyondur bu çünkü oyunda çalışan hiçbirşey yok ve çıkmasına 2 ay kaldı.

• Oyun iğrenç ötesi bir daha hiçbir oyunun tech testini oynamayacam resmen oyundan soğutuyor. Bu sürüm alfa bile değildir tonla sorun mevcut. Ama lazerle jet ve helikoptere kitlenip düşürmek çok zevkli olmuş.

• Videolardan izledigim kadariyla dusuk grafikler ve cevresel bozukluklar fark ettim, sorularim var grafikleri, cevresel goruntuler ve olum suresi nasil bilgi verebilirminisiniz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Patlayacak bu oyunda muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Patlayacak bu oyunda muhtemelen.
    Battlefield patlarsa bizim gibi bf fedaileri coda kayacak ona yanıyorum 😁

• 45 dakika sonra ikinci devre başlayacak. Onu da bitirdikten sonra buraya gelip küfür etmeyi düşünüyorum 

Ne umduk ne bulduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Respect***

45 dakika sonra ikinci devre başlayacak. Onu da bitirdikten sonra buraya gelip küfür etmeyi düşünüyorum 

Ne umduk ne bulduk.

Alpha videolarından belliydi zaten ): bf den başka herşeye benziyor ):

• Arkadaşlar merak etmeyin bu oyunun son halinden oldukça uzak versiyon sadece server ları test etmek için yapılmış. Son halini görünce ettiğim küfürleri geri alacağım muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Arkadaşlar merak etmeyin bu oyunun son halinden oldukça uzak versiyon sadece server ları test etmek için yapılmış. Son halini görünce ettiğim küfürleri geri alacağım muhtemelen.

Ben o kadar umutlu değilim, çıkmasına 2 ay kaldı şurda, umarım dediğin gibi olur ama oyunda teknik aksaklıkların dışında dizayn olarak da çok saçma şeyler var. Doğduğum saniye spawn kill oldum kaç kere, harita ve bayraklar 128 kişi için fazla karambol gibi geldi. Yazacak çok şey var da betada düzeleceğini umarak bekliyorum şimdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Arkadaşlar merak etmeyin bu oyunun son halinden oldukça uzak versiyon sadece server ları test etmek için yapılmış. Son halini görünce ettiğim küfürleri geri alacağım muhtemelen.
    Hadi inşallah, çok amin 🤲

• Battlefield genelde ilk çıkışında berbat sonra toparlıyor. Muhtemelen bugün oynadığınız gibi gelir.

Çok fanı değilseniz EA Access e gelene kadar bekleyin derim.

• Şuan yapılan tech test ile oyunun son halinin alakası yok bu oynanan sürüm alfa oğlu alfa sürüm 30fps çalısıyor.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.