Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (785. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam güzel performans. Bunu kol ile yaptıysanız efsane çünkü aiminizi baya iyi gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. En başta çıkmadı ama meğerse yandaki Psn işaretine basmamışım. Bayağı ayrıntılı, güzel gösteriyor burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 12 Ocak 2018; 3:13:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeiaSolo

Ağzını topla. Bence karı gibi oynamayı öğrenmeden önce adam olmayı öğren

Daha oyuna girmeden kill aliyorsunuz

Headshot hanesine +1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 12 Ocak 2018; 3:9:19 >
  • Özel ders veriyor musunuz hocam?

@Luffy1907

• Hocam sizinki oynamaksa benimki nedir?

Bunu izledikten sonra kendimden şüphe ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 12 Ocak 2018; 9:8:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeiaSolo kullanıcısına yanıt
    BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

Buda benimki 7 günü aşmış 97 fena değil galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Süper nadir kaplama 200 tabanca kill görevinden mermi bitmese iyiydi.

Süper Sensivity sonda galiba

Benim kafa almıyor ya

Bende hızlı sensi oynuyordum ama farkettim ki yavas da daha iyi aim alıyorum ve daha iyi oynuyorum

Battlefield 3 den beri hep düşük tutuyorum çokda memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali1903kemal -- 12 Ocak 2018; 8:49:5 >

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Evet hattı dondurma diye birşey var, dondurmadan kapatırsan, turknetten memnun kalmadığın takdirde 90 gün boyunca yeniden değişiklik yapamazsın.
  • aynen ds4 dışında başka bişey düşünmek neyimize
    @hazark

yok hocam ne özel dersi anlık bişey attım keşke herkes atsa youtuber olmaya gerek yok herkes de güzel bişeyler vardır eminim , zaten baya video alıyorum eğlendiğim tekrarlarım bunu...
    @oziko

çok sağol , kodamanlanlar sağolsun oyunun zorluk seviyesini yükselttiler
    @Giresunlufuk

Aslında sens. 100 kullanıyordum ama Cod wwII oynadım bi müddet ilk çıktığında bozdu el ayarımı 85 sens. ile oynuyorum , medic oynadığında yarı oto. silahlarda çok işe yarıyor yüksek sens.
    @ali1903kemal
  • Fps düşmeleri yaşayan yok mu aramizda ya ? Ps4 de Conquest modunda fps düşmeleri çok yaşanıyor. Mesela bu alttaki videodaki adamda ps4 de oynuyor oyunu ama fps drop yaşamıyor nedense. Acaba diyorum dandik bir monitörde oynuyorum o yüzden mi ? İyi bir tv de oynayınca daha iyi performans mı oluyor ?

https://youtu.be/mo7RUmWrVh8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JabbaWockeeZ -- 12 Ocak 2018; 13:56:50 >
  • Server a giriyorum , oyun yükleniyor yazısı çıkıyor. Birkaç saniye sonra önümdeki 2 kişiyi bekliyor hale geliyorum. Beklememek için oyundan çıkayım diyorum bu sefer siyah ekranda kalıyor oyun, kapatıp açmak zorunda kalıyorum.

Millet update ile oyun düzeltir bunlar oyunun içine ediyorlar.

Hele ki serverlarda oyuncu dengeleme sistemi matematiği yok sayıyor. El bitince server da 45 kişi kaldıysa , sonraki round takımları 25-20 diye bölüyor. Yetmiyor server a sonradan dahil olan oyuncularla 25 kişilik takımı 32 ye tamamlıyor daha sonra eksik olan takıma oyuncu atmaya başlıyor. Resmen eksik olan takıma "ölmeniz yetmez base rape olun" diyor.

• JabbaWockeeZ kullanıcısına yanıt
    O adam büyük ihtimal pro da oynuyor. Ben 150 saat ps4 de 100 saat de proda oynadım bu oyunu. Çok fark var fps konusunda bu oyunda. Sırf onun için 1000 TL üzerine ekleyip pro almıştım zaten.

Diğer konu monitör. Monitörünüz büyük ihtimal 60 fps ye kadar veriyordur. Bu da yeterlidir gayet konsol için. Fps drop olayının ekranla bir ilgisi olduğunu sanmam. 10 binlik televizyon da alsanız düzelmez o durum bence. Çok aksiyonlu yerlerde malesef fps düşüyor pro da bile.
  • ali1903kemal kullanıcısına yanıt
    Mouse ile oynarken mouse bulunduğu yerin izin verdiği kadar hareket imkanınız olduğu için düşük hassasiyet sorun olmuyor arkaya dönüşlerde fakat ps4 sağ analoğunun açısı biraz düşük olduğu için bu tarz oyunları düşük hassasiyetle oynarken arkadan biri vurursa %90 öldüm sayıyorum. Bu yüzdeyi azaltmak için hassasiyeti biraz artırmak işe yarıyor
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Yüksek sens her zaman iyidir. Heleki oyunda k&m her geçen gün arttığı için onlarla ancak yüksek sensle başa çıkılabilir. Control freek işe yarıyor böyle oyunlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 12 Ocak 2018; 18:48:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Fps düşmeleri yaşayan yok mu aramizda ya ? Ps4 de Conquest modunda fps düşmeleri çok yaşanıyor. Mesela bu alttaki videodaki adamda ps4 de oynuyor oyunu ama fps drop yaşamıyor nedense. Acaba diyorum dandik bir monitörde oynuyorum o yüzden mi ? İyi bir tv de oynayınca daha iyi performans mı oluyor ?

oyunun ilk çıktığı zamanlar fps ve çözünürlük sıkıntısı vardı diye hatırlıyorum. zaten attığınız videonun tarihinde de çıkış zamanı atılmış gözüküyor. ben sadece tsaritsyn haritasında fps düşmesi yaşadığımı hatırlıyorum, diğer haritalarda fark ettirecek kadar fps düşmesi yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Fps düşmeleri yaşayan yok mu aramizda ya ? Ps4 de Conquest modunda fps düşmeleri çok yaşanıyor. Mesela bu alttaki videodaki adamda ps4 de oynuyor oyunu ama fps drop yaşamıyor nedense. Acaba diyorum dandik bir monitörde oynuyorum o yüzden mi ? İyi bir tv de oynayınca daha iyi performans mı oluyor ?

oyunun ilk çıktığı zamanlar fps ve çözünürlük sıkıntısı vardı diye hatırlıyorum. zaten attığınız videonun tarihinde de çıkış zamanı atılmış gözüküyor. ben sadece tsaritsyn haritasında fps düşmesi yaşadığımı hatırlıyorum, diğer haritalarda fark ettirecek kadar fps düşmesi yaşamadım.

Hocam zaten attığım videoda sorunsuz şekilde oynuyor adam. Fps düşmelerini ben baya yaşıyorum.

• Flood olcak kusura bakmayın ama oyunda silah görevleri gözükmüyor bende. Acaba sınıf veya normal asker levelleri düşük diye mi .

• kaplamalar gelmiş. son iki harita baya değişik olmuş, daha çok savaş gemileri ve uçak savaşı ağırlıklı olmuş.

• JabbaWockeeZ kullanıcısına yanıt
    Hocam gayet normal. Bende de düşüyor. Herkeste düşüyor. Sonuçta her Ps4 aynı. İsterseniz YouTube'dan frame rate testlerine bakabilirsiniz.

• CTE deki yeni haritayı beğenmedim. Her ne kadar büyük bir gemide çatışmak kulağa hoş gelsede bana hitap etmedi.

• 
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.