Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle problem var.adamin dibinden vursanda ölmüyor.bu aralar ne olduysa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • montaj34 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum 20 mermi boşaltıyorum 5 mermiye ölüyorum karşımdaki adam 30-40 canla geçip gidiyo

• Bu da aylardır yapmaya çalıştığım bir baskındı.
  • Ragor_Ugre kullanıcısına yanıt
    Efsane...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozluklu oyuncu

Katılıyorum 20 mermi boşaltıyorum 5 mermiye ölüyorum karşımdaki adam 30-40 canla geçip gidiyo

klavye mouse kullandığın halde hala adam vuramıyosan sıkıntı o zaman sende
  • montaj34 kullanıcısına yanıt
    Ping mi yüksek acaba?
  • Ragor_Ugre kullanıcısına yanıt
    Ulan çok güzel bee o seslerin arka arkaya gelmesi efsane zaten... tebrik ederim

• Millet bosuna nobetci kovalamiyormus, iyimis boyle :)

Video’nun basindaki sacma motorsiklet surusu tamamen oyunun bize bir “oyunudur”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 15 Ocak 2018; 12:10:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkan034 kullanıcısına yanıt
    Ogrenmissin biraz

Ali King oyuna küstü.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Abi Adam inatci cikti, sevdim kendisini bu tutumundan dolayi

• Sira sende

Aylar oldu ben birakali hatta gecen bi gireyim dedim 30-10 bitirdim. Oyun cidden cok basit saga sola sikiyorum adam oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

Aylar oldu ben birakali hatta gecen bi gireyim dedim 30-10 bitirdim. Oyun cidden cok basit saga sola sikiyorum adam oluyor

Tövbee

• Arkadaşlar ethernet kablosu alete bağlı şekilde oynuyorum. Ping 60 80 arasi normal seyrederken kardeşim laptoptan nette takılmaya başlayınca veya youtube falan girip video açınca ping 200+ lara falan çıkmaya başlıyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Arkadaşlar ethernet kablosu alete bağlı şekilde oynuyorum. Ping 60 80 arasi normal seyrederken kardeşim laptoptan nette takılmaya başlayınca veya youtube falan girip video açınca ping 200+ lara falan çıkmaya başlıyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz acaba ?

kardeşinin internete bağlanmasını engelleyerek veya asus modemlerdeki gibi bandwidth limiter varsa oradan downloadını limitleyerek. başka çözümü yok.
  • JabbaWockeeZ kullanıcısına yanıt
    İnternette sıkıntı var o vakit. Ben bir yandan oyun oynarken bir yandan tabletten tv izliyorum internet üzerinden pingim sabit 48 devam ediyor genelde.
  • Medic sınıfı için tavsiye edeceğiniz bir loadout var mı? Biraz araştırdımda çoğu güncelliğini kaybetmiş gibi geldi yazılanların.
    Silah olarak rsc1917 kullanıyorum şu ana kadar en iyi oynadığım silah sanırım, oyuna başlayalı çokta olmadı aim'de zorlanıyorum. Bazen tesirli bomba bazende gaz kullanıyorum, bıçak olarak kazak hançeri var,şırınga ve sandık var birde. Tabanca olarak ne kullandığımı hatırlamıyorum.Hepsi için önerilerinize açığım.
  • Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Gaz iyi küfür yiyor kullanma bence.

Sl1907 tarayıcı (kullanabiliyorsan fabrikası)
    Rev. No 3
    Sol sağlık paketi fırlatabildiğin
    Sağ şırınga sokmak için
    Bomba yakıcı tabiki

Perkler ne açık bilmiyorum ama. Açıksa sis özelliği olanı kullanma oyunu mahfediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 16 Ocak 2018; 10:41:27 >
  • Neden hocam hiç ıska geçmiyor nerdeyse attığım ama noob'uz alışana kadar böyle , az sövsünler tesirli bombada iyi aslında , onu kullanıyorum bu ara
  • 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.