Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (784. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abi limpet ile ilgili olan challenge ta araçlara zarar vereceksin. Verdun da araçta yok. Ha karşıdaki adam motorsa onu bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Kill alma da yok muydu yav, yanlış hatırlıyorum o zaman.
  • LeiaSolo kullanıcısına yanıt
    valla hiç garip hissetme gayette normal tepki gösterenlerede aldırış etme şöyle düşün senin yaptıklarını yapamıyorlar mesela twitche gir bir sürü bayan oynayan var bu oyunu erkek daha cok tabi ama ülkemizde bu olay malsef çok daha düşük ben eşimle maçta seyrederim maçıda çok sever ama bazı insanlarda kafada yapılaşmış şeyler var kadınlara bu ters die valla benm gözümde eşit olmalı herkes cins din ırk inanış zengin fakir bunlar hiç farketmez dünyada 2 tür insan var iyi insan ve kötü insan sadece onu ayırmak lazım
  • Valla çok haklısınız ama insan kendini kötü hisediyor ben de bütün sporları izlemeyi çok severim, playstation oynamayı çok seviyorum ama insanların kafasında yerleşmiş kalıpları kırmak çok zor ama iyi oynuyorum bence fena değilim gibi

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]😉

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Oynanış sürem 11 saat diyor ama günlerdir oynuyorum. Nereden doğrusunu öğrenebilirim? Oyunda, mobil uyulamasında yanlış gösteriyor.

https://battlefieldtracker.com/ siteesinden psn id'ni yazıp arat, en doğru bilgiler burada
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeiaSolo

Valla çok haklısınız ama insan kendini kötü hisediyor ben de bütün sporları izlemeyi çok severim, playstation oynamayı çok seviyorum ama insanların kafasında yerleşmiş kalıpları kırmak çok zor ama iyi oynuyorum bence fena değilim gibi

Bu istatistiklere nereden bakıyoruz

• Mobil uygulamayı indirip ea hesabımızla giriş yaparak

• Battlefield mobil app veya bf1stats veya battlefieldtracker san bakabilirsin

• quote:

Mobil uygulamayı indirip ea hesabımızla giriş yaparak

Sende monitör mü var tv mi

• quote:

Valla çok haklısınız ama insan kendini kötü hisediyor ben de bütün sporları izlemeyi çok severim, playstation oynamayı çok seviyorum ama insanların kafasında yerleşmiş kalıpları kırmak çok zor ama iyi oynuyorum bence fena değilim gibi

Dostum keyif alıyor musun ? Alıyorsan sorun yok yıllardır oynarım fps oyunu istatislikler tavan olunca bir halta yaramıyor pek takılma daha şimdiden

• Ben tvden oynuyorum 43 inç. Evet çok keyif alıyorum ya bir an önce işten gelip oynamak istiyorum:)

• Sizce bundan sonraki battlefield oyunlarında Türkçe altyazı görür müyüz?

• quote:

Ben de çılgınlar gibi oynuyorum :) bazen kendimi garip hissediyorum insanlar çok acayip tepki gösteriyor

" İnsanlara ne istediklerini sorsaydim daha hizli giden bir at uretirdim. " Henry Ford

Kim ne derse desin keyif aliyorsaniz oynayin daha cok oynayin

• quote:

Orijinalden alıntı: fawkes81

Sizce bundan sonraki battlefield oyunlarında Türkçe altyazı görür müyüz?

Evet

• fawkes81 kullanıcısına yanıt
    Ben battlefield 1 in Türkiye de yeterli ilgiyi gördüğünü düşünüyorum. EA de mutlaka dikkate alacaktır. Yüksek ihtimal gelir. Fifa da artık sürekli türkçe geliyor. Battlefield da türkçe gelecektir.

• Süper nadir kaplama 200 tabanca kill görevinden mermi bitmese iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Valla benim düşüncem ttelekomdan şaşmaman çünkü türknet telekom altyapısını kullanıyor. Vana onların ellerinde istedikleri an kısarlar nasıl olsa denetleyen yok rekabet kurumunun adı var sadece.

Ama deneme amaçlı hattını iptal ettirmeden türknet aboneliği alabilirsin bakalım vaadedileni veriyor mu veriyorsa iptal edersin telekomu. Bir ekleme yapayım kimse türkiyenin rezil altyapısını görüpte Server açmaz. Microsoftu turkcell ve telekomun çocukca kavgası yüzünden kaçırmış adamız.

zaten ttnet taahhütüm bitti ve yenilemedim ne olur ne olmaz diye, ama dediğin gibi o da ttnet altyapısını kullanıyo. bakalım en azından bu ay sonuna kadar beklemeyi düşünüyorum, sorun halledilmezse en azından faturam azalmış olur türknete geçerek. uydunet in ttnet altyapısından bağımsız olduğunu söylüyolar ama üniversitede arkadaşımın evinde gördüğüm kadarıyla o da pek sağlıklı çalışmıyo.

Ben istanbul dışında nispeten rahat bir ilçedeyim. ttnette 90 mb bağlantı aldığım hatta turknet akşamları 2 ile 12 arası değişen bağlantı verdiği oldu 35 lik pakete. Hele yurtdışı çıkışları turknette çok kötü. Yurtiçinde hız testinde 33 veren bağlantı yurtdışında 6 veriyordu speedtestte. twitch falan izliyorsan akşamları 720p ve üsttü takılmadan zor izler hale geldim. dayanamadım ttnete geri döndüm.

turknetten çok memnun olanlar da var o konuda hakkını yemeyeyim ama bence şu an için riskli. sen bilirsin.

bakalım bu ay sonuna kadar böyle idare edicem, olmadı ttneti kapatmadan türknet aboneliği alıp bi denicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Süper nadir kaplama 200 tabanca kill görevinden mermi bitmese iyiydi.

süpersin yav

• Bana bir ayar önerin ya takılıyor bomba neyim atılınca özelliklerimde iyi gibi ama bir bakarsanız sevinirim. Kopyala yapıştır yapıyorum özellikleri bakarsanız sevinirim. Teamvieverde yüklü bakmak isteyenler olursa.

MSI Z270 SLI PLUS Intel Z270 3800MHz (OC) DDR4 Soket 1151 ATX Anakart
    Intel Kaby Lake Core i5 7500 3.4GHz 6MB Cache LGA1151 İşlemci
    MSI GAMING X Nvidia GeForce GTX 1060 6GB 192Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GTX 1060 GAMING X 6GB)
    Corsair Vengeance LPX Red 2x8GB RAM - CMK16GX4M2B3000C15R
    Toshiba OCZ TR150 240GB 550MB-530MB/s Sata3 SSD (TRN150-25SAT3-240G)
    SEAGATE STDT5000200 Backup Plus 5 TB 3,5 inç USB 3.0 Masaüstü Harici
    Dark Woofer 750W 80+ 2x12cm Fan, 2x USB3.0, Pencereli ATX Siyah Kasa (DKCHWFR750)
    Asus VX248H 24" 1ms (Analog+DVI+2xHDMI) Full HD Led Monitör
    Msi Ds B1 Mause
  • usnn U kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ama problemi pc bölününe yazarsanız çözüm olur belki bizde ki çözüm kap ds4 ü uzat ayağını keyfine bak

• 
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.